Дую на вітер• 13 октября в 12:27

Лайфак якщо немає опалення

Дівчата, хто користувався таким простим способом опалення з відра та свічок, чи дієво це. Дякую за відгуки. Спосіб опалення невиличкої кімнати до 16 м2, якщо немає альтернативи.

автор Дую на вітер • 13 октября в 13:33
Ответ дляЗапасная спина
Удалено администрацией...
Нафаня Маня• 13 октября в 13:39
Ответ дляЗапасная спина
Удалено администрацией...
Ви про себе хвилюйтеся
Запасная спина• 13 октября в 13:44
Ответ дляНафаня Маня
Ви про себе хвилюйтеся
Удалено администрацией...
Запасная спина• 13 октября в 13:45
Ответ дляДую на вітер
Удалено администрацией...
Нафаня Маня• 13 октября в 13:45
Ответ дляЗапасная спина
Удалено администрацией...
І вам гарного дня
Оле Лукойе• 13 октября в 13:48
Ответ длябибизяна
Купіть на Алі лампи акумуляторні ,пару штук
В виде Син Дзи Пина😂
Як міряти?• 13 октября в 14:18
Не думаю , що цей лайфхак спрацює, автор...
Чесно кажуч,и сама думаю, як вижити без опалення, але поки нічого розумного придумати не змогла. Теж квартира на електриці без газу(
Єдине, що зробили на сьогоднішній день, це застелили всю підлогу коврами, доріжками та ковриками, щоб не так йшов холод від підлоги. Вона ж хоча і не перший поверх, але холодна, бо це залізобетонні перекриття. І другє, зробили з 3-кімнатної, двокімнатну, закрили одну кімнату для зменшення обсягу приміщення. Ну і мабуть ночувати будемо в одній кімнаті всі вчотирьох, якщо вже зовсім буде пагоно. Ще читала в кімнаті люди ставлять палатку та сплять в ній, але ж від підлоги все одно холодно буде, вже краще на ліжку...
автор Дую на вітер • 13 октября в 14:30
Ответ дляЯк міряти?
Так, бачила про палатку пораду, гадаю вона дієва. А з ведрами може хоча б руки погріти над оцинкованим ведром, то й теж добре буде. В 2003 році ми були 6 днів без світла та 3 доби без опалення, все може бути.
Karina_B• 13 октября в 14:33
Ответ дляЗапасная спина
Есть выход? Или всем в германию выехать ?
Выход есть. Я не выехала, если что.
Запасная спина• 13 октября в 14:45
Ответ дляKarina_B
Выход есть. Я не выехала, если что.
Какой? Подскажите
Треба ось так• 13 октября в 14:49
Ответ дляЕдинорог помог
Нема ні відра, ні свічок. Є обігрівач і світло. Не знаєте, може підійде?
якщо не буде світла,то ні.
Як міряти?• 13 октября в 14:55
Ответ дляДую на вітер
Ну дивытьися, якщо руки погріти, бо достатньо гарячої води нагріти та залити ії в грілки. Щодо цього варіантів багато. В мене є газова плитка з балончиком. Якщо боїтеся, то є спирт-гель в маленьких баночках як котячі консерви, ставите під металеву решітку та за 5 хвилин можна півлітра води нагріти. Також, в продажу є пакети різного розміру хімічних грілок, для рук, ніг, тіла, можна пошукати в пошуку як хімічні грілки, термопродукція, сухе тепло. Там йде реакція, грілка нагрівається протягом кількох хвилин і віддає повільно тепло, теж хороша штука.
Мавка• 13 октября в 15:33
Ответ дляНевидимка
Нужно каким-то образом получить тепловую энергию. Пустые ведра энергию не вырабатывают
Та блин шо вы обласываете раз за разом. Женщины за вёдрами уже ломанулись в магазин
Мавка• 13 октября в 15:38
Ответ дляАноним Советчик
По-моему я достаточно подробно описала процесс получения тепла. Сложите вместе парафиновые свечи и металлические ведра. А не по отдельности их эксплуатируйте. И все получится
Чтобы это сработало надо чтоб у ведра толщина стенки была сантиметр минимум и огонь не от свечи а от полена. Потом дым вывести на улицу. Итого имеем - буржуйка. Всё придумано до нас
Мавка• 13 октября в 15:41
Ответ дляЗапасная спина
Я хочу чтоб такие как вы поняли, что этотнихрена не смешно. А тем кто сделал похер. Своих дебилов хватает
У вас я смотрю к своим больше претензий чем к рашистским пидарам?
Запасная спина• 13 октября в 15:57
Ответ дляМавка
К тем кому смешно как остальные пытаются выжить -да
Karina_B• 13 октября в 16:00
Ответ дляЗапасная спина
Какой? Подскажите
Единственный оставшийся и который, скорее всего, не реализуется.
автор Дую на вітер • 13 октября в 16:09
Ответ дляЯк міряти?
дякую, не знала про хімічні грілки, газову плитку з балончиком виключаємо, бо у сусідей був вибух через таку
Як міряти?• 13 октября в 16:56
Тільки хімічні грілки вам води не нагріють, як ви збираєтеся це робити?
Ось радже спосіб, яким користуюся щоранку з початку війни при відключеннях. Коли немає часу виходити на лоджію та користуватися газовою плиткою з балончиком, то я використовую це спосіб. Швидко та безпечно.
https://maudau.com.ua/product/nabir-hel-palyva-pal...
Набір гель-палива ´Пальник портативний´ Nowax + підставка
Але там підставка дуже слабенька, я користуюся решіткою від грилю, приблизно такого плану, вона набагато надійніше. Це вам тоді більш підійде, як ви газу боїтеся.
https://epicentrk.ua/shop/reshitka-ninja-hryl-dlia...
Кашка-маняшка• 13 октября в 17:31
Ответ дляМerida
Бутылки с кипятком в постель
а кипяток где взять в блекаут?
Запасная спина• 13 октября в 17:36
Ответ дляKarina_B
Так какой?
Мerida• 13 октября в 17:55
Ответ дляКашка-маняшка
а кипяток где взять в блекаут?
Еды горячей тогда тоже сутками нет?