Мовчу, але хочу• 17 октября 2025
Як краще з Києва доїхати в Париж?
Підкажіть будь ласка, як краще і бюджетно з’їздити в Париж з Києва? Мріємо з подружкою на пару днів. Можливо хтось порадить перевізника? Або краще літаком, тоді з якої країни? Порадьте будь ласка, хто в темі!
ША! я прийшла!• 17 октября 2025
Ответ дляОце потужно
Пробачте мені, будь ласка!
Йдіть до туроператора з бюджетом і нехай вам пропонує варіанти. Так буде безпечніше і менше мороки.
А в чому саме безпечніше?
ША! я прийшла!• 17 октября 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
а ви так не нервуйте та долучайтесь до жартів♥️
не ті часи, щоб пісюнами мірятись . ви не знаєте, через що інші пройшли.
і так. їхати треба
А нащо авторці долучатися до недолугих жартів ??
Кинг-Конгша• 17 октября 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
і так. їхати треба
Тоже самое подумала, автор, сочувствуем вам и подруге, но вы же не одна в мире с проблемой здоровья.
Напланетянка• 17 октября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Я чесно кажучи в шоці від відповідей. Хто заздрить не варто. Ми з подругою пройшли через таке, що багатьом і в страшних снах не виділось! Ми познайомилися в клініці, коли по 6 годин кожній з нас капали хіміотерапію. На наших руках майже не залишилось не спалених вен. Ми були лисі, страшні, з набряками . Рік виснажливого лікування. Купа витрачених грошей. Пройшов час і ми нарешті хочемо здійснити наші мрії! Ми хочемо нарешті як звичайні люди випити чашку каву і побачити Ейфелеву вежу. Дякую усім, хто відповів по суті! Здоровʼя міцного усім!
Я летала из Польши, но я живу во львове. Получилось Львов-перемышль -краков. Прилет не в сам париж, а пригород Бове. Оттуда ездят автобусы до парижа и на метро сможете добраться куда нужно вам. Обязательно исполняйте свои мечты!
Червона калина• 17 октября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Боже, які дикі жінки, читаю відповіді і в шоці. Цікаво, це від заздрості, від тупості чи від злості?
В шоці — це ваш звичайний стан по життю
Порадниця і її відповіді тут ні до чого
Love_Love_Love_• 17 октября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Для чого ви перед ними виправдовуєтесь, зараз почнуть заздрити що ви викарапкались і що у вас є мрія.
До речі, я вам пораджу шикарну екскурсовода. В неї на сторінці ще є багато класних безкоштовних рекомендації по Парижу
Love_Love_Love_• 17 октября 2025
Ответ дляЧервона калина
В шоці — це ваш звичайний стан по життю
Порадниця і її відповіді тут ні до чого
Вам автора не достатньо ви ще мене вирішили своїм гіменцем оптраскати? Йдіть з відси краще, бо зі мною цей номер не проходить.
Червона калина• 17 октября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Я про вас если что а не про автора
Ух какая вы «грозная» — та видели мы вас, знаем))
Love_Love_Love_• 17 октября 2025
Ответ дляЧервона калина
Я про вас если что а не про автора
Тюті путі …. ще двадцять хвилин подумаєш, ще щось додаш?
Але я вас не відєла, не знаю, напевно тому що я вам цікава, а ви мені ні, тому не розпинайтесь.
Червона калина• 17 октября 2025
Ответ дляLove_Love_Love_
Лексика у вас инфантильная и примитивная — что вы утипутькаете тут? 🤡
Попадалочка• 17 октября 2025
Ответ дляКинг-Конгша
А смысл на пару дней? Вы туда только добираться дня три будете
Чего три дня? В 8 вечера сели на Интерсити до Перемышля, в 5 там, около 10 утра в Кракове. Дальше на самолет и чере з 3 часа в Париже.
Глаголиця• 17 октября 2025
Ответ дляМовчу, але хочу
Автор, я бы начала с перелёта. Гуглите бюджетные авиакомпании, типа Виззэйр - и смотрите на какие даты из какого аэропорта будут самые дешёвые билеты. И уже, когда определитесь с аэропортом - будете искать вариант добраться туда из Украины- перевозчиков море.
Или можно сделать проще - купить автобусный тур (смотрите без ночных переездов) и увидеть ещё кучу всего, кроме Парижа.
Удачи вам и пусть ваша мечта сбудется!