Мост_Устал• 16 октября в 12:48

Порекомендуйте стабілізатор напруги, будь ласка.

Дівчата, доброго дня.
Через низьку напругу, посудомийка не запускається.
У кого стоїть стабілізатор (не реле) порекомендуйте модель, будь ласка.
Дякую.
Мальдивирую• 16 октября в 12:57
Стабылызатор пыдбирають пыд потужність приладів, що до нього підключають. Краще враховувати не номінальну, а пікову потужність. Є кілька українських виробників. Можете їх взяти, з гарантією буде простіше.
Bagram• 16 октября в 13:02
https://strumok.kiev.ua/stabilizator-naprjazhenija...
автор Мост_Устал • 16 октября в 13:03
Ответ дляBagram
дякую
Bagram• 16 октября в 13:04
Ответ дляМост_Устал
дякую
Можу сміливо рекомендувати з особистого досвіду. Можливо вже є більш нові моделі
автор Мост_Устал • 16 октября в 13:04
Ответ дляМальдивирую
дякую. а які українські порадите?
Смешнюча• 16 октября в 15:30
Муж недавно родственнику из недорогих подбирал, вот по приоритетности:
1. Стабілізатор напруги однофазний ЕЛЕКС ГІБРИД 7-1/10A v2.0 на 2,2 кВт (2200 Вт) релейний
2. Стабілізатор напруги релейний APRO AVR-3000
3. Стабілізатор напруги релейний APRO AVR-3000V (підвісний)
Выше правильно написали, надо учитывать пиковое напряжение, если вдруг пиковое будет на несколько одновременно. Эти под несколько приборов, но я уже точно не помню ... котел, холодильник и морозилка вроде... По мощности точно не скажу
автор Мост_Устал • 16 октября в 16:20
Ответ дляСмешнюча
Дякую