А у нас макарошки• 13 октября 2025
Где купить не дорогое термо белье
Нормального качества
Мовчу, але хочу• 13 октября 2025
Вам для чого?
Білизна, яка виводить вологу. Така термобілизна складається на 100% з синтетичних матеріалів (поліамідів, еластанів і поліпропіленів). Основна її функція – виведення вологи з поверхні тіла. Такий одяг призначений для спортсменів. Головні властивості термобілизни – це відведення з тіла вологи і збереження матеріалу сухим.
Теплозберігаюча. Речі такого плану шиються з тканин особливого об´ємного або комірчастого плетіння. Завдяки цьому виникає повітряний прошарок, чим він більший, тим тепліше білизна і довше вона зберігає тепло. Термобілизну можуть виготовляти з натуральної шерсті або бавовни, а також мікрофлісу, мікроплюшу або поліестеру. Розрахований такий одяг на невисоку фізичну активність при мінусових температурах.
Гібридна. Такий одяг виводить вологу і зберігає тепло. Термобілизна, як правило, складається з декількох шарів. Внутрішній призначений для відведення вологи, робиться з термолайту, поліаміду або поліпропілену. Основна функція зовнішнього шару – зігрівання (може складатися з шерсті).
Мовчу, але хочу• 13 октября 2025
Ответ дляМадам Тю-лю-лю
А реально есть ли эффект от термобелья??
Залежить який ефект ви чекаєте.
Каркуша Клара• 14 октября 2025
Как-то брала в лидле, нормальное было, на удивление. Синтетика. А еще как-то шерстяное купила, не помню марку, жаркое капец, не могла в нем ходить.
Смешнюча• 14 октября 2025
Дитині брала в лідлі пару років, того року взяла кіфу - там, де трохи шерсті є, але ще не одягала
Собі теж кіфу та окремо штани в degrees32, спробую. До цьього носила термокофту з вайкікі. В парі з фліскою носила того року майже лише завжди демі куртку, було не холодно.