Пиши-пропало• 16 октября 2025
Допоможіть обрати макбук для навчання!!..
Обираємо доньці для навчання в старшій школі і у ВНЗ(профіль - адміністрування, управління, право, можливо, бізнес,фінанси, банк.справа)
Розглядаю такі варіанти:
Чи все ж таки - звичайний ноутбук(новий) в діапазоні 20000-22000 грн. краще розглянути?
Розглядаю такі варіанти:
Ms. Dolly• 16 октября 2025
У школі для навчання використовують продукти Мікрософт, і у вишах в основному також. На мій погляд маки для навчання краще не купляти
Саджу все зарання• 16 октября 2025
Всі ці, що ви обрали, кіт у мішку.
Краще новий простий ноут від 20-25 тис можна взяти з непоганим процесором, пам´яттю і батареєю.
Катря Харківська• 16 октября 2025
Підтримую. Мак потрібен для спеціалізованих програм, де важлива швидкодія.
Дуже раджу звичайний, новий.
Млинці зі смайликом• 16 октября 2025
Я б брала на більш сучасному проці, з тих що ви скинули, то на м1
Носки на подтяжках• 16 октября 2025
Я бы взяла новый обычный с виндоусом. В макбуке можно тоже установить все программы офиса к примеру, но интерфейс немного другой, непривычный.
Хвігура мічти• 16 октября 2025
Не зручно переходили за посиланнями .
Але перший варіант хороший . Я собі у 2014 році взяла бу макбук , він до сих пір прекрасно працює ! А на віндовсі давно подох і не актуальний .
Раджу головне це - ПРО і дивитись де оперативки побільше . Все .
Це чудове рішення для студентки
Хвігура мічти• 16 октября 2025
Ті хто розповідають про звичайний ноут , напевне не користувались мак (або не вміють , так-так! Там потрібно вміти всякі функції використовувати )
Робота з макбуком в рази швидша ! В рази ..
Бурундучиха• 16 октября 2025
у меня вся семья на маках, но прежде чем покупать - убедитесь, что у нее не будет специализированных программ, которые только под виндоус. Ну и в вашем случае, при ограниченном бюджете, я бы взяла другой, но новый. У них так же бывают проблемы - например у моего (он с 20-го года) - недавно модуль вай фай отвалился, у мужа на старом - 8 лет работал - батарея вообще держать перестала.
Млинці зі смайликом• 16 октября 2025
Ответ дляХвігура мічти
Боже, яка маячня 😂😂😂
Млинці зі смайликом• 16 октября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Про про
Про коштує врази дорожще аналагічного на вінді. Желязяки там одні і ті самі, звичайний користуіач навряд чи ввдчує різницю
Саджу все зарання• 16 октября 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Вона хвалить яблука і пише автору, що головне це ПРО, а вони стартують від 100 тис, щодо пам´яті, то 8грам малувато зі школою і вишем, а 16 грам стартують від 40 тис., але то нові.
Але ж краще за її порадою купити утопленика, якого причесали і підфарбували і замінили деякі частини невідомо від якого донора.
Пиши-пропало
• 16 октября 2025
а зі звичайних ноутів який порадите? можливо дасте посилання щоб хоча б зрозуміти від чого відштовхуватись
Ms. Dolly• 16 октября 2025
Ответ дляХвігура мічти
У вас є у сім´ї студенти? Домашнє завдання починається так: ’Зробіть у excel office 265...’
Хвігура мічти• 16 октября 2025
Ответ дляMs. Dolly
Легко .
Гугл диск і там ексель . Заходимо як з телефону так і з макбуку . працюємо прекрасно .
Хвігура мічти• 16 октября 2025
Ответ дляПиши-пропало
Навіть не думайте )
Ви на правильному шляху до макбука бу ! Дайте можливість дочці швидко і якісно виконувати всі завдання .
Давайте вирішальне питання . Телефон який у дочки ?
Ms. Dolly• 16 октября 2025
Ответ дляХвігура мічти
Легко .
За такою логікою можна і лінукс поставити. І робити все через емулятор віндовса...
Хвігура мічти• 16 октября 2025
Ответ дляMs. Dolly
Це різне . Я макбук тільки для таблицю і використовую .
Пиши-пропало
• 16 октября 2025
Ответ дляХвігура мічти
Навіть не думайте )
не IOS
Помаранчова душа• 16 октября 2025
Ответ дляХвігура мічти
Не зручно переходили за посиланнями .
Це чудове рішення для студентки
да) у сына тоже с такого года и рабочий. Но с другой стороны и на винде полно старых ноутов и даже 20-летней давности и шуршат еще)
Помаранчова душа• 16 октября 2025
Ответ дляПиши-пропало
не IOS
а) тогда не нужен ей мак. Он же еще хорош своей экосистемой. А так ей сложно будет привыкнуть
Ms. Dolly• 16 октября 2025
Ответ дляПиши-пропало
За посиланням встановленний відбір за характеристиками та ціні, ви можете змінити. Фільтр: Офісний ноут із швидким диском,16 Гб оперативної пам´ті, мені здається цього повино бути достатньо якщо не відкривати 50 вкладок у броузері
Мені подобаються HP (Hewlett Packard), і ціна нормальна, і проблем із ними немає
Саджу все зарання• 16 октября 2025
Ответ дляХвігура мічти
Навіть не думайте )
Головне, щоб той бу на шляху автора не перетворився на підставку для кастрюлі.
Млинці зі смайликом• 16 октября 2025
Ответ дляХвігура мічти
Навіть не думайте )
Скажіть мені будь ласка чим саме Макбук краще ща віндовий ноут? І який саме макбук краще за який саме віндовий ноут. От просто цікаво? По яким параметрам ви оцінюєте правильнисть вибору?
Червона рута• 16 октября 2025
Ответ дляХвігура мічти
Кому що до смаку.
Всі потужні ноути Віндовс працюють на ура))
Червона рута• 16 октября 2025
Ответ дляMs. Dolly
Ціни в Україні не порівняти в США.
Червона рута• 16 октября 2025
Ответ дляМлинці зі смайликом
Понти як з Айфоном.
Є гроші - розуму не треба.
Млинці зі смайликом• 16 октября 2025
Ответ дляСаджу все зарання
Та саме автора я рощуміє, ну, хоче мак може дитина, може інших не знають, а от тіток, що просто радять мак, бо він швидкий и ще й виявляється якісь особливі функцїї має, то мені смішно читати.
Ms. Dolly• 16 октября 2025
Ответ дляЧервона рута
Ціни в Україні не порівняти в США.
В Україні можна знайти безпроблемний б/у. Цей наприклад 9тис.грн.
Покоцану кришку заліпити наліпкою, клавіатури у НР якісні і не стираються, порти краще перевірити