Ваша прЭлесть• 18 октября 2025

Дропшипін новорічних товарів.

Питання для тих хто вже пробував продавати новорічні товари минулий рік,а саме на ОЛХ
Яка була ваша мінімальна націнка,і скільки приблизно реальних замовлень протягом тижня?
Також на який дохід ви вийшли?
Ну що ви, мамо!• 18 октября 2025
Автор,
1) олх не дозволить продавати це безкоштовно, там всі оголошення платні.
2) фінмоніторинг швидко вас знайде за багато малих транзакцій і заблокує нафіг вашу картку.
З серпня нові правила.
Не дуріть
Марічка• 18 октября 2025
Гетьманцев?
автор Ваша прЭлесть • 18 октября 2025
Ответ дляНу що ви, мамо!
Автор,
З серпня нові правила.
Не дуріть
Так я кожного року продаю сезонні товари,але після нових законів що до фоп і тд.припинила звичайно,знаю що олх платна платформа але там не такий і великий %,продавала на інших платформах от там % з продажів набагато більші
Тому і думаю чи варто цього року
Обдумовую на цей раз ялинки,але поки під питанням