Видна міленіалка• 16 октября в 06:58

Що зробити жінці , яка влізла третьою у відносини?

Не виправдовуюсь• 16 октября в 07:01
Куні.
Кокосиха• 16 октября в 07:02
Курку морожену
энциклопУдия• 16 октября в 07:04
Смотреть по своим хотелкам и следовать своим планам.
Відморожена• 16 октября в 07:05
Вы бы хоть написали какие варианты есть, мы бы проголосовали
Сорока-ворона• 16 октября в 07:05
Уходить из этого треугольника
Сусановна• 16 октября в 07:13
Вилізти звідти.
Багиня• 16 октября в 07:14
Тобто треба щось робити з жінкою, а не з чоловіком, який цю жінку допустив?
Молода і нерозважлива• 16 октября в 07:15
Що зробити? Благословити. На нове щасливе життя з судаком.
Оченьценная• 16 октября в 07:17
Удалено администрацией...
Оченьценная• 16 октября в 07:19
Ответ дляБагиня
Удалено администрацией...
Своего не предлагать• 16 октября в 07:20
Ответ дляОченьценная
Удалено администрацией...
Шо вы там пьёте с у тра пораньше?))
Своего не предлагать• 16 октября в 07:21
Автор, не женщине надо делать. Мужику этому. Кастрацию.
Оченьценная• 16 октября в 07:21
Ответ дляСвоего не предлагать
Шо вы там пьёте с у тра пораньше?))
Удалено администрацией...
Своего не предлагать• 16 октября в 07:22
Ответ дляОченьценная
Удалено администрацией...
А на кой вам тот неверный кобель нужен?
Оченьценная• 16 октября в 07:24
Ответ дляСвоего не предлагать
Удалено администрацией...
Оченьценная• 16 октября в 07:25
Ответ дляСвоего не предлагать
А на кой вам тот неверный кобель нужен?
В хаті нічого лишнього не буває. Ні ліжка, ні подушки, навіть якщо у вас 5, ви ж не викидає подушки. Для чого вам 5, якщо вам треба 2 подушки????
Своего не предлагать• 16 октября в 07:26
Ответ дляОченьценная
Удалено администрацией...
У вас не мужик, а ходячий писюн))) который будет бежать за каждой зовущей его бабой))) в лес такого))
Оченьценная• 16 октября в 07:27
Ответ дляСвоего не предлагать
Удалено администрацией...
тяжкаялюдина• 16 октября в 07:34
Ответ дляОченьценная
Удалено администрацией...
Вот, хоть и звучит маразматично, но ведь суть то верная. Почему-то мы очень негодуем вторжению рашиков, но оправдываем вторжение сук.
Сплюшка• 16 октября в 07:36
А що значить у вашому розумінні влізла третьою? Вона до вас двох в ліжко влізла чи ваш яйценосець до неї в ліжко заліз?
Оченьценная• 16 октября в 07:38
Ответ длятяжкаялюдина
Удалено администрацией...
Оченьценная• 16 октября в 07:39
Ответ дляСплюшка
Вона як росія, прийшла спасати мого чоловіка))) від нас з дитиною щоб ми якорем не були на його голові, це як Донбас всех кормит, всю западную Украину.
Щедрик ведрик• 16 октября в 07:43
Ответ дляБагиня
Ну їй з чоловіком ще жити, тому всі претензії автоматично знімаються і переходять на ту жінку
Ленне-Рейма• 16 октября в 07:45
А мужчинчику своєму що зробите?
Оченьценная• 16 октября в 07:45
Ответ дляЩедрик ведрик
Ні, це так не працює.
Я бажаю Зеленському щоб він тоді території вернув коли сиротам вернуться батьки, щоб на тій землі ніколи спокою не було, щоб всі воювали як збішені він покоління до покоління, ніхто спокою не знав. Щоб зелі на могилу плювали і ср@ли так як він у кожну сім´ю нагадив.
Оченьценная• 16 октября в 07:47
Ответ дляЛенне-Рейма
А мужчинчику своєму що зробите?
А він що? Це ж нещасне логіки не має, його в оману ввели, задурили голову, залякали, обманули грошима, владою, зв´язками. Що ти візьмеш з людини, яка залежна від усіх, ще й від родичів з усіх сторін. Всі ці недолюди можуть тільки погане радити, як нам з дитиною зробити шкоду, щоб їм було вигідно.
Щедрик ведрик• 16 октября в 07:47
Ответ дляОченьценная
Ні, це так не працює.
Тут наче про сімейну рутину. А ви алегорії свої пишете. Створіть окрему тему чи що, в розділі політика
Оченьценная• 16 октября в 07:49
Ответ дляЩедрик ведрик
Удалено администрацией...
Молода і нерозважлива• 16 октября в 07:51
Для політичних срачів є окрема гілка. Правда там під анонімом не заховаєшся.
Оченьценная• 16 октября в 07:51
Ответ дляМолода і нерозважлива
Удалено администрацией...