Мовчу, але хочу• 17 октября в 15:50
Як краще з Києва доїхати в Париж?
Підкажіть будь ласка, як краще і бюджетно з’їздити в Париж з Києва? Мріємо з подружкою на пару днів. Можливо хтось порадить перевізника? Або краще літаком, тоді з якої країни? Порадьте будь ласка, хто в темі!
Оце потужно• 17 октября в 15:53
На пару днів в Париж літаком з іншої країни і бюджетно.
Який у вас бюджет на двох?
Love_Love_Love_• 17 октября в 15:54
Якщо витрримаєте 40 годин в автобусі то Бурак Тревел чудові комфортні автобуси. Якщо ні то гугліть з якого аеропорту найдешевше лоукост на ваші дати і туди їдьте, 20-80€ в середньому ціна + додайте ціну за автобус з Бове в Париж 30€
Оце потужно• 17 октября в 15:55
Ответ дляТоска в носках
Удалено администрацией...
Вам вже накипіло, бачу
Гжегож Бженчишчикевич• 17 октября в 15:56
Ответ дляОбижулька
на коврі -самольоті.я так літаю. дешево і сердито
Бориспіль чи Жуляни?
Кинг-Конгша• 17 октября в 15:57
А смысл на пару дней? Вы туда только добираться дня три будете
Мама фіфті цента• 17 октября в 15:57
Бюджетно в Париж ? 😂😂
Вы в реальном мире живете или в фантазиях ?
Оце потужно• 17 октября в 15:57
Ответ дляОбижулька
Гляньте на нік автора.
- Я знову хочу в Париж!
- Ви вже там були?
- Ні. Я вже туди хотіла.
- Я знову хочу в Париж!
- Ви вже там були?
- Ні. Я вже туди хотіла.
Мама фіфті цента• 17 октября в 15:57
Ответ дляКинг-Конгша
Не то слово - а потом еще 3 дня отходить - потому что всё тело ломит от таких дорог и голова чумная
Love_Love_Love_• 17 октября в 15:58
Боже, які дикі жінки, читаю відповіді і в шоці. Цікаво, це від заздрості, від тупості чи від злості?
Гжегож Бженчишчикевич• 17 октября в 16:00
Ответ дляОбижулька
з Лук´янівки
мотаю на вуса. метлу починять- я з вами
Тоска в носках• 17 октября в 16:00
Ответ дляОце потужно
Вам вже накипіло, бачу
Та чи мені одній? Офісні проплачені будуть казати що так і треба, ми на порозі великої перемоги над перемогами.
Відсутність елементарних благ не варто уваги, бо зелене шобло вирішує свої питання по збагаченню та шляхів дьору з країни, яку здали. Боляче
Оце потужно• 17 октября в 16:01
Ответ дляLove_Love_Love_
А може це від досвіду, який був після Парижу
Оце потужно• 17 октября в 16:04
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
мотаю на вуса. метлу починять- я з вами
На макдрайв, якщо будете залітати, візьміть мені картоплі.
Так захотілося, ммм
Гжегож Бженчишчикевич• 17 октября в 16:06
Ответ дляОце потужно
Так захотілося, ммм
кавусік теж?
да речі. я сама. можу за недорого прихопити авторку.
без подруги. бо маю файну дупцю. три мій Болівар не винесе.
авторе, питання до вас: чи маєте закордонний паспорт ? чи маєте вільні дні безвізу? чи прищеплені?
ША! я прийшла!• 17 октября в 16:06
Вчора повернулася , літала з Праги, 50 євро в обидві сторони. До Праги Інтерсіті +Регіоджет. А взагалі треба відштовхуватися від квитків на літак й міста вильоту
Мовчу, але хочу
• 17 октября в 16:07
Я чесно кажучи в шоці від відповідей. Хто заздрить не варто. Ми з подругою пройшли через таке, що багатьом і в страшних снах не виділось! Ми познайомилися в клініці, коли по 6 годин кожній з нас капали хіміотерапію. На наших руках майже не залишилось не спалених вен. Ми були лисі, страшні, з набряками . Рік виснажливого лікування. Купа витрачених грошей. Пройшов час і ми нарешті хочемо здійснити наші мрії! Ми хочемо нарешті як звичайні люди випити чашку каву і побачити Ейфелеву вежу. Дякую усім, хто відповів по суті! Здоровʼя міцного усім!
Оце потужно• 17 октября в 16:07
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
кавусік теж?
Ці питання для польоту на Боліварі?
Потужна махіна• 17 октября в 16:08
Бюджетного: то купити автобусний тур у аккорда чи Адриатика. Дуже бюджтно , то з нічними переїздами то два три дні у Парижі, трохи дорожче- без нічних переїздів зі Львова, до Львова потягом з Києва.
Або ще дорожчий у Фєєрії, але вони потягом з Києва через Перемишль, а потім вже автобусами.
Гжегож Бженчишчикевич• 17 октября в 16:09
Ответ дляОце потужно
Ці питання для польоту на Боліварі?
хочете з нами? можу дві ходки зробити
Оце потужно• 17 октября в 16:09
Ответ дляМовчу, але хочу
Пробачте мені, будь ласка!
Йдіть до туроператора з бюджетом і нехай вам пропонує варіанти. Так буде безпечніше і менше мороки.
Гжегож Бженчишчикевич• 17 октября в 16:10
Ответ дляМовчу, але хочу
а ви так не нервуйте та долучайтесь до жартів♥️
не ті часи, щоб пісюнами мірятись . ви не знаєте, через що інші пройшли.
і так. їхати треба