ШобВам_КакНам• 14 октября в 21:50

Люда, Галя. Зараз так взагалі не називають дітей?

Одні Емілії і Даніель
А шо сталося?• 14 октября в 22:04
Ответ дляДверной_Проем
Дітям по 11
Так, саме Зоя
Прикольно, 3 буквы🤣. Моей старшей было лет пять и она плакала, почему ее имя на 3 буквы🤣
А шо сталося?• 14 октября в 22:04
Ответ дляПрикуси Язика
Ольга, Тамара імена моїх дітей, мені нормальні, вони не жаліються
А сколько детям?
Прикуси Язика• 14 октября в 22:05
Ответ дляА шо сталося?
А сколько детям?
24 і 19
Прикуси Язика• 14 октября в 22:06
Ответ дляКофе в лобби
До речі, за кордоном доволі популярне ім´я.
Погоджуюся, Зої популярне ім´я за кордоном
Margaret Rose• 14 октября в 22:07
Чому, є діти (і підлітки, та і просто молодь) Людмили і Галини, просто мало. Знаю дітей з іменами Любов, Ніна і Леонід (6-8 років), Надія (3-4 роки). Також зустрічала підлітків Світлану, Лідію, Тамару.

Всі ці імена абсолютно живі, просто набагато менш популярні
Вишиванка• 14 октября в 22:08
Называют. Знаю маленькую Галю
Барбітта• 14 октября в 22:08
Ні,то вже позавчорашній день.Рідкі імена,я оце читала.Я Олена,в списку вже рідких
Margaret Rose• 14 октября в 22:09
Ответ дляА шо сталося?
Такі короткі імена взагалі ’в тренді’ за кордоном, їх легко вимовити і вони навіть ефектніші за довгі.
Зоя, Лія, Мія. Колись фанатіла від імені Ія.
А шо сталося?• 14 октября в 22:11
Ответ дляХата на мати
А які у вас? Я без наїзду, якщо що, а то можна з різною інтонацією прочитати))), цікаво справді
Не такие даже имена моих детей уже всех вводит в ступор....но то такое
Margaret Rose• 14 октября в 22:12
Ответ дляБарбітта
В Львівській області до війни вівся сайт (десь років 15) де була точна кількість - скільки дітей назвали тим чи іншим іменем того чи іншого року.

Так імена на зразок Зої, Ніни, Валентини, Галини були кожного року - від 3 до 10 дітей так називали точно. Звичайно, на фоні Софій і Анастасій це мізерна кількість, але в небуття вони не пішли.
А шо сталося?• 14 октября в 22:13
Ответ дляMargaret Rose
Ну сейчас ей 22 и она принимает свое имя😁
Margaret Rose• 14 октября в 22:16
Для мене Людмила, Галина, Мирослава - імена з одної когорти).
Емілія, до речі, просто дуже старе європейське.
З іншого боку - модні в нас Ніколь та Адель - це теж застарілі французькі імена .
Вишневий цвіт• 14 октября в 22:18
Ответ дляШобВам_КакНам
Мирослава
Людмила, намного лучше, чем какая то Мирослава, фу!
Margaret Rose• 14 октября в 22:19
Ответ дляВишневий цвіт
Обидва імені слов´янські)))
СамавиховуюКота• 14 октября в 22:19
В мене Галя, їй 8 років.
Правда вона папужка.
сладкий_ноябрь• 14 октября в 22:24
Називають.
В сина молодшого в укр школі є дівчинка Ліда і Люда, близнючки.
Галь не зустрічала.
Але мені більше подобаються саме сучасні імена, а не якісь давні.
Мрію про пончик• 14 октября в 22:32
У сина в 5 класі є Галина. Є подруга Марина. У доньки подружка Іра, 13 років.
Кофе в лобби• 14 октября в 22:34
Зате я зараз рідко зустрічаю серед дітей популярні імена моєї молодості - Яна, Аліна, Віталіна, Каріна, Сніжана....
Margaret Rose• 14 октября в 22:36
Ответ дляКофе в лобби
То взагалі світова тенденція - в багатьох європейських країнах (і в США-Канаді) в топі: Алекс, Макс, Том, Лео, Мія, Лія, Анна, Емма, Ніна, Елла.
Легко вимовити в різній фонетиці, інтернаціонально (ніхто ж не знає куди доля занесе дитину і як будуть мучитися з написанням і вимовленням її імені).

Від наших традиційних Людмил, Любовів та інших громіздких імен з купою складних звуків вони плачуть (Луба, Лудмьіла)
Бідося• 14 октября в 22:45
Ответ дляШобВам_КакНам
Мама Галина. Тетя Людмила
У меня тоже дочь Мирослава и мама Галина)
Масяня Я• 14 октября в 22:55
У моєї доньки в класі: Михайло,,Олег, Євген, Федір, Василь (!), Іван, 3 Тимофія, Марк, Богдан, Артем, Дмитро, 4 Поліни, 2 Марії, Єфросинья, Маргарита, Аріна, Мирослава, Діана та Анастасія.
12-13 років
А в молодшій школі були Коля, Толя, 2 Олі.
Капризуля• 14 октября в 23:11
У сына был др 11 лет, пришли в боулинг, дети называют имена игроков: Миша, Ваня, Богдан, Леша, Юра, Вова, Аня, Андрей. Администратор очень удивилась, что нет никаких новомодных вычурных имен)). Во дворе есть Надя года 2, есть Валик и Толик близнецы лет по 5 и мои любимки двойняшки соседи Петрик и Галинка)))
Простоваля• 14 октября в 23:20
У дочки однокласниця і подружка Люди, 10 - 11 років, Одеса.
Непогодка• 14 октября в 23:20
Ще згадала. Альона подружка, з Альоною в одну групу в садочку ходили. І у сусідів Альона на 2 поки молодша.
Ще Вероніка часто зустрічається ім´я серед знайомих дітей.
Хлопчик Єлісєй.
No problems• 14 октября в 23:31
Знакомая назвала дочку Вера, мне нравится
Губки-уточкой• 14 октября в 23:51
Ответ дляБідося
А у меня сын Мирослав и мама Галина.
Я кстати как-то полюбила это имя сейчас, Галя прикольно ведь звучит, скоро, уверена, оно вернётся в популярные
Хата на мати• 15 октября в 00:31
Ответ дляMargaret Rose
Доречі, мене так дратує, коли Емілію ставлять в один ряд з типу новомодними Ніколями та Міленами, це давнє благородне імʼя, і в шляхетних українських родинах минулого було дуже поширеним
Мені вони геть не в одному ряду по духу
Може тому, що я з Заходу, у нас завжди було багато Міль, памʼятаю це імʼя з дитинства
Люблю ХОЛОСТЯКА• 15 октября в 04:40
К счастью, не называют. Ничего не имею против классики, типа Анны и Ольги. Но вот эти Гали с Зинами- это ужасно.
Margaret Rose• 15 октября в 09:23
Ответ дляХата на мати
Мені вони геть не в одному ряду по духу
Мілена - теж слов´янське ім´я, просто в нас непопулярне. Була така публіцистка Мілена Рудницька (народжена ще в 19 столітті).

І я теж західнячка, тому для мене теж і умовна Людмила, і умовна Мирослава - жінка пенсійного віку).
Аноним ФЕЯ• 15 октября в 15:50
О! Опять тут мое имя обсуждают )