НаБалКоніХодять• 17 октября в 22:10
Хто знає, в яких межах діє тариф день/ніч?
В Києві, якщо це якось впливає
Позитивна• 17 октября в 22:22
Вибачте, що в Вашій темі питаю. Коли тариф день/ніч, то є обмеження на квартиру будинок 5 кВт? Чи це тільки в нас в Борисполі так? Виходить, що два сильних прилади одночасно не увімкнути.
Файна цьоця• 17 октября в 22:26
Ваше обмеження не пов´язано з тарифом. Просто таку потужність ви обрали при підключенні, за таку заплатили. Я так розумію, у вас будинок. Потужність можна підняти, але це коштує грошей, на сайті обленерго можна знайти вартість.
Зубачистка• 17 октября в 22:40
Ответ дляПозитивна
Вперше чую . А вдень все ок?
Ку ка ку ка ку• 17 октября в 22:47
Ответ дляСмайлик
Ніч з 11 до 7
До 6
Глянула , действительно до 7
Было ж до 6 наче
Глянула , действительно до 7
Было ж до 6 наче
Позитивна• 18 октября в 01:06
Ответ дляЗубачистка
Вперше чую . А вдень все ок?
Ні. 5 кВт цілодобово. Якщо перевищуєш, то вирубає лічильник. І світло з´явиться через певний час після перезавантаження лічильника. Це може зайняти від 10 до 20 хвилин. І так по всьому місту
Позитивна• 18 октября в 01:09
Ответ дляФайна цьоця
Квартира. В будинку поки ще не розглядали такий варіант, бо там поки не живемо. Щоб підключити день/ніч в квартирі іншого варіанту немає в нас в місті. Тільки 5 кВт при день/ніч.
Ясамаякрасивая)• 18 октября в 08:29
Ку ка ку ка ку• 18 октября в 09:12
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Як не знаєте, не виправляйте того, хто знає.
Ну значит раньше было до 6
Ясамаякрасивая)• 18 октября в 09:28
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ну значит раньше было до 6
У мене лічильник день/ніч вже 10 років, і завжди було з 7 до 23