Встидаюся запитать• 18 октября в 10:48
У якому банку відкрити рахунок?
Доброго дня. Підскажить будь ласка, який банк більш надійний і де мінімальні комісії? Хочу відкрити, почати збирати на навчання для дитини, не у гривні.
Мамина корзиночка• 18 октября в 11:14
Ответ длялюблю_тортики
Так заради 50€/місяць в принципі банк не треба
Ну це, правда...
І як писала вище, для мене робочий варіант: нал у валюті, валюта в іноземному банку і гривневий депозит.
Не дай Боже, то хоч щось лишиться.
Бо квартиру теж винести можуть.
І банк з ячейкою під час війни теж, доречі, гроші не повертає.
Якщо раптом ракета, ніхто нічого не поверне.
Не дай Боже, то хоч щось лишиться.
Бо квартиру теж винести можуть.
Мамина корзиночка• 18 октября в 11:15
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Вы пишите ерунду, именно в Райффайзен зачастую самый низкий курс на продажу валют, при переводе даже на другие банки нет комиссии, финмониторинг как и во всех других банках. И это иностранный банк
Я живу в ЄС 3+ роки.
Знімала нал, щоб оплачувати тут оренду.
В мене Моно, Приват і Райфф.
У останнього самий шалений % за обнал+ щомісячна комісія за обслуговування, смс і різну срань.
Його і закрила.
Знімала нал, щоб оплачувати тут оренду.
В мене Моно, Приват і Райфф.
Його і закрила.
Встидаюся запитать
• 18 октября в 11:16
Ответ дляЭкспертиза
Ну, так а яке значення мають ці комісії до відкриття там валютного рахунку.
Відкриття безкоштовне. Купівля валюти онлайн, відкриття депозитів (від 500), зняття коштів - все буде без жодних комісій.
Знаю, що є банки, де якщо немає операцій по рахунку, або грошей небагато, кожного місяця комісія є. Так у Південному та Сенс.
Экспертиза• 18 октября в 11:16
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Людина за кордоном і походу дуже давно. Особливо враховуючи тезу про 200 тис. Фонду гарантування)))))
Відірвана від реалій, але поради роздає))))
Мамина корзиночка• 18 октября в 11:17
Ответ дляЭкспертиза
Я просто не вірю ні в які 600 000, тому і рекомендую мати максимум 200 000)
Як було стандартно до війни
Встидаюся запитать
• 18 октября в 11:19
Ответ дляЭкспертиза
Це у якому банку? Укрсіб? В ідеалі б хотілося, щоб ще онлайн закриття можливість була рахунків, але це вже мабуть я багато хочу
.
Встидаюся запитать
• 18 октября в 11:20
Ответ дляМамина корзиночка
Ну це, правда...
Не дай Боже, то хоч щось лишиться.
Бо квартиру теж винести можуть.
Не дай Боже, то хоч щось лишиться.
Бо квартиру теж винести можуть.
Мені подобається ваша відповідь.
Экспертиза• 18 октября в 11:20
Ответ дляВстидаюся запитать
Зараз майже скрізь так. Неактивні рахунки - привіт комісія.
І знову ж, в яке це має відношення до вас, якщо ви збираєтесь робити регулярні заощадження/банківські операції. Дивіться умови. Як правило, 1 операція на рік - це вже активний рахунок.
Так точно!• 18 октября в 11:20
Ответ дляМамина корзиночка
Як було стандартно до війни
Що значить не вірю, якщо це встановлено нормативними актами. Чому в 200000 вірите (яких вже давно нема) а в 600000 не вірите (хоча це те, що актуальне наразі)?
Экспертиза• 18 октября в 11:21
Ответ дляМамина корзиночка
Як було стандартно до війни
Я ж кажу, відірвані від реалій)))))
Экспертиза• 18 октября в 11:22
Ответ дляВстидаюся запитать
.
А в чому проблема з Укрсиб щоб закрити рахунки онлайн?
На раз.
Встидаюся запитать
• 18 октября в 11:23
Ответ дляЭкспертиза
Як писала вишче, є банки, які беруть комісію кожного місяця, якщо не виконуєшь їх якісь вказівки. Наприклад: Південний: немає оборотів по карті на 1500 гривень у місяць, комісія була 25 гривень. Сенс: немає великої суми коштів на залишках - також комісія. Укрсіб- за переводи у цьому році ввели комісії. Вони це не кажуть при відкритті. Це потім з´ясовується, або нові тарифи з такими правилами.
