Тётушка Лошадь• 12 октября в 10:36
Можна займатися спортом під час застуди, якщо температура нормальна?
Весела моль• 12 октября в 10:41
Ну если Вы Халк, то занимайтесь, обычно у людей сильная слабость при простуде.
Воздух в банке• 12 октября в 10:46
В мене чоловік займається
В нього відразу пробиває ніс
Я в залежності від стану
В нього відразу пробиває ніс
Я в залежності від стану
Любви вам!• 12 октября в 11:13
А навіщо? Ви готуєтесь до олімпіади? Ніколи не розуміла людей, які хворими займаються. Організм і так ослаблений, давай ще зверху нагрузку йому. Всі ж ми залізні люди.
Ну займайтесь якщо хочеться, це ж Ваш організм, Вам вирішувати.