Эта_Шикарна)• 17 октября в 20:06
Знову акція)
Я сама не їм таке, але може хтось любить 🥰
Пушка заряджена• 17 октября в 21:04
Ответ дляСнежнакомка
Я майже тиждень його їла. Ще й перші рази такий свіжайший попадався. Це бомба просто
Я не знаю, как в других сильпо, но в нашем аполло (днепр) он просто огонь. Слабосоленый, жирнющий, легко разделать, косточки мягкие, их почти не слышно вообще.
Эта_Шикарна)
• 17 октября в 21:07
Ответ дляДама с собачкой
Я теж дивуюся, як це модна купувати в їсти
Руками і їсти ротом)
Эта_Шикарна)
• 17 октября в 21:07
Ответ дляКидаю курити
Це як у кожному батьківському чаті завжди:
- Шановні батьки, повідомте, будь ласка, кого з дітей не буде.
І пішло двадцять повідомлень підряд ’моя буде’. Оце ж ці люди пишуть
Да)) це вони
Кидаю курити• 17 октября в 21:23
Мені з таких Деліція подобається: м´який бісквітік, на ньому кисленька вишнева мармеладка, зверху тонка хрустка біла глазур. Інколи б і вушок кілька з´їла б чи білосніжок до кави. Не сказати, що прямо купую постійно, але бувають випадки, що потрібно купити щось до чаю, то не демонізую прямо цих нещасних пару печенин
Садоводница• 18 октября в 08:23
Щось не зрозуміло як та акція 1+1 працює. Складаю до кошика 2 пачки печива акційного, а воно так і рахується, як 2, а не як 1+1
Мошей ницца• 18 октября в 14:27
Ответ дляСадоводница
На это акция не распространяется. Написано же, на печенье в коробках с прозрачным окошком
Эта_Шикарна)
• 18 октября в 14:31
Ответ дляСадоводница
.
Садоводница• 18 октября в 20:40
Ответ дляМошей ницца
Не бyло в описі акції нічого про ’прозоре віконце’. І саме біля горішків стояло 1+1. Це видно і на скриншоті, який я додала
Секретница• 24 октября в 17:34
Ответ дляМошей ницца
мля, фукающие, ну пройдите вы мимо, написано же, для тех кто любит, не, надо зайти рассказать, что такое не едят, фу бе
100%