Мядуза аля моргонер• 13 октября в 09:59
Чим вивести пляму від томатної підливи?
Маю пляму від томатної підливи на білій скатертині, тканина- відбілений льон.
Ні білизна, ні плямовивідник, ні кисневий, ні марганцовка, ні оцет цю добвану пляму так і не вивели. Вона стала світліша, але все рівно є.
І ще якісь жовті розводи з´явились.
Може ще ж якісь засоби?
І ще якісь жовті розводи з´явились.
Може ще ж якісь засоби?
Мядуза аля моргонер
• 13 октября в 10:02
Ответ дляСарафанное радио
Бензин.
Потім у фейрі.
Ганчіркою з бензином просто потерти пляму? Чи треба накапати та потримати?
Сарафанное радио• 13 октября в 10:05
Натраєте з двох сторін, потім бензин залишить жирну пляму, яку вже можна вивести жиророзчинниками, типу фейрі тощо
Мядуза аля моргонер
• 13 октября в 10:16
Ответ дляСарафанное радио
Дякую. Ще так спробую.
Г@Л@В@ломка• 13 октября в 10:24
Кислородный порошок у вас какой? У меня он даже мазуту практически вывел до идеала
Розумна Губка• 13 октября в 12:21
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Какой у вас порошок?
Г@Л@В@ломка• 13 октября в 13:42
Ответ дляРозумна Губка
Какой у вас порошок?
У меня не магазинный тот который типа Кислородный. Я заказываю весовой, чистый перкарбонат натрия.
Мядуза аля моргонер
• 13 октября в 13:46
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Ну якись з магазину. ТМ не пам´ятаю
Г@Л@В@ломка• 13 октября в 13:48
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну якись з магазину. ТМ не пам´ятаю
Если какой то с магазина то это не то. В магазинах наших совсем не кислородный, там его процентов 5-10, читайте состав
Розумна Губка• 13 октября в 14:34
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Производитель?
Г@Л@В@ломка• 13 октября в 14:38
Ответ дляРозумна Губка
Производитель?
Германия , Турция весовой тот что развестной продается.