Оч@ров@Шк@• 12 октября в 18:08
День народження і їжа
Дівчатка завжди готували на день народження . В цей раз вирішили зробити нарізку , суші , піца . Мама каже , що усі будуть голодні 😅 тепер думаю , може і вправду ми придумали фігню. Вирішили так упростити життя собі . Хто так робив , що скажете ? Чоловік буде 8-9 , діткам замовим кфс .
Море Щастя• 12 октября в 18:10
Якщо фуршет на годинку, то ок.
Якщо застілля до вечора, така собі ідея.
Або стіл готую, або в ресторан запрошую
emerald_88• 12 октября в 18:11
Зробіть велику каструлю тушеної кортоплі з м´ясом на всякий випадок
Бджолина королева• 12 октября в 18:11
Хто буде голодний, той вдома повечеряє
Але все дійсно залежить від формату святкування
Море Щастя• 12 октября в 18:12
Ответ дляemerald_88
І хто почує цей аромат, то до суші і не торкнеться навіть
Шпондєр• 12 октября в 18:12
Лучшее угощения на все праздники. Я была бы довольна будь я гостем. На крайняк сделайте лёгкий салатик, сырную тарелку, ну и может, какие-нибудь рулетики из лаваша на скорую руку. Плюс фрукты и сладкое можно, и булет у вас полноценный стол
тяжкаялюдина• 12 октября в 18:12
Ответ дляemerald_88
Или пюре с котлетами, Оливье и бутерброды.
Бабуся мороз• 12 октября в 18:13
Жаркоє, салати 2шт, гриби мариновані, нарізка сир/ковбаса, і якісь стегна смажені в духовці чи м´ясо по-французьки, торт.
Весела моль• 12 октября в 18:14
Ответ дляemerald_88
И оливьешечку
Море Щастя• 12 октября в 18:15
Ответ длятяжкаялюдина
Вареників з м´ясом, налисників з творогом.
Оч@ров@Шк@
• 12 октября в 18:16
Ответ дляГендиреХтор
Дітям kfc? Ну таке....зовсім не healthy.
Дитячий день народження , дітки хочуть кфс ☺️у них буде окремий стіл
тяжкаялюдина• 12 октября в 18:17
Ответ дляМоре Щастя
Вот это уже серьёзный подход , а не херня какая-то. )) Голубцы тоже никому не мешают на столе.
ГендиреХтор• 12 октября в 18:17
Ответ длятяжкаялюдина
А холодець?)))
Море Щастя• 12 октября в 18:17
Ответ дляОч@ров@Шк@
Вино / коньяк
Коньяк закушувати будуть персиком чи суші?
Відберуть у дітей кfc
Оч@ров@Шк@
• 12 октября в 18:19
Ответ дляМоре Щастя
Відберуть у дітей кfc
Ви що думаєте це гульня буде з 10 літрами коньяка 😅 дитяче день народження . Із 9 чоловік пити буде 1 чоловік коньяк , інші вино .
заварний look• 12 октября в 18:20
Ответ дляМоре Щастя
Відберуть у дітей кfc
Коньяк не закушують..ним насолоджуються!
КаваЗМолоком• 12 октября в 18:20
Для детского так и делают. Не которые вообще родителей не кормят. Ест доставка шашлычок кстати там мясо грибочки тоже как вариант если пить будете.
Море Щастя• 12 октября в 18:20
Ответ длятяжкаялюдина
Я знаю смаки моїх гостей, які запрошуються додому.
Тому вже знаю, чим їм пригощати зі своїх страв.
тяжкаялюдина• 12 октября в 18:20
Ответ дляОч@ров@Шк@
И шо, вино не пьянит что ли? Еще хуже коньяка. И жор начинается.
заварний look• 12 октября в 18:21
Ответ длятяжкаялюдина
Коньяк с сушами норм?
З вином суші норм! Ви теж коньяк закушуєте?
Море Щастя• 12 октября в 18:21
Ответ дляОч@ров@Шк@
А я звідки маю здогадатися.
Ви ж подробиці не писали, а з вас по чайній ложці треба запитувати
заварний look• 12 октября в 18:22
Ответ длятяжкаялюдина
Є люди які не напиваються на святах! Уявляєте?