Пишу_граммотно!• 05 октября в 10:14
Програма для проектування меблів
Порадьте хто сам проектував, замовляв та збирав. В зв´язку з космічними цінами на ремонт, максимально хочемо зробити все своїми руками. Квартира без ремонту. Меблі потрібні скрізь.
Так от. Хоча б елементарну шафу розкроїти самим, порадьте в якій програмі, щоб не складна для людини без спец.освіти. І де, по вашому досвіду, на Віярі чи Кронасі ?
І чи є сенс, не маючи знижок від них.
Чи краще знайти проектувальника, а далі самим?
Порадьте
І чи є сенс, не маючи знижок від них.
Порадьте
Марафетчица• 05 октября в 10:18
SolidWorks
Проектировали тут кухню
Потом детали заказывала на вияре, расчитывала все сама
Собирала с помощником
Вышло в 4 раза дешевле чем на заказ
Проектировали тут кухню
Собирала с помощником
Вышло в 4 раза дешевле чем на заказ
Пишу_граммотно!
• 05 октября в 10:21
Ответ дляМарафетчица
SolidWorks
Проектировали тут кухню
Собирала с помощником
Вышло в 4 раза дешевле чем на заказ
Проектировали тут кухню
Собирала с помощником
Вышло в 4 раза дешевле чем на заказ
Не дуже складна? Чомусь кухню мені страшно, раптом якийсь мм не врахую і не влізе вона в приміщення.
Ви спроектували, записали на флешку і самі пішли на Віяр?
Не любовница• 05 октября в 10:21
проект и деталировку доверьте специалистам.
потому что даже у опытных мебельщиков бывают неудачи и приходится переделывать из-за того что не там просверлили отверстие или не тот размер детали.
у вас никакого опыта -то представьте что вы там наваяете, потом придется на переделку нанимать специалиста.
Пишу_граммотно!
• 05 октября в 10:24
Ответ дляНе любовница
Краще піти замовити та збирати самим?
Марафетчица• 05 октября в 10:25
Ответ дляПишу_граммотно!
Программа для меня не сложная, нужно время на обучение любой программы
Я днем работала, а ночью изучала ее
Было сложео.
Но где ее взять я не знаю, можно ли ее скачать. Мне просто дали доступ к ней знакомые.
Флешку не надо.
Я расчитала какое кол-во деталей какого размера и какого материала нужно
Все внесла в таблицу.
На Вияре все дали, какая им инфа нужна. И все, по моей таблице они нарезали детали.
Кое в чем я действительно ошиблась.
Пришлось 4 детали переделывать. Поэтому нужно 25 раз перепроверить.
Для меня как для новичка это было сложно, но интересно и я делала это с большой любовью.
Все получилось.
Я днем работала, а ночью изучала ее
Было сложео.
Флешку не надо.
Все внесла в таблицу.
Кое в чем я действительно ошиблась.
Все получилось.
Марафетчица• 05 октября в 10:26
Если боитесь, то лучше пусть за вас спроектируют. А детали вы уже закажите и соберете сами
Не любовница• 05 октября в 10:28
Ответ дляПишу_граммотно!
Краще піти замовити та збирати самим?
я думаю,что так.
если со сборкой сами не справитесь-позовете помощника.
если у кого-то получилось самостоятельно, то не факт, что у вас получится.
мой сын работал в этой сфере и я немного в курсе.
его бригаде пришлось бросить объект потому что всё не складывалось и возили на тот вияр на подрезку и переделку много раз.
даже такое бывает.
Пишу_граммотно!
• 05 октября в 10:32
Ответ дляНе любовница
я думаю,что так.
даже такое бывает.
М-да. От і я думаю, що прийдеться наймати людей і замовляти шафу за скажені гроші, яких немає. Або жити без меблів
Простоваля• 05 октября в 10:33
Ответ дляПишу_граммотно!
Або серійне виробництво, вони не дорогі
Пишу_граммотно!
• 05 октября в 10:34
Ответ дляМарафетчица
Це на олх шукати потрібно? Насправді вийде набагато дешевше далі самим ніж замовити у майстрів?
Бандитка Сью• 05 октября в 10:45
Ответ дляПишу_граммотно!
З шафою не так складно, як з кухнею. Я робила проект і шафи, і кухні. З программами я не дружу, і часу на вивчання не було. Мій варіант листочок в клітинку і все вимальовувала в масштабі. Замовлення оформлювала на сайті Кронаса, бо ціни на обрані мною матеріали були в рази нижче ніж на Віярі. З шафою проблем не виникло, з кухнею помилилась на 2 см і довелося міняти первинну конфігурацію. Тому я би порадила з висоти свого досвіду, щоб при плануванні залишити якийсь мінімальний зазор і замовити планку, щоб його можна було закрити. Хоча от буквально на тому тижні моїй подрузі встановлювали кухню, робив мебляр з досвідом і великим крутим портфоліо. Так от, така планка, яка закриває той зазор, вийшла завелика на 5см. Тому помилки бувають навіть у досвідчених.
