ЖенаАйтишнеГа• 15 октября в 22:07

Знижки на квитки

Добрий вечір! Підкажіть будь-ласка, чи застосовується знижка на потяги угорської залізниці для дітей 13 та 15 років ( пільг в Угорщині не мають), а саме: цікавить потяг Будапешт-Захонь. Дякую. Білети вже придбані, знижка була застосована автоматично, тепер переживаю за те, щоб не було штрафа
Викачую яйцями• 16 октября в 16:31
У них в правилах немає, що тільки для громадян Угорщини діють такі знижки. В багатьох країнах Європи є дитячі знижки, в Бельгі, до прикладу, до 12 років безкоштовно. На угорській залізниці теж до 12 (чи 14 років) безкоштовно. Я навіть в автоматі купуючи квитки задавала двох пасажирів - себе і 12 річну доньку, автомат видав тільки один квиток. А контролеру показала тільки паспорт дитячий
автор ЖенаАйтишнеГа • 16 октября в 21:14
Ответ дляВикачую яйцями
Дякую.