ТрамвайGirl• 16 октября в 21:16

Кого взяти краще, кошеня дівчинку чи хлопчика?

Плануємо придбати кошеня, пропонують хлопчика. Які мінуси? Вони не шкодні?
Сито для думок• 16 октября в 21:17
Мальчика
Чудовий каламбур• 16 октября в 21:17
девочку
буреЛОМКА• 16 октября в 21:17
Чик, чик ему сделаете и будет хорошо , иначе метить будет. Была кошка дикая была, был мальчик тот добрый
So_so• 16 октября в 21:17
Характер не зависит от пола. Все котята шкодные, портят ремонт, шумят ночью, шерсть везде итд.
Чудовий каламбур• 16 октября в 21:18
мне кошечки милее, мордочки мягче, да и были у меня только кошечки.
Вельми шановна• 16 октября в 21:18
от характера зависит, и мальчики и девочки разные есть
Анонім Завгосп• 16 октября в 21:19
Мне девочки лучше. Пацаны себе на уме
Чудовий каламбур• 16 октября в 21:20
Ответ дляАнонім Завгосп
Мне девочки лучше. Пацаны себе на уме
наши с возрастом, прям бабулички заботливые были, носили еду, кормили. Люблю их до сих пор, хоть и умерли давно.
КохайтесьЧорнобровi• 16 октября в 21:21
Сорри, я какая разница? По- моему, все кошачие только жрут, срут и орут
Ліньки гуглить• 16 октября в 21:21
Девочка
Чудовий каламбур• 16 октября в 21:22
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
ахах, как вы осмелились в теме кошатников такое написать ?
После 18• 16 октября в 21:24
Мой выбор пал на мальчика
После 18• 16 октября в 21:25
Ответ дляЧудовий каламбур
Ещё размножаются
Дружная семейка• 16 октября в 21:25
Хлопчика.
КохайтесьЧорнобровi• 16 октября в 21:26
Ответ дляЧудовий каламбур
У меня сябака, защитит
Чудовий каламбур• 16 октября в 21:27
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
У меня сябака, защитит
собакены тоже хорошо, но по моему характеру коши мне ближе. а так и собачек люблю.
Хвильоватиша• 16 октября в 21:28
Девочку.
КохайтесьЧорнобровi• 16 октября в 21:29
Ответ дляЧудовий каламбур
Моя первая ’собачка’ весила 80 кг. Попробовал бы ктото её не любить 🤣
Чудовий каламбур• 16 октября в 21:30
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
не не, то не мое🤣
Karina_B• 16 октября в 21:36
А почему вы не рассматриваете вариант завести в квартире корову? Молоко, сыр свои
Кукусик• 16 октября в 21:41
Я люблю пацанов и кастрировать легче и красивее, пушистее
Звёздонька• 16 октября в 21:45
Ответ дляАнонім Завгосп
Мне девочки лучше. Пацаны себе на уме
У нас завжди кішки були. Зараз хлопчика з дач забрали, шукаємо йому родину. Дуже розумний пацан. Я прям закохалась в нього, ніжний дуже. Єдиний мінус у котів легко вирішується кастрацією
младокошкина• 16 октября в 21:47
Конечно девочку, они умнее.
Karina_B• 16 октября в 21:57
Ответ дляЗвёздонька
Кастрировать кота, стерилизовать кошку, держать в закрытом помещении сутками - это о любви к животным? Нет. Вы лишаете их животного инстинкта, радости в жизни. Они завидуют котам, кошкам, которые живут в сёлах, которые могут любить друг друга и т.д. А в городе в квартирах коты кошки превращены просто в живых игрушек своих хозяев и всё. Также и собаки, которые большую часть суток в квартире (будке) сидят. В селе даже на привязи собака и тот счастливее потому что он в любое время суток может подышать свежим воздухом, посрать, посцать в конце концов.
Звёздонька• 16 октября в 22:05
Ответ дляKarina_B
По вашій логіці те мале кошеня, які ми виловили з дачі, потрібно було залишити там. Його мамі немає 2х років. Він у неї народився з четвертого приплоду. Знаєте, що з його братами та сестрами? Їх УСІХ зжерли коти. Усіх. Вона їх народжувала, їх знаходили дорослі коти і їли. Класне життя? У той дикої мами, яка вічно голодна, зимою так взагалі жах. Як вона тих кошенят намагалася сховати і врятувати від тих котів, як потім ходила і шукала тих малят, а від них нічого не залишалося. Як цей пацан вижив ми не знаємо, це диво. Але народилося їх 3. Живий тільки цей. Чи у тих голодних котів, які жерли кошенят гарне життя? Голодні, холодні, нікому не потрібні і усіма гонимі, а поруч такі самі голодні собаки, які рвуть тих котів. Таке життя гарне. І цей малий, якого наш дід приручив за місяць, ми його забрали, обробили від бліх, глистів. Він зараз нагодований і в теплі, жах, правда. Мабуть він повинен заздрити тим, хто залишився на тих дачах і хто не переживе цю зиму
Karina_B• 16 октября в 22:07
Ответ дляЗвёздонька
Я не писала о котах и собаках в лесу, а в селе
Распутница• 16 октября в 22:08
У мене дівчина тапарубок. Характери різні.Його день на руках можна носити, а вона і 5 секунд не вселить на руках. Навіть їдять різне, смаки різняться. Зараз вдвох на мені лежать
Karina_B• 16 октября в 22:09
Ответ дляЗвёздонька
Если вам действительно жаль котёнка и желаете ему счастливой кошачьей жизни, то найдите ему хозяев в селе или частном секторе.
Звёздонька• 16 октября в 22:10
Ответ дляKarina_B
Так це село. Великодалинське, Одеська область. Вже третю зиму їздимо взимку і годуємо на вихідних. Там так коти бояться людей, що дикі усі. Кішка яку ми першу змогли зловити і стерилізувати без ока. БЕЗ ОКА і це зробили люди. Її 3 малих теж були дикі, але теж дід наш їх прикормив і ми їх прилаштували. Вони в родинах і їх люблять, в теплі і нагодовані. А мама їх живе у нас на дачі. З ділянки не виходить, бо знає що там не виживе. Село…..
Звёздонька• 16 октября в 22:11
Ответ дляKarina_B
Я його забрала з чесного сектору. Скільки середня тривалість життя там? 3-5 років. А вдома? 16-18 років зараз живуть.