Посудомойка• 05 октября в 10:48
Pro 100 але треба повчитись. Рекомендую вам проект зробити з фахівцем на тому ж Віярі або оплатіть мебляреві . Замовляйте на Віярі якщо буде правильно все розраховано по проекту то зібрати зможе і людина без колосального досвіду. Під замовлення накрутка меблярів складає 70% , 30% відсотків це матеріал все інше це робота та їх заробіток.
Пишу_граммотно!
• 05 октября в 10:52
Ответ дляБандитка Сью
Тобто, ви намалювали і перенесли там в їх якусь таблицю на сайті? А різні зазори, отвори для петель автоматом малює чи теж треба розраховувати самому в мм? Врахувати те ж кромкування самим чи автоматично?
Ми на Кронасі якось нові фасади замовляли. То там ми все переміряли по старим, кожен отвір
Пишу_граммотно!
• 05 октября в 10:54
Ответ дляПосудомойка
Якось я її відкривала
нічого не зрозуміла
Не любовница• 05 октября в 12:41
Ответ дляПишу_граммотно!
ну, собрать попытайтесь сами.
там же не только надо спроектировать, но надо чтобы правильно просверлили отверстия.
Не любовница• 05 октября в 12:43
Ответ дляПишу_граммотно!
ищите мастеров,у которых есть скидка на вияр и они отдают ее заказчику.
да.на олх таких встречала.
Пишу_граммотно!
• 05 октября в 12:49
Ответ дляНе любовница
ну, собрать попытайтесь сами.
От це основне, розрахувати отвори під двері ,під направляючі. Щоб ящики наперекосяк не пішли
Не любовница• 05 октября в 12:50
Ответ дляПишу_граммотно!
да.вы правы.иначе гаплык.
Пишу_граммотно!
• 05 октября в 12:51
Ответ дляНе любовница
да.вы правы.иначе гаплык.
Думаю, може там є можливість автоматом по стандарту їх визначати?
Copy-Paste• 05 октября в 13:05
В мене така ж ситуація по меблям.
Вивчаю Скетчап, вже зробила проект з моїми розмірами. Поки що це дві шафи та тумби у ванну.
Замовляти розкрій та поклейку кромки буду у Кронасі, бо Віяр дуже дорогий.
На кухню поки що не зарахуюсь)
Зробимо шафи та тумби, а потім видно буде) попереду ще два ремонти і меблів потрібно багато)
На кухню поки що не зарахуюсь)
Не любовница• 05 октября в 13:22
Ответ дляПишу_граммотно!
я так думаю, что на вияре и др.есть спец.проф.программы.
они на этом зарабатывают деньги и не малые.
вряд ли эта программа есть на халяву.
Copy-Paste• 05 октября в 13:31
Ответ дляНе любовница
вряд ли эта программа есть на халяву.
Всі програми безкоштовні
Copy-Paste• 05 октября в 13:33
Ответ дляНе любовница
вряд ли эта программа есть на халяву.
А от навчання роботі в цих програмах платне. Але хто має бажання та мотивацію, то повно відео на ютубі, от саме по цим відео я і навчаюсь
Не любовница• 05 октября в 13:33
Ответ дляCopy-Paste
Всі програми безкоштовні
а вы знаете какими программами пользуются менеджеры на вияре?
тогда я пас.
Copy-Paste• 05 октября в 13:34
Ответ дляНе любовница
тогда я пас.
До чого тут менеджери віяру?
Є безліч програм для проектування меблів
Не любовница• 05 октября в 13:47
Ответ дляCopy-Paste
До чого тут менеджери віяру?
назовите их по другому :специалисты,архитекторы,проектировщики...
Copy-Paste• 05 октября в 13:50
Ответ дляНе любовница
Ви суті не зрозуміли)
Є багато програм для проектування і Віяру неважливо в якій Ви робите проект, це справа кожного чи то про100 чи базис чи скетч ап, їм головне розміри, присадка, поклейка, подати цю інформацію можна хоч в Excel
Не любовница• 05 октября в 13:52
Ответ дляCopy-Paste
Ви суті не зрозуміли)
ну и отлично!если потрать свои силы и время,а сохранить деньги.
главное,чтобы потом не получился курятник вместо шкафа.
Copy-Paste• 05 октября в 13:55
Ответ дляНе любовница
Ха ха
Смішно
Про що говорити з людиною, але не розуміє простих речей))
Смішно
Пишу_граммотно!
• 05 октября в 16:00
Ответ дляCopy-Paste
В мене така ж ситуація по меблям.
На кухню поки що не зарахуюсь)
А не дізнавалися в Кронасі, які в них забаганки до проекту? Що потрібно мати ,в якому форматі