культУра• 13 октября в 22:44
Меблі з віяру, самостійне замовлення
Підкажіть, хто в курсі, а чи є послуга, щоб замовити з можливістю самостійно зібрати за інструкцією, щоб отвори вже були, тільки прикрутити на шурупи фурнітуру, петлі і частини. Досить бюджетне замовлення (орієнтовно до 7 тис). Не впевнена, що зможу знайти майстра
культУра
• 13 октября в 22:47
Ответ дляПерша скрипка
Гляньте ще ’ідеа стор’ в інстаграм та епіцентр готові рішення
Готові рішення не варіант, є кут у передпокої, туди треба замовити пенал (типу вузького шкафа для верхнього одягу), з джеркалом збоку, передивилась купу пеналів, за розмірами не підходить
cTpawHoegeJIo• 13 октября в 22:49
Ответ длякультУра
Типу такого
А что в середине должно быть кроме полок ?
А вот недавно• 13 октября в 22:49
Ответ дляПерша скрипка
Тільки не епіцентр.
Однозначная• 13 октября в 22:49
Мене якось зацікавила фраза за інструкцією. Де ви її брати будете ту інструкцію, коли це ваше замовлення? І як ви вирахували 7000? Це вартістт одного листа дсп з порізкою і кромкуванням?
ГендиреХтор• 13 октября в 22:53
Едете в салон вияр. Менеджер вам просчитывает, делает раскрой, оплачиваете, забираете, собираете согласно эскизу
культУра
• 13 октября в 22:53
Ответ дляcTpawHoegeJIo
Верх не штанга , а 4 крючки, низ полки, можна без шухляди(та, що всередині), просто на 2 дверці, фурніра блюм не треба, толкові петлі, фасади влаштують і дсп з простими ручками, мдф не принципово
Знаю бакси• 13 октября в 22:54
Можна звичайно, але ж вам треба буде спроектувати в їх системі цю модель і відправити їм на розкройку. Потім забрати самостійно або доставка. Ну і зборка іноді буває дуже цікавою) коли дірку не там намалював)
культУра
• 13 октября в 22:55
Ответ дляЗнаю бакси
Тому і питаю, чи не роблять щось на кшалт ікеа, де отримуєш і збираєш за інструкцією
cTpawHoegeJIo• 13 октября в 22:59
Ответ длякультУра
Я выше ссылку кидал, посмотрите что есть там. Если что полку можно прикрутить как стенку и туда крючки нацепить. Если с магазина закажите, помогу собрать.