Засомневаю• 02 октября в 15:43
Київ - Перемишль
Підкажіть, будь ласка, по вартості люксу хто знає. Купейний квиток 2600, а люкс? І ще питання по потягах в Польщі. Є знижка для людей похилого віку 30% - це тільки для поляків? Чи українцям теж можна такі квитки брати?
Нога на ногу• 02 октября в 16:08
У додатку Укрзалізниці гляньте. Квитки на потяг Київ-Перемишль можна тільки через додаток купити, більше ніяк
Засомневаю
• 02 октября в 16:17
Ответ дляНога на ногу
Я не бачу ціни на люкс, він розкуплений(
Нога на ногу• 02 октября в 16:18
Ответ дляЗасомневаю
Дати поставте пізніше
Засомневаю
• 02 октября в 16:57
Ответ дляНога на ногу
Дати поставте пізніше
тоді немає інформації взагалі
Засомневаю
• 02 октября в 16:58
Ответ дляВиправлялочка
глянула по списанию-3371,62 грн
Дуже дякую!