Пиши-пропало• 16 октября в 11:18

Допоможіть обрати макбук для навчання!!..

Обираємо доньці для навчання в старшій школі і у ВНЗ(профіль - адміністрування, управління, право, можливо, бізнес,фінанси, банк.справа)
Розглядаю такі варіанти:
https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/macbook-pro-13-...

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/macbook-air-202...

Чи все ж таки - звичайний ноутбук(новий) в діапазоні 20000-22000 грн. краще розглянути?
Ms. Dolly• 16 октября в 11:24
У школі для навчання використовують продукти Мікрософт, і у вишах в основному також. На мій погляд маки для навчання краще не купляти
Саджу все зарання• 16 октября в 11:26
Всі ці, що ви обрали, кіт у мішку.
Краще новий простий ноут від 20-25 тис можна взяти з непоганим процесором, пам´яттю і батареєю.
Катря Харківська• 16 октября в 11:30
Підтримую. Мак потрібен для спеціалізованих програм, де важлива швидкодія.
Дуже раджу звичайний, новий.
Млинці зі смайликом• 16 октября в 11:32
Я б брала на більш сучасному проці, з тих що ви скинули, то на м1
Носки на подтяжках• 16 октября в 11:32
Я бы взяла новый обычный с виндоусом. В макбуке можно тоже установить все программы офиса к примеру, но интерфейс немного другой, непривычный.
Хвігура мічти• 16 октября в 11:33
Не зручно переходили за посиланнями .
Але перший варіант хороший . Я собі у 2014 році взяла бу макбук , він до сих пір прекрасно працює ! А на віндовсі давно подох і не актуальний .
Раджу головне це - ПРО і дивитись де оперативки побільше . Все .
Це чудове рішення для студентки
Хвігура мічти• 16 октября в 11:34
Ті хто розповідають про звичайний ноут , напевне не користувались мак (або не вміють , так-так! Там потрібно вміти всякі функції використовувати )
Робота з макбуком в рази швидша ! В рази ..
Бурундучиха• 16 октября в 11:35
у меня вся семья на маках, но прежде чем покупать - убедитесь, что у нее не будет специализированных программ, которые только под виндоус. Ну и в вашем случае, при ограниченном бюджете, я бы взяла другой, но новый. У них так же бывают проблемы - например у моего (он с 20-го года) - недавно модуль вай фай отвалился, у мужа на старом - 8 лет работал - батарея вообще держать перестала.
Млинці зі смайликом• 16 октября в 11:35
Ответ дляХвігура мічти
Боже, яка маячня 😂😂😂
Саджу все зарання• 16 октября в 11:36
Ответ дляМлинці зі смайликом
Боже, яка маячня 😂😂😂
Про про
Млинці зі смайликом• 16 октября в 11:39
Ответ дляСаджу все зарання
Про про
Про коштує врази дорожще аналагічного на вінді. Желязяки там одні і ті самі, звичайний користуіач навряд чи ввдчує різницю
Саджу все зарання• 16 октября в 11:45
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вона хвалить яблука і пише автору, що головне це ПРО, а вони стартують від 100 тис, щодо пам´яті, то 8грам малувато зі школою і вишем, а 16 грам стартують від 40 тис., але то нові.
Але ж краще за її порадою купити утопленика, якого причесали і підфарбували і замінили деякі частини невідомо від якого донора.
автор Пиши-пропало • 16 октября в 11:48
а зі звичайних ноутів який порадите? можливо дасте посилання щоб хоча б зрозуміти від чого відштовхуватись
Ms. Dolly• 16 октября в 11:49
Ответ дляХвігура мічти
У вас є у сім´ї студенти? Домашнє завдання починається так: ’Зробіть у excel office 265...’
Хвігура мічти• 16 октября в 11:50
Ответ дляMs. Dolly
Легко .
Гугл диск і там ексель . Заходимо як з телефону так і з макбуку . працюємо прекрасно .
Хвігура мічти• 16 октября в 11:51
Ответ дляПиши-пропало
Навіть не думайте )
Ви на правильному шляху до макбука бу ! Дайте можливість дочці швидко і якісно виконувати всі завдання .
Давайте вирішальне питання . Телефон який у дочки ?
Ms. Dolly• 16 октября в 11:51
Ответ дляХвігура мічти
Легко .
За такою логікою можна і лінукс поставити. І робити все через емулятор віндовса...
Хвігура мічти• 16 октября в 11:52
Ответ дляMs. Dolly
Це різне . Я макбук тільки для таблицю і використовую .
автор Пиши-пропало • 16 октября в 11:55
Ответ дляХвігура мічти
Навіть не думайте )
не IOS
Помаранчова душа• 16 октября в 11:57
Ответ дляХвігура мічти
Не зручно переходили за посиланнями .
Це чудове рішення для студентки
да) у сына тоже с такого года и рабочий. Но с другой стороны и на винде полно старых ноутов и даже 20-летней давности и шуршат еще)
Помаранчова душа• 16 октября в 11:59
Ответ дляПиши-пропало
не IOS
а) тогда не нужен ей мак. Он же еще хорош своей экосистемой. А так ей сложно будет привыкнуть
Ms. Dolly• 16 октября в 12:04
Ответ дляПиши-пропало
https://ek.ua/ua/ek-list.php?katalog_=298&order_=p...
За посиланням встановленний відбір за характеристиками та ціні, ви можете змінити. Фільтр: Офісний ноут із швидким диском,16 Гб оперативної пам´ті, мені здається цього повино бути достатньо якщо не відкривати 50 вкладок у броузері
Мені подобаються HP (Hewlett Packard), і ціна нормальна, і проблем із ними немає
Саджу все зарання• 16 октября в 12:11
Ответ дляХвігура мічти
Навіть не думайте )
Головне, щоб той бу на шляху автора не перетворився на підставку для кастрюлі.
Млинці зі смайликом• 16 октября в 12:12
Ответ дляХвігура мічти
Навіть не думайте )
Скажіть мені будь ласка чим саме Макбук краще ща віндовий ноут? І який саме макбук краще за який саме віндовий ноут. От просто цікаво? По яким параметрам ви оцінюєте правильнисть вибору?
Червона рута• 16 октября в 12:17
Ответ дляХвігура мічти
Кому що до смаку.
Всі потужні ноути Віндовс працюють на ура))
Червона рута• 16 октября в 12:23
Ответ дляMs. Dolly
Ціни в Україні не порівняти в США.
Червона рута• 16 октября в 12:24
Ответ дляМлинці зі смайликом
Понти як з Айфоном.
Є гроші - розуму не треба.
Млинці зі смайликом• 16 октября в 12:27
Ответ дляСаджу все зарання
Та саме автора я рощуміє, ну, хоче мак може дитина, може інших не знають, а от тіток, що просто радять мак, бо він швидкий и ще й виявляється якісь особливі функцїї має, то мені смішно читати.
Ms. Dolly• 16 октября в 12:38
Ответ дляЧервона рута
Ціни в Україні не порівняти в США.
В Україні можна знайти безпроблемний б/у. Цей наприклад 9тис.грн.
https://europc.ua/ua/laptops/hp-probook-250-g6-int...
Покоцану кришку заліпити наліпкою, клавіатури у НР якісні і не стираються, порти краще перевірити