Эта_Шикарна)• 17 октября 2025

Знову акція)

Я сама не їм таке, але може хтось любить 🥰
Снежнакомка• 17 октября 2025
А печиво жахливе
Пушка заряджена• 17 октября 2025
Ответ дляСнежнакомка
Я майже тиждень його їла. Ще й перші рази такий свіжайший попадався. Це бомба просто
Я не знаю, как в других сильпо, но в нашем аполло (днепр) он просто огонь. Слабосоленый, жирнющий, легко разделать, косточки мягкие, их почти не слышно вообще.
автор Эта_Шикарна) • 17 октября 2025
Ответ дляДама с собачкой
Я теж дивуюся, як це модна купувати в їсти
Руками і їсти ротом)
автор Эта_Шикарна) • 17 октября 2025
Ответ дляКидаю курити
Це як у кожному батьківському чаті завжди:
- Шановні батьки, повідомте, будь ласка, кого з дітей не буде.
І пішло двадцять повідомлень підряд ’моя буде’. Оце ж ці люди пишуть
Да)) це вони
Кидаю курити• 17 октября 2025
Мені з таких Деліція подобається: м´який бісквітік, на ньому кисленька вишнева мармеладка, зверху тонка хрустка біла глазур. Інколи б і вушок кілька з´їла б чи білосніжок до кави. Не сказати, що прямо купую постійно, але бувають випадки, що потрібно купити щось до чаю, то не демонізую прямо цих нещасних пару печенин
Садоводница• 18 октября 2025
Щось не зрозуміло як та акція 1+1 працює. Складаю до кошика 2 пачки печива акційного, а воно так і рахується, як 2, а не як 1+1
Мошей ницца• 18 октября 2025
Ответ дляСадоводница
На это акция не распространяется. Написано же, на печенье в коробках с прозрачным окошком
автор Эта_Шикарна) • 18 октября 2025
Ответ дляСадоводница
.
Садоводница• 18 октября 2025
Ответ дляМошей ницца
Не бyло в описі акції нічого про ’прозоре віконце’. І саме біля горішків стояло 1+1. Це видно і на скриншоті, який я додала
Секретница• 24 октября 2025
Ответ дляМошей ницца
мля, фукающие, ну пройдите вы мимо, написано же, для тех кто любит, не, надо зайти рассказать, что такое не едят, фу бе
100%