Я только за!• 13 октября 2025

Дівчата, в кого є страховий поліс на накопичення та медицину?

Є в цьому сенс? В минулому році витратила 60 тис на два поліси. Чоловік потрапив до лікарні, зробили операцію, але кошти не виплатили, сказали що не страховий випадок. Ось підходить час платити, а я сумніваюсь.
Накопичення 20 тис, медицина 10 тис
Аноним_Русалка• 13 октября 2025
Ответ дляЯ только за!
У нас гора цих документів, і нічого не виплатили, зразу відмовили
А які умови по хворобам? Що написано в списках виключень?
У мене страховка багато років - вже вивчила що більшість хвороб виключення
Nathalie27• 13 октября 2025
Ответ дляЯ только за!
А в угоді і додатках це вважається страховим випадком?
автор Я только за! • 13 октября 2025
Ответ дляАноним_Русалка
Я просто думаю, який сенс у цьому полісі? Коштує дорого, покриває далеко не все
Аноним_Русалка• 13 октября 2025
Ответ дляЯ только за!
Всі страховки покривають не все. Просто треба думати які хвороби вам принципові і їх дивитися. Покриє чи ні
У чоловіка гіпертонія і діабет 2 - знаємо, що не покриваеться.
Може ще третю?• 13 октября 2025
Ответ дляЯ только за!
Видалення жовчного, перед цим лежав 10 днів у лікарні
Якщо не прописано було в договорі , то так не страховий випадок. Там дуже багато нюансів.
Теж цікавилася, певний час вивчала. Договір більше 300 сторінок. Так прописано, перестрахування з їх сторони серйозне, а клієнту крихти..
Але не ризикнула. Накопичення малюючи гарні, але від нормальної суми. І це 30 тис. початок, кожен рік індексація і все більше і більше. Точного % немає. Може рік бути 10%, а на наступний 8%. Тому таку суму вирішила краще на копілефт в банк під стабільні %, не змінні.
ЭмчЭндЭм• 13 октября 2025
Ответ дляМайор Медуза
Страховий поліс на накопичення - лайфове страхування це непотріб, тільки втратите кошти.
Поліс медичного стразування повноцінний з гарним наповненням, це відмінна річ, багато років користуюся, але також існують виключення.
А где вы застрахованы?
Творю чудеса• 13 октября 2025
Ответ дляЯ только за!
Ну так не виплатили ж нічого. Лікарняних 2. Один в одній лікарні, інший в іншій
Ви не розумієте принцип страхування і критерії настання страхового випадку.
Бжоли-бандерівці• 29 октября 2025
Ответ дляЯ только за!
Метлайф
Це піраміда