люблю_тортики• 18 октября в 11:24
Ответ дляМамина корзиночка
Ну це, правда...
Не дай Боже, то хоч щось лишиться.
Бо квартиру теж винести можуть.
Не дай Боже, то хоч щось лишиться.
Бо квартиру теж винести можуть.
Ну в принципі, якщо кругом чекати ракету - в будинок, в банк, то навіщо в Україні жити.
Бо автор вирішила, що, якщо ракета прилетить, то гроші згорять, а вона виживе
Встидаюся запитать
• 18 октября в 11:25
Ответ дляЭкспертиза
На раз.
Цієї інформації не знала , що можно закривати у них онлайн. Дякую.
Мамина корзиночка• 18 октября в 11:26
Ответ длялюблю_тортики
Що поганого в тому, щоб перестрахуватися?
Вас понесло зовсім в іншу сторону.
Экспертиза• 18 октября в 11:26
Ответ дляТак точно!
Навіть більше.
Наразі, на час військового стану + 3 міс відшкодування у розмірі 100%. А вже потім 600к.
Хоч мілліард. Але автору це навряд чи грозить))))
Мамина корзиночка• 18 октября в 11:26
Ответ дляЭкспертиза
Навіть більше.
Остання фраза невихована і некорректа.
Де сміятися?
Встидаюся запитать
• 18 октября в 11:26
Ответ длялюблю_тортики
Я можливо не виживу, але у мене є діти. Які можуть потім вступити у спадщину. У такому випадку де краще зберігати 😉?
Встидаюся запитать
• 18 октября в 11:29
Всім за інформацією дякую. А тим, хто сміється, відповідь така: ні всі заробляють мільйони, щоб класти їх на рахунок.
Так точно!• 18 октября в 11:30
Ответ дляВстидаюся запитать
Все правильно ви думаєте. Особисто я зберігаю основну частину свої коштів в тому ж банку, де отримую зп. Отримала за, тут же купила в додатку доллар, хочу залишаю на рахунку, хочу перевожу на депозит
Экспертиза• 18 октября в 11:31
Ответ дляВстидаюся запитать
Вам слід тісніше бути в контакті з банками, де обслуговуєтесь.
В Укрсибі з карти на карту перекази з давніх давен були з комісією. На айбан - без.
Знову ж, яке це має відношення до накопичень у валюті?
П.С. У Південному обслуговуватись фізособі - себе не поважати.
Встидаюся запитать
• 18 октября в 11:31
Ответ дляТак точно!
Укрсіб? Добре, я подумаю за нього. Дуже дякую вам.
Экспертиза• 18 октября в 11:32
Ответ дляМамина корзиночка
Остання фраза невихована і некорректа.
Де сміятися?
Там, де некомпетентні особи, відірвані від реалій, з-за кордону дають поради тим, хто в Україні;)
Встидаюся запитать
• 18 октября в 11:33
Ответ дляЭкспертиза
Тому що переводи з гривневої планую робити 😉. Ви трошки не в темі. На IBAN також вже є комісія.
Так точно!• 18 октября в 11:33
Ответ дляВстидаюся запитать
Ні, в мене не Укрсіб, в мене Укргазбанк, хоча є рахунки в Кредо банку, Райффайзен, Приват, Абанк, Моно, Ощад. Мені просто зручно накопичувати в тому банку, де отримую зп
Встидаюся запитать
• 18 октября в 11:34
Ответ дляТак точно!
Зрозуміла, дякую.
Экспертиза• 18 октября в 11:36
Ответ дляВстидаюся запитать
З гривневої в якому банку?
Встидаюся запитать
• 18 октября в 11:38
Ответ дляЭкспертиза
З гривневої в якому банку?
Вот зараз і вибираю. Відкрити рахунок у гривневої, та у доларах. Класти через термінал на гривневу, потім переводити на доларову. Щоб не бігати по банкам кожного місяця за ті 50 доларів.
Экспертиза• 18 октября в 11:41
Ответ дляТак точно!
****
Сорян не туди)))