Зоркая Зорро• 16 октября в 22:43
Балтія , самостійна подорож
Чи варто їхати самостійно (не в турі із іншими людьми)
Коли краще в грудні на Різдво?
Та з чого почати Вільнюс -Рига- Таллінн чи навпаки?
І чи не виникнуть проблеми на проходженні кордону і скільки це може зайняти часу?
Можливо вже хтось був в цих країнах і підскажете
Коли краще в грудні на Різдво?
Зоркая Зорро
• 16 октября в 22:47
Ответ дляLike-995b
Мы ездили на авто самостоятельно, это гораздо интереснее, это было в 2013 , тогда еще через Белорусь
Я на автобусі збираюсь
Зоркая Зорро
• 16 октября в 22:53
Ответ дляLike-995b
Как по мне это муторно
А який ще варіант в мене є?
Аеропорти в нас не працюють зараз
Зоркая Зорро
• 16 октября в 22:54
Ответ дляГендиреХтор
Вважаю самогубством пертись через митницю на свята .
А якщо не на свято?
ГендиреХтор• 16 октября в 23:00
Ответ дляЗоркая Зорро
А якщо не на свято?
Я б поїхала .
Просто на свята митниця непрогнозована.
Можна і добу стояти.
Просто на свята митниця непрогнозована.
Можна і добу стояти.
Фляшка на трьох• 16 октября в 23:38
Ви через який кордон збираєтесь їхати? Ми в свій час поїхали на Різдво тоді ще через Мінськ, на кордоні простояли 7 годин, це був перший випадок такого довго проходження кордону і ми були не готові до цього. В залежності де ви будете проходити кордон і треба складати маршрут. В нас тоді був Мінськ-Ріга-Вільнюс. Якщо зберетесь, порекомендую вам гарні аппарти в Вільнюсі)
Зоркая Зорро
• 17 октября в 01:44
Ответ дляФляшка на трьох
Через Польщу звісно, зараз же в Україні війна
Звісно варто! Подорожувати завжди варто )))) Ми їздили машиною по странам Балтії ще до повномасштабної. Дуууже сподобалось. Ще плавали паромом до Стокгольму з Таллінну. Дивитись краще саме в тій пслідовності, як Ви написали. На Різдво найкраще в Таллінні. Але тре встигути до 24, бо, зазвичай, потім ярмарки вже закінчуються. Ось тут я робила невеличкі путівники по столицях усіх трьох країн, може будуть Вам в пригоді.
Зоркая Зорро
• 17 октября в 12:41
Ответ дляO-Yumi
Я в Стокгольм вже була ,тому краще по країнам Балтії тільки їхати без порому,дуже дякую,почитаю!)
Фляшка на трьох• 18 октября в 21:16
Ответ дляЗоркая Зорро
Може для вас стане відкриттям, але не всі хто тут пишуть зараз в Україні знаходяться. І да, про війну я в курсі, дякую, що нагадали.