Бринзолетта• Изменено 14 октября 2025
Мені подобається рішення вчителя
Син зламав праву руку, гіпс. В математиці розуміється, займається з репетитором. По алгебрі і геометрії 10 балів. До дошки виходив, вчитель писав замість нього під його диктовку. А за контрольну і за зошит каже поставлю тобі 5 балів, ти ж писати не можеш....
Я нічого тут не чекаю, просто виговорилась, дякую, що прочитали
Белоснежко• 14 октября 2025
Тобто просто так за контрольну 5 балів?
Тобто дитина взагалі ніяк не відповідала( ні усно, ні в тестовій формі)? Просто ’від фонаря’ 5?
Бринзолетта
• 14 октября 2025
Ответ дляБелоснежко
Тобто просто так за контрольну 5 балів?
Так
Сизоока бестія• 14 октября 2025
А укрмова як? За диктанти теж 5 ставлять? Може нехай би місяць сидів на лікарняному та й вчився собі самостійно
Покорительная• 14 октября 2025
Я б пішла на розмову до вчителя. Дитину явно можна звільнити від цього оцінювання на період хвороби.
Бринзолетта
• 14 октября 2025
Ответ дляСизоока бестія
По укрмові нічого не ставила, по іншим предметам давали тести, лівою рукою відмічав
Баба_Воля• 14 октября 2025
Ответ дляБринзолетта
так, а чим вам подобається рішення вчителя?
Бринзолетта
• 14 октября 2025
Ответ дляБаба_Воля
Ну це в лапках
Белоснежко• 14 октября 2025
Під його ситуацію( гіпс) елементарно проводиться та ж сама контрольна, тільки усно або в тестовій формі.
маска Ілона• 14 октября 2025
А ребёнок не спросил ничего, не протестовал? Вроде взрослыц чтоб сам сказать. А что класрук, обратился за помощью урегулировать вопрос.
Бринзолетта
• 14 октября 2025
Ответ дляБелоснежко
Вона не захотіла, мабуть, заморочуватись, тести шукати
Белоснежко• 14 октября 2025
Ответ дляБринзолетта
Власне, але це її робота
Йдіть і поговоріть з нею
Бринзолетта
• 14 октября 2025
Ответ длямаска Ілона
Ні, він в мене такий, що не буде виясняти
Майская киска• 14 октября 2025
Ответ дляПокорительная
да. по идее больничный же. ребенка нету вообще
маска Ілона• 14 октября 2025
Ответ дляБринзолетта
Надо учится, хоть спросить, в жизни очень пригодится
Цибулька зла• 14 октября 2025
Ответ дляБринзолетта
Так
Снимет гипс - пересдаст. Может это временная оценка. Сколько там с гипсом ходить? 3 недели? У ребенка сломана рука со смещением, вот 21 день с гипсом отходил
Дуже дуже вумна• 14 октября 2025
в племінниці молода вчителька(відносно ,їх до 45) праці ,третій рік вони замість навчання чомусь купують картини по номерам і розмальовують .Картини вона обирає собі найвищої складності і розмальовує з задоволенням ,їй це подобається .Сама закінчує худ .школу і малювати вміє і так .Але вчитель ставить їй 7 балів за рік (у всіх 10-11) і відповідає мамі ,що її донька не старається .Племінниця ненавидить школу і бажає їй згоріти .Чи виправдано це ? а ще в неї в класі є тезка по прізвищу і вчителька української плутає їх і одному ставить 11 ,а їй 4 бала ,а на питання що робити тепер відповідає ,що виправити ніяк вже і нехай буде .Директор розводить руками ,вчитель поважний і сперечатись він не буде з нею .Тут вже і мама бажає школі згоріти .Це село і альтернативи поруч нема
Баба_Воля• 14 октября 2025
Ответ дляМайская киска
я с гипсом ходила тоже в школу в свое время
Покорительная• 14 октября 2025
Ответ дляМайская киска
У нас це називалось якось ’відвідування як слухач’ і дитина відповідала лише усно, і оцінювання відповідно отримувала лише за усні відповіді, від усіх інших видів оцінювання звільнялася.
Цибулька зла• 14 октября 2025
Ответ дляСизоока бестія
Зачем месяц сидеть на больничном? Он же пропустит много всего. Просто на к/р пусть не приходит
Майская киска• 14 октября 2025
Ответ дляБаба_Воля
у меня дочь на костылях прыгала, ну такой дичи не было- очень благодарна за поддержку класной и учителя все норм и одноклассники носили рюкзак
Цибулька зла• 14 октября 2025
Ответ дляМайская киска
Нам больничный не дали
Ms. Анонимная• 14 октября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Я б устроіла розборки
Дуже дуже вумна• 14 октября 2025
Ответ дляMs. Анонимная
Я б устроіла розборки
я б і коси повиривала ))) але вона не така .Ця дитина типу випуститься в цьому році вже а на меншій будуть відриватися вчителі (а вони курви будуть ,я їх знаю) Менша вразлива і за неї переживає і я розумію ,але не можна таке пробачати .А там половина вчителів така і єдиний вихід возити в місто
Печенюшка• 14 октября 2025
Вона не має права таку оцінку ставити. Підійдіть і скажіть що ви не згодні, най шукає альтернативні варіанти для оцінювання.
Диину або не атестують, або ставлять пропуск в такій ситуації, а не від фонаря ліплять абищо.