Танцепесенная• 13 октября в 13:37

Косметический новичок 30+

30+ лет. Косметикой не пользуюсь, но хочу начать. С чего начать? Обратила внимание, то женщины выглядят красиво с выраженными глазами. Может туш? Ещё смотрю в сторону пудры.
Диверсификация• 13 октября в 13:50
Туш и литавры!
Эта_Шикарна)• 13 октября в 13:54
брови не забудьте
Кудесница_с_пургеном• 13 октября в 14:16
Вы до 30+ никогда не красились?😳
Бяки-козяки• 13 октября в 14:53
Почати з тону обличчя - хороша пудра або тональний під відтінок вашої шкіри + приховає дрібні недоліки.
Легкий акцент не темних рум’ян - для свіжості.
Брови - придати форму і можна трохи підкреслити спец. тінями для брів в тон ваших рідних. Легкий гель або просто щіточкою причесати і вкласти волосинки.
Очі - туш з ефектом натуральних вій. Подовжуюча і піднімаючи вії
Тіні, стрілки лайнером чи олівцем - це треба дивитись на ваші очі. Комусь треба і прикрашають, а когось псують.
Помада - якщо не користувались, обирайте натуральні, освіжаючі обличчя тони (сходіть в будь-який магазин поблизу типу Єви, Простору, Ватсонс і тп і в дзеркалі подивитіся на себе прикладаючи до губ тюбики різних відтінків). Не беріть темні і яскраві.
Контурінг і тп вам не треба - важка артилерія, яку часто видно на обличчі.
автор Танцепесенная • 13 октября в 15:13
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Вы до 30+ никогда не красились?😳
Нет. Тушью иногда, но тени, румяна, пудра, тональник и тд нет. Карандашом для бровей, но очень редко.
автор Танцепесенная • 13 октября в 15:15
Ответ дляБяки-козяки
Тональный крем обязательно или хватит пудры?
автор Танцепесенная • 13 октября в 15:16
Ответ дляБяки-козяки
Такое детальное описание) жалко нет сестры которая разбиралась бы в таком.
Ответ дляЭта_Шикарна)
брови не забудьте
Брови выщипываю, но они у меня так тёмные, яркие.
Бяки-козяки• 13 октября в 17:24
Ответ дляТанцепесенная
Якщо у вас хороша шкіра без недоліків, достатньо пудри
автор Танцепесенная • 13 октября в 18:20
Ответ дляБяки-козяки
Мелкие морщины? Прыщей как таковых нет. Розацеа тоже.
Бяки-козяки• 13 октября в 18:26
Ответ дляТанцепесенная
Дрібні зморшки пудра не приховає, а підкреслить, особливо якщо суха шкіра. Краще тоді кюшон вибрати, або легкий зволожуючий тональний
автор Танцепесенная • 13 октября в 18:27
Ответ дляБяки-козяки
А если увлажняющий крем и пудра? Это у меня в уходе есть.
Бяки-козяки• 13 октября в 18:30
Ответ дляТанцепесенная
Якщо шкіра суха і швидко поглинає крем, то пудру буде видно. Спробуйте. Краще наносити щіткою для пудри, а не спонжем
автор Танцепесенная • 13 октября в 18:31
Ответ дляБяки-козяки
У меня жирная на лбу и подбородке и нормальная на щеках. Только вокруг губ бывает сухая если удаляю воском.
Бяки-козяки• 13 октября в 18:34
Ответ дляТанцепесенная
Тоді пробуйте пудру, жирність лобу трохи прибере. Є матуючі, зволожуючі креми. А зону навколо губ можна більш поживним кремом мазати, хоча б на ніч