Нульовий сантиметр• 24 сентября в 20:21

Меблі під замовлення, надійні меблярі

Дівчата, поділіться контактами надійних меблярів, Київ, Вишневе. Або напишіть кого не радите. Потрібні меблі, маємо вже не дуже вдалий досвід по кухні, коли на етапі збирання все напартачили і не хочеться вже мати справу з такими спеціалістами.
А я кумедна• 24 сентября в 20:27
Только Борисполь могу посоветовать
Да, я блондинка!• 24 сентября в 20:28
Можу Бровари порадити. Їздила до них нещодавно з Києва робити замовлення. Теж мала негативний досвід, думаю, там шо там - замовлю на районі. Тепер треба переробляти
Полуничка• 24 сентября в 20:36
Вообще, таких нет. Сейчас это огромнейшая проблема даже за дорого, а те, что подешевле, там вообще косяк на косяке.
vinika• 24 сентября в 20:37
Ренат, Арфа меблі, нам робив в 2020 році, в Ковід, все по строкам вклався. Потім сусідам нашім. В 2025році робив кумов´ям нашім. Зараз вже не дешево, але дуже якісно
Молчавочка• 24 сентября в 20:44
inkor_mebli инстаграм
я их хорошо знаю
фоточки простые, но делают они качественно и ответственно
Заюшка_хозяюшка• 24 сентября в 20:50
Советую: mebel-albert.kiev.ua
автор Нульовий сантиметр • 24 сентября в 20:59
Ответ дляПолуничка
Теж складається таке враження, за кухню заплатили купу грошей і відгуки на них гарні в інтернеті і таке розчарування((
Каяспер• 24 сентября в 21:01
В 22 году кухню родителям заказывали.Я довольна.
Antiprom• 24 сентября в 21:09
а я пораджу в 4room компанію Аякс. але у них ціни не низькі. Майстри дуже акуратні в них
Чучало яблуні• 24 сентября в 21:16
Я замовила кухню в лютому за 3 дні до війни. Почалась війна і він мені віддав гроші. Я була вражена порядністю людини. В травні 2022 я ризикнула і замовила кухню. Всім задоволена.
Меблі в спальню і прихожу трохи зекономила і робила в іншому місці, але теж непогано.
Хоча, поклавши руеу на серце, невеличкі косяки були в обох)
НичеНипанимаю• 24 сентября в 21:20
Колись тут знайшла
https://www.instagram.com/studio_mebli?igsh=
автор Нульовий сантиметр • 24 сентября в 21:25
Ответ дляЧучало яблуні
Так а у кого замовляли?
Чучало яблуні• 24 сентября в 21:29
Ответ дляНульовий сантиметр
Так а у кого замовляли?
Ость тут сторінка в фейсбуці. Кухні Альф, Андрій Лямін.
Ось моя кухня в них на сторінці. Вже 3 роки, все нормально, я задоволена. Все чітко і рівно прилягає.
Чучало яблуні• 24 сентября в 21:41
Ответ дляНульовий сантиметр
Так а у кого замовляли?
Спальню і шкаф купе замовляли тут. Тут був трохи дешевший сегмент в матеріалах, але теж все зробили гарно.
автор Нульовий сантиметр • 24 сентября в 22:05
Ответ дляЧучало яблуні
Гарна кухня, а яе вам агт фасади, як в догляді, чим їх можна мити, це ж матові, сліди від рук лишаються?
Чучало яблуні• 24 сентября в 22:09
Ответ дляНульовий сантиметр
Ну самими фасадами я нібито задоволена. Якщо дивишся прямо, то слідів не бачиш, якщо сонце вранці засвітить, то все видно. Мию серветками для скла. Не ідеально, треба купувати мабуть якийсь дорогий засіб. Але я так сильно не заморочуюсь, бо багато працюю. Я довго вибирала фасади, але не жалкую. Правда не знаю, що по цінах зараз вийшло б, бо все подорожчало дуже.
автор Нульовий сантиметр • 24 сентября в 22:13
Ответ дляЧучало яблуні
Нас на такі фасади вмовили, сказали кращє за фарбовані, чомусь боюсь тепер що недомиюсь їх, перед цим мала глянцеву фарбовану кухню і взагалі легка в догляді вона
автор Нульовий сантиметр • 24 сентября в 22:15
Дівчата, а хто може розбираєтбся, підкажіть чи нормально витяжку підключати таким рукавом пвх чи фольгований був би кращє? Воно все зашито в меблях, але сама ця гофра якась мені не дуже надійна.
Чучало яблуні• 24 сентября в 22:17
Ответ дляНульовий сантиметр
Ну ні, до ідеалу я не можу вимити. Мене це трохи дратує. У сусідки глянцева, але моя краще виглядвє. Кажуть є якісь спеціальні серветки, я не купувала. Стільницею я теж задоволена, бо хотіла трохи зекономити і купити дешевший варіант.
автор Нульовий сантиметр • 24 сентября в 22:19
Ответ дляЧучало яблуні
Бачила відео,як фасади матові миють клінінгові компанії, беруть таблетку фініш для посудомийки, розчиняють у воді і миють фасади, то навіть розводів не лишається
Чучало яблуні• 24 сентября в 22:21
Ответ дляНульовий сантиметр
Це ви на спальню шукаєте майстрів?
автор Нульовий сантиметр • 24 сентября в 22:22
Ответ дляЧучало яблуні
Стальниця у вас класної якості, арпа стільниці дсп має теж саме пластикове покриття зверху, що і компакт плита арпа
автор Нульовий сантиметр • 24 сентября в 22:28
Ответ дляЧучало яблуні
Це ви на спальню шукаєте майстрів?
На дитячу, передпокій, спальню, все окрім кухні і по кухні б переробить косяки
Чучало яблуні• 24 сентября в 22:30
Ответ дляНульовий сантиметр
Ну я б там трохи зекономила, що власге і зробила. Кцхня мені була важлива в деталях, бо все таки я там готую і якби десь нещільно щось прилягало чи погано видвигалось, то воно б мене дратувало б. А комоди і тумби то таке.
Косяки не знаю чи хтось буде переробляьи, зазвичай таке не люблять.
автор Нульовий сантиметр • 24 сентября в 22:37
Ответ дляЧучало яблуні
Розумію, що не люблять, цікаво чи є взагалі гарні меблярі, чи це тільки заробіток і все, невже немає реально класних і відповідальних професіоналів, за меблі ж ціни зараз захмарні,наприклад одна шафа з дсп доходить ціна до 100 тис.
Incol• 24 сентября в 22:39
Ответ дляЧучало яблуні
Гляньте універсальний засіб, я ним все мию, від кросівок до кухні
https://rozetka.com.ua/ua/478692889/p478692889/
Чучало яблуні• 24 сентября в 22:40
Ответ дляНульовий сантиметр
Мабуть немає. Я хотіла дозамовитиишкаф на бойлер і ком ютерний столик, то вже не приїхали на заміри, бо не ціеаво.
Чучало яблуні• 24 сентября в 22:42
Ответ дляIncol
Дякую. Хоч по ціні прицнятне, а то мені там колега плрекомендувала, але під 1000 грн.
Спішу - перекидаюсь• 24 сентября в 22:44
Ответ дляЧучало яблуні
А яка вартість в умовних одиницях за 1м.кв. вийшла, не перераховували ? Щоб хоч я кось зорієнтуватися.
Чучало яблуні• 24 сентября в 22:51
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Я заплатила 120 000 грн в травні 2022, долар тоді був наче 28 ще. По довжині по верху 4,60.