Ласковая_львица• 14 октября в 23:33
Порадьте будь ласка, куди поїхати в Карпати.
Доброго вечора, порадниці.
Вперше з донькою (дорослою,працюючою) хочемо поїхати в Карпати, так як ніколи там не були.
Їхатимемо з Києва, на авто.
Хочемо спокійне місце, щоб орендувати житло (з кухнею) і відпочити трохи морально.
Різні розваги не потрібні, лише чисте повітря і красоти тих місць.
Порекомендуйте які міста, села шукати.
Всім дякуємо і тихої ночі.
Їхатимемо з Києва, на авто.
Порекомендуйте які міста, села шукати.
Всім дякуємо і тихої ночі.
Страхованная• 14 октября в 23:55
Ответ дляЯНаПэПэ
Вам складно написати назву села?
Яблуниця
Але, якщо маєте джип
Звезда в шоке• 15 октября в 00:01
Ответ дляБорисфенка
Вона процедури хоче, а в Дземброні такого нема. І на горі Піп Іван вже сніг лежить, то й в Дземброні нежарко. І дорога тільки для джипів.
Автор не писала, що хоче процедури.
Ласковая_львица
• 15 октября в 00:03
Ответ дляПервоклашка Я
Какой бюджет?
+-доба на двох 2-3 тис.
Доктор Хаос• 15 октября в 01:01
Верховина, якщо ходити в гори, там дуже красиво. Можна домовитись із гідом і якщо погода дозволить і поїхати спробувати на Говерлу сходити. Яблуниця, недалеко від Буковелю, так само. Яремче, там річка і водоспад, ну і теж гори тільки трохи нижчі)) Шешори, так само на річці з дуже красивими водоспадами, недалеко Косів з великим ринком з вишиванками і усілякими промислами і Коломия. Тут головне, щоб дощами дійсно не поливало весь час, а так восени Карпати дуже гарні.
дамаБезСобачки• 15 октября в 07:32
Ответ дляЛасковая_львица
так в Києві, аналогічно
хочемо змінити обстановку, 4 роки ніде не були
Яремче. Смотрите букинг там везде хорошо. Смотрите жилье на ваш бюджет.
дамаБезСобачки• 15 октября в 07:32
Ответ дляСветка-пипетка
ищите без готовки а с норм кухней и процедуры хорошие чтобы были - это отдых!!!
Трускавец 365
дамаБезСобачки• 15 октября в 07:33
Ответ дляЛасковая_львица
я люблю готувати.
дочка живе окремо давно, хотіла б балувати її хоча б ці пару тижнів.
но можна і без готовки.
порадьте куди поїхати?
но можна і без готовки.
порадьте куди поїхати?
Гуцульська хата
Маргаритка777• 15 октября в 07:40
Ответ дляЦветов Мне срочно
там сейчас мрачно и холодно
і дощі постійно
ЯНаПэПэ• 15 октября в 10:04
Ответ дляДоктор Хаос
Людина в горах ніколи не була, а ви її відправляєте в гірський похід в другій половині осені. Ще і на Говерлу.
Таких як ви, треба видаляти з форуму за підштовхування людей до смертельної небезпеки
Доктор Хаос• 15 октября в 10:48
Ответ дляЯНаПэПэ
Ви геть не при собі? Для цього притомні люди гіда й наймають, щоб усе розказав, показав, сказав, що, як і коли і чи взагалі можна. Я що кажу лізь сама на свій розсуд і за будь-якої погоди?
ЯНаПэПэ• 15 октября в 10:51
Ответ дляДоктор Хаос
Друга половина осені - не час для походів в гори!
Який гід в селах? Місцевий мешканець, який сьогодні вирішив заробити грошей?
А ще і пропонувати похід на Говерлу. Недосвідченим людям! В другій половині осені 😤🤬😡👎
Своїм близьким таке радьте
Доктор Хаос• 15 октября в 10:54
Ответ дляЯНаПэПэ
Своїм близьким таке радьте
Все зрозуміло, ви тих Карпат і в очі не бачили, як і гідів і всього іншого. І до речі навіть просто місцевий мешканець як раз нікуди й не полізе, якщо погода не дозволятиме.
ЯНаПэПэ• 15 октября в 12:07
Ответ дляДоктор Хаос
Якраз я багато разів була в горах і добре знаю реальні умови. Саме тому ваші відповіді — повна нісенітниця.
У другу половину осені погода в горах дуже непередбачувана: температура може різко падати, дощі та тумани — регулярне явище. Доріжки слизькі, каміння під ногами небезпечне.
Для безпечного походу потрібні не лише досвід і відповідне спорядження, а й група досвідчених людей, а не «гід» без освіти (їх там 99%) і дві пані, які гори бачать уперше. Одяг і взуття мають бути трекінговими (дуже сумніваюсь, що автор таке має).
Я навіть не кажу про можливі зустрічі з дикими тваринами, які готуються до зими й можуть бути агресивними.
Пропонувати недосвідченим людям похід на Говерлу у цю пору — не лише необачно, а реально небезпечно. Схоже, що ви або не розбираєтесь у гірських походах, або навмисно даєте такі «поради», наражаючи людей на ризик.
Саме тому розмову з вами завершено.
дамаБезСобачки• 16 октября в 20:25
Ответ дляЗвезда в шоке
Якщо зовсім хочете без людей, то Дземброня
Цікаво як там
Звезда в шоке• 16 октября в 20:29
Ответ длядамаБезСобачки
Цікаво як там
В Дземброні? Прекрасно для тих хто їде в гори заради гір