Вот копирую, за что куцпила, за то и продаю.
Авокадо: корисний суперфуд чи прихована небезпека для вашої родини?
Авокадо вже давно асоціюється зі здоровим харчуванням. Його додають у салати, ланч-бокси, дитячі меню та смузі. Проте навіть найкорисніший продукт має свої особливості, про які важливо пам’ятати.
У м’якоті авокадо міститься персин – природна речовина, якою рослина захищається від грибків і комах. Для тварин він може бути небезпечним, а для людини умовно безпечним. Проблема виникає не при разовому споживанні, а при накопиченні цієї речовини в організмі. Персин може впливати на роботу мітохондрій – клітинних «генераторів енергії».
У здоровому стані організму це не викликає проблем. Але за наявності стресу, хронічних запальних процесів або гормональних порушень цей механізм може порушуватися, спричиняючи передракові зміни.
Ще у 2021 році у Journal of Agricultural and Food Chemistry підкреслювали: персин не є ворогом, але й не другом. Для здорової людини він безпечний, але ослаблений або перевантажений організм може реагувати непередбачувано.
Особливо обережними мають бути батьки. У дітей ферментна система ще розвивається, кишківник більш проникний, а обмін речовин активніший. Тому навіть невелика кількість авокадо може викликати висипи, розлади травлення або алергію.
Якщо не дбати про харчування дітей сьогодні, це може підготувати ґрунт для здоров’я проблем у майбутньому. Діти засвоюють не тільки їжу, а й наші звички. Те, що зараз здається модним, може мати довготривалі наслідки.
Я всегда к ней с подозрением относилась. иноагентная она какая то, та авокада.
Леди Репях• 17 октября в 21:00
Погодите, если ещё рукколу и красную рыбу ’развенчаете’, то советчицам нечего есть будет😆😆
Fashion_besties• 17 октября в 21:01
Что-то нелестное я читала и про киноа.
Так-что лопайте гречку и не заморачивайтесь с суперфудами
Fashion_besties• 17 октября в 21:02
Ответ дляЛеди Репях
Красную рыбу - легко, выращивание в пресных озерах на фермах…
А вот рукколу не троньте! 🥳
Персин содержится в семени авокадо и проникает оттуда в тело плода, однако концентрация персина в теле плода низкая и считается безвредной для человека. Вещество токсично для домашних животных и может быть опасно в случае потребления персина в виде листьев, коры дерева или кожуры и семени плода авокадо.
Не ешьте косточку и кожуру , и будет вам счастье!
Мы авокадо покупаем 6-7 шт в неделю, дочь и муж без него не завтракают
jannjann77• 17 октября в 21:10
Ответ дляFashion_besties
Что-то нелестное я читала и про киноа.
Гречку не трогайте!
Аврора-оранж• 17 октября в 21:12
А в зёрнах яблок, содержится цинк!
Вообще кошмар, да?
Но в то же время, если есть яблоки, с кочанчиком, это получается профилактика онко-заболеваний.
Вообще кошмар, да?
Ответ дляIphone25
Та нету его там
по себе других не судят.
Ответ дляАbsurdus
А так хочется верить в людей
нам может тоеж хочется верить в вас, но вышансов не даете, увы вам.
Ответ дляIphone25
Я вас осудила уже в других темах))
а судья кто?