Радостина• 18 октября в 11:56

Законопроект про 10%

До 1 квітня 2026 року платформи мають зареєструватися в податковій, збирати та передавати дані користувачів, а банки — розкривати призначення платежів і номери рахунків.

Хто як розуміє частину, де про банки? Якщо платіж іде напряму на карту, то...?
Помогалочка• 18 октября в 13:02
Ответ дляМяо мой мяо
Платили, якби не крали, а так всі і все бачать.
Крали все життя, з давніх часів , у всіх без виключення країнах. Просто десь більше,а десь менше
Тому казати що я не плачу бо крадуть,це брехня.Не платять через те,що просто хочуть обійти закон,і надурити державу.Тобто той самий крадій,тільки з іншого боку.
Ви ж ходите по вулиці,асфальт,освітлення,мости та ін.Все що навколо вас- збудовано на податки,і утримується за їх рахунок.Як бачите не все крадуть.
Мяо мой мяо• 18 октября в 13:02
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Мы такое уже слышали после ВМВ
Всі країни пост совка не компенсували ті втрати. Наслідки відчуваються і зараз.
Мяо мой мяо• 18 октября в 13:05
Ответ дляПомогалочка
В Україні майже все по кишеням.
Багато чого залишилося у спадок, нового або мало, або взагалі нема.
Помогалочка• 18 октября в 13:15
Ответ дляМяо мой мяо
В Україні майже все по кишеням.
Той спадок сам по собі не стоїть,його підтримувати і оновлювати потрібно.В мене вже асфальт разів 5 переложили, ліхтарі змінили на лед, міст Дарницький закінчують, Дегтярівський вже зробили. Міст Метро реконструюють, метро до Теремків проклали, школу сучасну поруч збудували, додатковий блок в лікарні, та багато іншого. На все потрібно гроші