У сына с весны была привязана карта приват к кошельку. Спокойно платил везде телефоном. А тут с один день отвязалась сама. Пошли в банк, нам сказали, что это сам сервис Google pay отвязан, так как еще нет 13( не знаю почему 13, а не 14….) и вроде как нельзя. На мой вопрос, а почему полгода можно было, ответ, что до этого просто Google не запрашивал возраст.
Это у всех так? Как-то можно обойти?
Аноним ФЕЯ• 17 октября в 21:05
Як варіант, відкрити на себе дебітову карту і підключити її до телефону дитини.
Я так карту мами маю у своєму телефоні, знімаю їй гроші, якщо вона просить.
FireKitten• 17 октября в 21:07
Мій до 12 років сплачував годинником (був мі фіт якийсь), тому годиннику фіолетово дитяча карта чи доросла привʼязана.
Телефони так.. до 13 років не дають карту привʼязати якщо стоїть дитячий аккаунт.
Ответ дляVivaForever
Сьогодні якраз оформила карту дитині і додала в гаманець, цікаво
Весной мы тоже все эти сделали. А в конце сентября нас ждал вот такой вот нежданчик
FireKitten• 17 октября в 21:12
Ответ дляЕкатерина27
На телефоні аккаунт коли робили то робили дорослий чи дитячий?
FireKitten• 17 октября в 21:23
Ответ для--Мята-
Може я щось і плутаю, але донька десь з 10 років користується епл пей. Телефон привʼязаний до мого, а картка до батька картки. Якось так.
Значить у доньки аккаунт на телефоні не дитячий стоїть ) з дитячим акком епл пей не працює до 13 років )
FireKitten• 17 октября в 21:30
Ответ для--Мята-
а як глянути який аккаунт?
Коли підключали телефон то яку пошту вписували? Свою чи дитини? Якщо робили окремо пошту-аккаунт дитині - який вік вводили? Якщо реальний, то отримали дитячий акк.
А де дивитись я не памʼятаю.. напевно треба в ту пошту заходити і дивитись в налаштуваннях
Ответ дляFireKitten
Пошта дитини, вік реальний дитини зазначений в телефоні, тільки що подивилася.
FireKitten• 17 октября в 21:34
Ответ для--Мята-
Не в телефоні вік. В пошті яка є аккаунтом який вік стоїть?
Ответ дляCatyK
Да, в транспорте и магазинах платит картой моно из гугл кошелька. Акк гугла оформлен на взрослую дату рождения
Спасибо. Будем менять акк