мегамоСГ• Изменено 12 октября в 13:04
Супрастин в в ампулах. Коли чекати результат?
Алергічна кропив´янка на обличчі, почервоніння, дрібна сип, легкий набряк. Лікар виписав пити алерзин 1 раз на добу, якщо стане гірше - 3 дні уколи супрастин по 1 ампулі. Вколола сьогодні зранку, особливого ефекту не побачила..
Кукарачка• 12 октября в 13:11
мені здається, що протиалергічні засоби діють повільно
а чим ще ви допомагаєте організму, щоби зняти запалення?
Не рахую, а вважаю• 12 октября в 13:24
Крапивница, особенно на лице- повод для обращения в стационар. Супрастин через час начинает действовать. Если прошло 2 часа, и нет эффекта, колите дексаметазон, осторожно если есть гипертония, то не колете, а сразу едете в стационар. Если после дексы через 2 часа не легче,то едете капать теосульфат.
мегамоСГ
• 12 октября в 13:47
Ответ дляКукарачка
Це все, що назначив лікар
Кукарачка• 12 октября в 14:05
Ответ длямегамоСГ
Це все, що назначив лікар
достатньо пʼєте води, прибрали продукти з високим вмістом гістаміну, ентеросгель двічи на день натще?
це не призначає лікар, але це логічно, як на мене
Бутерброд з ікрою• 12 октября в 14:10
Мені назначали крапельниці з гептралом, Депос разово і 5ть днів супрастіна. Після Депоса відразу хвиля покращення і зуд пройшов.
мегамоСГ
• 12 октября в 14:30
Ответ дляКукарачка
Ентеросгель щойно докупила, почну приймати. Так, харчування підкорегувала зараз
мегамоСГ
• 12 октября в 15:39
Ответ дляБутерброд з ікрою
Читаю, що Депос це гормон. Його у лікарні кололи пвд наглядом лікарів?
Бутерброд з ікрою• 12 октября в 15:48
Ответ длямегамоСГ
Я вам не рекоменлую його колоти, я написала щоб ви розуміли, що іноді алерію знімають кортикостероїдами.
Приму в дар• 12 октября в 18:05
Ні, так не допоможе
Ви можете по 1 ампулі вколоти дексаметазон 3 дні і пити супрастин
А так довго результату потрібно чекати.
Або Білагіс по таблетці в день + Супрастин в/м тоді результат теж буде
Жорстка дієта, бажано не купатися і не носити тісний одяг
А так довго результату потрібно чекати.
мегамоСГ
• 12 октября в 18:06
Ответ дляПриму в дар
Ні, так не допоможе
А так довго результату потрібно чекати.
Лікар мені навпаки білагіс замінив на алерзин
Приму в дар• 12 октября в 18:08
Ответ длямегамоСГ
Супрастин в інʼєкціях діє швидше
мегамоСГ
• 12 октября в 18:09
Ответ дляПриму в дар
Супрастин в інʼєкціях діє швидше
Зрозуміло. Тоді ще питання. Чи можу я зранку приймати алерзин, а ввечері вколоти супрастин( його 3 дні)? Бо сьогодні вколола зранку - і це був треш, спала до обіду
мегамоСГ
• 12 октября в 19:03
Ответ дляПриму в дар
Можете
Тільки не на ніч
Що не на ніч? Супрастин чи алерзин?
Приму в дар• 12 октября в 19:04
Ответ длямегамоСГ
Що не на ніч? Супрастин чи алерзин?
Супрастин ввечері, а не на ніч.
мегамоСГ
• 12 октября в 19:04
Ответ дляПриму в дар
Супрастин ввечері, а не на ніч.
А чому так?
мегамоСГ
• 12 октября в 19:20
Ответ дляПриму в дар
Щоб був час оцінити ситуацію)
Боюся що вирублюся не оцінивши ситуації. Сьогодні так і сталося