Моська-слон• 03 октября в 18:20

Кто работает в организации где есть касса и есть ее лимит

И перелимит соответственно. Если тревога весь день и банк закрыт. Вы не можете сдать деньги. Что делать? Есть ли в законе какие то ссылки на такую ситуацию?
Копуша• 03 октября в 18:37
Увеличьте лимит.
Штрафов,по-моему, никаких нет из-за перелимита.
Сдадите завтра.
автор Моська-слон • 03 октября в 18:46
Ответ дляКопуша
Увеличьте лимит.
Сдадите завтра.
Лимит тоже рассчитывается исходя из поступлений.
Раньше точно были штрафы. Что то изменилось?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 03 октября в 18:54
Видайте директору на якісь госп потреби, або як фін допомогу поворотну, а завтра поверне і здасте в банк. Тільки на фін допомогу ще договір потрібно. Ще можна спробувати доповідну про форс мажор, прикласти якусь доказову базу (типу довідки з банку, хоча навряд чи банк таку дасть, але можна спробувати, або скрин з якось оф сайту про тривоги). Чи спрацює це при перевірці, невідомо, тільки практика покаже. Тільки про 50т обмеження не забувайте.
автор Моська-слон • 03 октября в 22:22
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Не надає банк довідок, питали. Можна було видати відряджувальні. Та не було тих, хто їхав.
Що саме 50т?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 03 октября в 23:02
Ответ дляМоська-слон
Що саме 50т?
Ну то просто видайте по вко будь кому якусь суму на переліміту, а пко потім оформите на повернення, проведіть по касі -видачу і повернення, як не витрачені(відпала необхідність, не було товару ітп) Чи ви бюджет? 50 т по касі обмеження між юр і фіз особою розрах. за день, я ж не знаю скільки у вас переліміту, може 100 грн а може 100 тис, тому звернула увагу.
автор Моська-слон • 04 октября в 18:28
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Це гаона ідея. Але має бути щось, що відміняє кошти і вимагає їх повернення. В нашому випадку це відрядження. Є наказ на відрядження і також наказ на відміну. Державна установа