Шалена красуня• 16 ноября в 11:01
Чи є тут такі ж як я? Хто ніколи не займався спортом і ненавидить його
Весела пiсенька• 16 ноября в 11:03
Не сказала бы что я фанат, но мне здоровье не позволяет не давать физ нагрузку
Сарафанное радио• 16 ноября в 11:05
а вас хтось заставляє ним займатися?
фізична активність, якісна, помірна, яка відповідає вашому віку та стану здоровʼя, яка приносить задоволення і енергію це не ʼзайматися спортомʼ
Така бойова Я• 16 ноября в 11:11
Не нужно заниматься спортом, нужно подключать посильную физическую активность. Готовиться к спортивной олимпиаде вас никто не заставляет.
сладкий_ноябрь• 16 ноября в 11:11
Ответ дляТака бойова Я
+
Срочнокпсихологу• 16 ноября в 11:35
Ну я. Терпіти не можу і не розумію, як можна від спорту отримувати задоволення. Мова саме про спорт, коли треба в певному темпі, певне навантаження, певний час. А не просто покататися на велосипеді/ пограти в бадмінтон/ поплавати у річці/ погуляти пішки
ЖонДуан• 16 ноября в 11:42
Якщо ви про спортзал, то я така. Не отримую жодного задоволення від цих занять.
Свисток ля-минор• 16 ноября в 11:48
Ответ дляСрочнокпсихологу
Азарт. Я грала в гандбол. Завжди хотілось вигравати з командою. Бути сильнішою за суперника, а не здохнути через півгодини. Для цього ходиш на тренування, тренуєш м´язи, витривалість.
Ще дуже любила велосипед.влітку ставила завдання-проїхати 30км,потім на 10км збільшувала.В підсумку їздила на 80-100 через два дні на третій.
В мене тато велисопедист колишній.Він мені розповідав,що важко лише спочатку,в потім наступає такий момент,коли ти просто крутиш педалі в одному темпі,і тобі зовсім не важко.Організм пристосовується.Я хотіла це відчути,і відчула.Це як друге дихання під час бігу.
Джинци на Флісі• 16 ноября в 11:54
Так если вы не занимаетесь как вы можете написать, что ненавидите его . Вы просто не нашли тот что вам в кайф и все
Срочнокпсихологу• 16 ноября в 11:56
Ответ дляСвисток ля-минор
Ну я не азартна. Не розумію оці завдання) кататися заради задоволення, а не заради виконання завдання)))мені не треба нічого нікому доводити та пристосовувати організм
Свисток ля-минор• 16 ноября в 12:03
Ответ дляСрочнокпсихологу
Тому що люди всі різні.В мене сидить дух змагання з дитинства. Я завжди хочу бути першою, або однією з перших. В будь який сфері-навчання, робота,не важливо.
В мене теж є речі,які мені не цікаві.Я наприклад не дивлюся фільми,взагалі.За років 30 подивилась може 10,не більше.Просто мені не цікаві видумані історії.От документалку дивлюся іноді.Справжне для мене цікаво.
ЧорноброваЯ• 16 ноября в 16:40
Терпеть спорт не могла, но когда руку отняло, стала заниматься(((, потом пошла на йогу в Черкассах, вернулась в Харьков хожу на пилатес, втянулась и стараюсь не пропускать, спина больная как только вылетела на пару месяцев на операцию сразу боли сильные, так шо теперь люблю спорт)))