Сколько_мне_лет?• 14 октября 2025
А ви хотіли би знятися в еротиці?
Аліса-90ae• 14 октября 2025
Якщо як участь в процесі та зазирнути в потойбіччя зйомок то ні.бо це ж робота.але мати класну картинку дуже б хотіла
Підмітайло• 14 октября 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
Яка ви вредна))чого без настрою?)
=)) а ви говорите прям як режисер, який підбирає актрис
Сколько_мне_лет?
• 14 октября 2025
Ответ дляАліса-90ae
Я от теж би хотіла мати класну картинку,але комплекси..
Сколько_мне_лет?
• 14 октября 2025
Ответ дляПідмітайло
Ні. Я проста і добра))мені до режисера далеко))хіба що асистентка
Підмітайло• 14 октября 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
ну пропозицією чоловіка мрії ви мене зацікавили =))
Але кіно це ж не по-справжньому. хочеться пристрасті, а не просто холодну фізичну присутність
Сколько_мне_лет?
• 14 октября 2025
Ответ дляПідмітайло
Ну якщо ваш ідеал джоні деп, або бред піт, тут навіть я безсила)але так..кіно це імітація..
Підмітайло• 14 октября 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
зовнішність тут не дуже важлива. Головне, щоб був високий, без зайвої ваги. І чим більше він мене хоче - тим більше він мій ідеал
Сколько_мне_лет?
• 14 октября 2025
Ответ дляПідмітайло
Тоді з підбором головної ролі думаю проблем не буде. А в мене майже такі ж вимоги)
Глаза_в_3_карата• 14 октября 2025
Ответ дляСколько_мне_лет?
А можливо стали б зіркою
Навряд чи) Щоб справа вдалася, потрібно її дуже любити. Я про кіно.
Еротику люблю, але зйомки - це не про еротику.
Сколько_мне_лет?
• 14 октября 2025
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Я теж люблю еротику, але дивитися А щоб самій знятися то ще вагаюся