В кого був досвід занять дитини з логопедом онлайн? Дитині у жовтні виповнилося 7, немає чіткого "р", а саме вібрації звуку. Очні заняття з логопедом наразі неможливі (проживаємо в сільській місцевості). Чи буде толк з онлайн занять? Чи чекати до літа, а там буде можливість очних занять?
Василина Семеніч• 17 октября 2025
Буде толк, дитина вже доросла, зможе виконувати вправи, які їй будуть пояснювати.
Пилосмок працює• 17 октября 2025
Мой ребенок ходил год к логопеду в начальной школе. В работе активно использовались логопедические инструменты: шарики, ложки. Ставили как раз ррр. Не представляю, как это осуществить онлайн.
Тепличная• 17 октября 2025
Толк буде . Можете навіть подивитися на ютубі і самі поставити. Я так робила з сином.
Баба на горошині• 17 октября 2025
Водила до 3х різних логопедів. Займалися з дитиною кожен довгенько. Але тільки 3й логопед на 2 зянятті зміг поставити р. В нашому випадку не уявляю онлайн заняття.
Да будет так• 17 октября 2025
Ми теж ходили особисто. Але дуже не довго. Були домашні завдання і велике бажання дитини навчитися бо всі друзі вміли.
Сокодавка ще та• 17 октября 2025
Насмотрелась видео и сама занималась с ребенком. Все получилось, думаю, что онлайн можно попробовать.
Миссис Буркул• 17 октября 2025
Ответ дляПилосмок працює
То же самое, но в садике.
Был сложный случай - оч боагодарна той женщине.
Мне кажеттся это развод на деньги
Первоклашка Я• 17 октября 2025
Реально самій дитині поставити. Треба в інтернеті подивитися різні відео, спробувати з дитиною різні техніки, а потім кожень день по 10 хвилин робити спеціальні вправи. Найскладніше - заставити дитину займатися. Я двом дітям сами ’р’ ставила, і у вас теж вийде. Я після занять сходила з дитиною на 1 консультацію до логопеда, щоб бути впеневненою, що все поставили правильно.
В шоколаде• 17 октября 2025
Ответ дляПилосмок працює
меня водили к логопеду в детстве, поставила р за одно занятие
одним простым упражнением