Лиса Патрикевна• 05 сентября в 21:54
Українська мова для іноземців. Викладання
Дівчата, мені запропонували викладати раз на тиждень українську мову німцям. За освітою я викладач, але 23 роки пропрацювала вихователем. Це не основна робота, і підробіток так собі, за таку кількість годин то вийде мізер. Цікаво спробувати, але трохи лячно. Рівень початковий. Але приємно, що є німці, які хочуть вчити нашу мову. Я вже майже погодилася, але вагаюся, боюся не впоратись. Ви б погодились на таку пропозицію?
Хвець-тець• 05 сентября в 21:56
Чому ні? Я так студенткою підробляла, викладала нашу мову корейцю
Лиса Патрикевна
• 05 сентября в 21:57
Ответ дляХвець-тець
Я вже багато чого забула. Закінчила університет у 2005 році. Працювала не за освітою
Лиса Патрикевна
• 05 сентября в 22:00
Ответ дляАгент Пинкертона
Я чоловіка задарма вчу ))
Німець? У мене то теж майже волонтерство вийде. Ну на євро 130 надбавка до зарплати. Мороки більше. Мабуть треба декларацію заповнювати буде. До уроків готуватись. І я не дуже схильна до ораторства)) Але то і мені шанс німецьку покращити
Агент Пинкертона• 05 сентября в 22:02
Ответ дляЛиса Патрикевна
Італієць
Одні думки• 05 сентября в 22:02
Ответ дляЛиса Патрикевна
Сдайте контакты - я 28 лет преподаю украинский как иностранный!
Лиса Патрикевна
• 05 сентября в 22:03
Ответ дляАгент Пинкертона
Італієць
Успіхів йому у навчанні))
Агент Пинкертона• 05 сентября в 22:03
Ответ дляЛиса Патрикевна
Успіхів йому у навчанні))
Дякую, передам ))
Лиса Патрикевна
• 05 сентября в 22:05
Ответ дляОдні думки
Які контакти? То у німецькому містечку, не онлайн. Не думаю, що вам то підійде. Можете порадити якийсь підручник для німців? Я б залюбки придбала. Хотілося б, щоб люди не втратили інтерес до навчання, в мене немає досвіду
Лиса Патрикевна
• 05 сентября в 22:07
Ответ дляОдні думки
Я возьму и немца, и итальянца, и черта лысого!
Якщо хтось спитає про репетитора, то я вам напишу у цій темі. Вони мене самі знайшли, я не шукала цю роботу
Дайте подуться• 05 сентября в 22:13
Да, интересно послушать, какие есть учебники по преподаванию укр как иностранного
Лиса Патрикевна
• 05 сентября в 22:24
Ответ дляДайте подуться
Я ще сама не знаю. Пропозиція була неочікуваною, тільки декілька днів, як запропонували
Дайте подуться• 05 сентября в 22:28
Ответ дляМаргарита и Мастер
А навіщо їм українська мова?
Люди во всем мире учат разные языки
Кому-то и украинский нравится, представляете?)))
У меня тоже такие знакомые есть
Маргарита и Мастер• 05 сентября в 22:29
Ответ дляДайте подуться
Люди во всем мире учат разные языки
У меня тоже такие знакомые есть
До чого тут ваше ’уявляєте’?
Мені цікаво для чого німцям українська мова. Це просте питання і воно адресовано не вам
Регионщица• 05 сентября в 22:30
Ответ дляМаргарита и Мастер
А навіщо їм українська мова?
А вам?
Дайте подуться• 05 сентября в 22:55
Ответ дляМаргарита и Мастер
До чого тут ваше ’уявляєте’?
Действительно, для чего?
Типа люди не могут просто так учить язык в виде хобби
Украина сейчас на пике популярности, вот и учат
И вы мне рот не закрывайте - это форум - хочу и отвечаю
Автор вам точно не ответит, почему они учат укр - кто ж вам истинные мотивы сообщит))) А общая тенденция к изучению того, что популярно, есть
Сапай вазони• 05 сентября в 23:06
Ответ дляМаргарита и Мастер
А навіщо їм українська мова?
Развлекаются так
Лиса Патрикевна
• 05 сентября в 23:30
Ответ дляДайте подуться
Действительно, для чего?
Я сама не знаю, чого вони хочуть вчити мову. Мабуть цікаво людям. Мені про це не доповідали
Вам буде дуже важко, і багато часу буде йти на підготовку до уроків. Я б порадила вибрати підручник і крок за кроком за ним рухатися. І в цьому викладанні є сенс, якщо ви й надалі хочете цим займатися. Це складніше, ніж викладати українську україномовним чи російськомовним. На вашому місці я б відмовилася, але допомогла б знайти групі більш кваліфіковану людину.