Вбигудях• 14 октября в 09:56

Як ви знайшли свою роботу?

При умові, що це приближена до ідеалу робота.
Прошу відповідати чесно.
Результат:
вже голосів: 86
29 (33.72%) Work.ua, robota.ua, олх
27 (31.4%) Через знайомих
15 (17.44%) Свій варіант
9 (10.47%) Не працюю
4 (4.65%) ЦЗ
2 (2.33%) Linkedln
Клевотница• 14 октября в 09:56
Сама створила
БоВжеВільна• 14 октября в 09:58
Я нашла идеального мужчину и теперь могу не работать.
Курочка• 14 октября в 09:58
Все мои работы были классными. Все нашла сама через rabota.ua. Никогда не искала через знакомства, чтобы не быть обязанной и должной и всегда удавалось найти хорошую работу.
Печенюшка• 14 октября в 10:00
Ответ дляКурочка
А в какой сфере работаете?
Мой завтрак• 14 октября в 10:01
Автор, насправді не всі хороші вакансії зайняті своїми.
Я завжди виключно шукала через пошукові сайти.
Завжди мала адекватну зарплату та відрядження по світу.

Але і вимоги завжди високі на такі вакансії.
В мене наприклад економічна ВО, дві іноземні вільно + третя b1 і досвід великий.

Серед моїх знайомих багато саме тих, хто сам пробився з низів і заробляє нормальні, або вже якісь просто шалені гроші.
Все возможно• 14 октября в 10:01
Всі свої роботи знайшла за оголошеннями
Гидроусилитель руля• 14 октября в 10:02
Не повірите , через кідстаф 🤣.
Леди Г• 14 октября в 10:03
Последнюю - знакомая позвала. Сошлись звёзды - ей открыли вакансию, у меня был давно когда-то опыт, есть соответвующее образование, а ей не хотелось брать с улицы. Так и получилось, что все счастливы.
А вообще, за почти 30 стажа - скажу, что хорошая работа- дело случая. Я и на Ворке находила приличную работу и через знакомых попадала на плохую.
Мальчун-задирун• 14 октября в 10:04
Мені написали в особисті на robota ua
из_под_тишка• 14 октября в 10:05
Ответ дляМой завтрак

Молодці!
Як називається ваша посада?

І ще цікаво, як з низів можна отримати хорошу вищу освіту та мати настільки хороший рівень англійської?
я Кукарача• 14 октября в 10:09
В маленьких городах работу чаще ищут через знакомых и обычно берут своих. В больших - через платформы
Бабка-байкерша• 14 октября в 10:10
Ответ дляиз_под_тишка
Молодці!
Як називається ваша посада?

Бо то не з низів, а з багатими батьками і їх зв´язками.
Пиу!Пиу!• 14 октября в 10:12
Переманили.
Некомильфо• 14 октября в 10:14
Всегда через сайты по поиску работы.
Кумедна• 14 октября в 10:15
В Киеве меня всегда хэдхантили, не искала никогда, за границей как все отправляла резюме, ходила по собеседованиям и в какой-то момент получила job offer
Белая и пушистая• 14 октября в 10:16
не дочитала, что работа идеала..
автор Вбигудях • 14 октября в 10:16
Ответ дляя Кукарача
Обласні центри це маленьке чи ні?
автор Вбигудях • 14 октября в 10:17
Ответ дляПиу!Пиу!
Переманили.
Яким чином?
я Кукарача• 14 октября в 10:17
Ответ дляВбигудях
Обласні центри це маленьке чи ні?
Большинство - маленькие
Гравіцапа• 14 октября в 10:19
Муж пристроил
Мой завтрак• 14 октября в 10:27
Ответ дляБабка-байкерша
Жодних зв´язків.
Вчилася на заочці в посередньому університеті.
Вдень працювала. Вночі вчилася.
Так само вчила і мови по вечорам на курсах та вночі.
Квартиру в Києві купила двушку в мої 31 рік.
Працювати почала ще в 16, бо мама не давала особливо кишенькових .
Ви можете і далі шукати собі виправдання
Бабка-байкерша• 14 октября в 10:32
Ответ дляМой завтрак
Жодних зв´язків.
Вдень працювала. Вночі вчилася.
Заочна в універі платна і навчання вимогливе. Курси мов дуже недешеві. А коли ж ви спали?
Мой завтрак• 14 октября в 10:34
Ответ дляБабка-байкерша
Ну от спала мало))
Я і зараз здала міжнародний іспит С1 з другої своєї іноземної мови.
В мене керівна посада після якої я просто сідала і 4-5 разів на тиждень займалася по 3 години щодня самостійно.
Так 5 місяців.
Тепер в мене є сертифікат С1.
Йдемо далі, бо поступаю зараз на другу ВО.
Сертифікат С1 був треба для цього
Пиу!Пиу!• 14 октября в 10:34
Ответ дляВбигудях
Яким чином?
Бывший коллега, который сам перешел, связался и предложил перейти к ним. Сходила послушала их предложение, понравилось.
Сама не знаю• 14 октября в 10:37
робота юа. шикарна робота. я досі не вірю що мені так повезло. гарна зп, провідна компанія України.
а я звичайний філолог з педосвітою.
Некомильфо• 14 октября в 10:38
Ответ дляБабка-байкерша
Перестаньте, знаю массу людей, которые сделали себя сами. Знаю и тех, кому 40+, а ноют постоянно, ’що батьки не допомогали’. Так проще. Я 83 года, у нас вообще на то время было пару обеспеченных в маленьком городке, работы вообще не было.
Щира українка• 14 октября в 10:40
Ответ дляКурочка
И я того же мнения и опыта
Русланка з гілки• 14 октября в 10:43
Ответ дляБоВжеВільна
А лет через 30 будете на Советчице подобные темы создавать ’’Минимальная пенсия вот такая! Скоты!’’
ЛижТолько• 14 октября в 10:53
Робота знайшла мене сама. Виставила резюме на Work.ua. При чому я живу в райцентрі, запропонували роботу в обласному центрі дистанційно
ТочноБудет• 14 октября в 10:58
Ответ дляСама не знаю
а я звичайний філолог з педосвітою.
А на якій посаді чи у якій сфері зараз працюєте? Ви відгукнулись на вакансію чи вас за резюме знайшли? Буду вдячна за відповідь, я теж філолог з педосвітою, але зараз просто у розпачі з пошуку роботи