Твердая валюта• Изменено 15 октября в 13:40

В продовження теми що буде з українцями в Німеччині після закінчення 24 параграф

Я звичайно не міграційний юрист, але проаналізувавши доступну мені інформацію, думаю що єдине, що німецька влада може з нами зробити, це перевести нас на гуманітарні параграфи 25 а і б. 25 а це для підлітків і молоді які мають німецький шкільний атестат або якийсь інший диплом чи вчаться у випускних класах школи, б це для дорослих, які добре інтегровані - мають мовний сертифікат (здається достатньо а2), сертифікат лебен ін дойчланд і прожили 4 роки в Німеччині, якщо мають малолітню дитину або 6 якщо самотні. Таким чином вони лишають собі молодь і батьків з малими дітьми. Ну і дорослі щоб лишитися мають бути на повному або частковому самозабезпеченні. Єдине що мене напружує, що для 25 б треба прожити 4 роки, у мене чоловік наприклад цю умову до березня 27 не виконає. Але може змінять цю норму.
Хто що про це думає?
Бо я інших варіантів не бачу
Мозговая пилочка• 15 октября в 14:51
Ответ дляТримбулька
Сейчас меня заплюют и наставят синелицых дам.Но Германия заинтересована в белых интегрировавшихся детях.
Я теж так вважаю. Звісно, Німеччині про це ніколи не заявить прямо, але це дійсно так і є, з огляду на те, що в Німеччині буде багато людей різних рас та кольору шкіри, а німці вже як
червонокнижний вид. У них є надія на наших дітей, які у майбутньому отримають гарну освіту і створять родини з корінними німцями.
Та й зараз багато українок народжують від німців.
А я кумедна• 15 октября в 15:04
Ответ дляСонячний день
В свое время балканцев депортировали и не только из Германии

Не думаю, что будут кого-то оставлять, если война вот прям по мановению волшебной палочки прекратится именно в 2027 году

Единственное, что не факт, что война вот уже скоро закончится - это может длиться ещё неизвестно сколько лет, а за те годы люди перейдут на другие виды жительства
И Югославию тоже
автор Твердая валюта • 15 октября в 15:06
Ответ дляА я кумедна
И Югославию тоже
А Югославії не на Балканах?) людина ж і пише про громадян колишньої Югославії
Поддакиваю иногДА• 15 октября в 15:45
Ответ дляТвердая валюта
Я не розказую як чекаю закінчення війни і що воювати треба до кордонів 91 року. Все чесно - не хочемо вмирати за Україну значить не живемо в ній. Що вам не так?
лицемірство та відсутність розуму на вашому прикладі. шкода що такі як ви в профіті від війни
автор Твердая валюта • 15 октября в 15:59
Ответ дляПоддакиваю иногДА
А як правильно? Віддати життя і здоров´я за ідею в яку ти не віриш? Чи сидіти за спинами інших, і які може теж не дуже вірять, але у них вибору не було, донатити 500 грн в місяць і кричати що тримаєш економічний фронт? Чи може виїхати і чекати коли хтось тобі відвоює і завоює а ти повернешся на все готове, і кожен день розказувати як ти чекаєш закінчення війни?
Сонячний день• 15 октября в 17:07
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Это честность, а не лицемерие

Лицемерие - это рассказывать на теплом диване, как вам нужна победа, а самим отсиживаться дома. Если вы так верите в эту идею, то должны ее защищать на фронте - не словом, а делом.

Кто не верит и не хочет в этом участвовать, тот честно уезжает. Да, без зазрений совести.
Сонячний день• 15 октября в 17:11
Ответ дляПоддакиваю иногДА
І в профіті від війни не ті, хто поїхав, а ті, хто залишився і отримує великі статки із цієї війни

Ті, хто поїхали, отримали головний біль у вигляді пошуку роботи і пошуку можливостей вижити, а не профіт
Поддакиваю иногДА• 15 октября в 19:36
Ответ дляСонячний день

ага) жила умовна Манька якась в селі і навіть немріяла про Німеччину а тут бачте вже навіть вирішила що не її залишать і хвилюється щоб до 27 р не закінч війна бо чоловіка пізно вивезла і вона вообщє не в профіті)
автор Твердая валюта • 15 октября в 19:46
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Ой я ви вибірково відповідаєте) а як треба? Манька у якої ваньку з села сто відсотків забрали на війну ще в 22-23 має здохнути там в селі разом з ванькиними дітьми? Бо державі, за яку загинув ванька ні манька ні їх діти нафіг не треба. Чи виїхати в Німеччину і лити сльози як вона хоче додому і лити вам мед для вух як тут все погано в цій Німеччині?
Ваш чоловік де? На фронті я сподіваюсь?