Радостина• 18 октября в 11:56

Законопроект про 10%

До 1 квітня 2026 року платформи мають зареєструватися в податковій, збирати та передавати дані користувачів, а банки — розкривати призначення платежів і номери рахунків.

Хто як розуміє частину, де про банки? Якщо платіж іде напряму на карту, то...?
люблю_тортики• 18 октября в 12:08
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Тема про налоги.
Удалено администрацией...
Летала_НаМетле• 18 октября в 12:09
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Коли буде прийнято закон, тоді й буду розуміти. Який сенс обговорювати проєкти, що будуть змінюватись і взагалі чи перетворяться на закон
ви прям як моя сусідка, котра на кожний зашквар ’та ні, не може бути, зеленський з нами так не поступить’
Пупс• 18 октября в 12:09
Если это личные вещи, то в чем проблема продать самовывозом+нал? Если это бизнес - платить налоги
Летала_НаМетле• 18 октября в 12:11
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Украинская медицина лучшая , если не в мире, в то в ЕС точно
Удалено администрацией...
Летала_НаМетле• 18 октября в 12:11
Ответ длялюблю_тортики
Удалено администрацией...
Летала_НаМетле• 18 октября в 12:14
Ответ длялюблю_тортики
Удалено администрацией...
Створюють нові батальйони головорізів, котрі мають берегти владу від народу в тилу. Відповідно, з мудрого наріду за б/шні труси будуть дерти податки на зарплати гицлям
Каляка маляка• 18 октября в 12:17
Ответ длялюблю_тортики
Ну так - Європа це не тільки про податки , а і про зарплати , соц захист , медицину
Але головне ж податки ви виправдовуєте Європою
Якщо ніхто не хоче платити податки то з чого взятись соц захисту. Тут щодня теми про неофіційну роботу і отримання соцдопомоги
Принцепесочка• 18 октября в 12:18
Ответ длялюблю_тортики
І супер . Хоч паржом
от і правильно, то при баризі барижили,навіть теперішній був у мінусах.
А зараз,з його подачі- всі повинні жити чесно і платити податки.
Все таки ж молодець який!
Триндичіха Байрактар• 18 октября в 12:19
Ответ дляПринцепесочка
Все таки ж молодець який!
Усі виїдуть
Шеллар• 18 октября в 12:21
С тех пор, как мы ввели налог на воздух, вы стали меньше дышать, это возмутительно!’ И новость о введении новых налогов на осадки: ’За обыкновенный дождь — 100 лир, за проливной дождь — 200 лир, с громом и молнией — 300 лир!
Перепрошую, не лір, а гривень.
Хтомолодець? Я!• 18 октября в 12:21
Ответ дляЛетала_НаМетле
Таксистов уже лет 10 обещают обложить налогами. Это только на моей памяти. А воз и ныне там. Так что, тема, как говорится ’поперед батька в пекло’.
Аноним_1857• 18 октября в 12:24
Ответ дляПупс
Проблема в том, например, что я живу в прифронтовом городе. На ОЛХ последний раз продавала в своем городе до полномасштабной войны. Сейчас продажи есть на ОЛХ только в другие города отправка. Много людей выехало.
Принцепесочка• 18 октября в 12:26
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Усі виїдуть
е ні. будете тут насолоджуватись результатом свого вибора.
бо закінчиться війна- всіх випруть додому, а тут- побудована реальність з верховенством права.
Ясамаякрасивая)• 18 октября в 12:27
Ответ дляЛетала_НаМетле
Причому тут зеленський.
Для обговорення немає предмету
Помогалочка• 18 октября в 12:33
Всі повинні платити податки. Все.
Малявка ще та• 18 октября в 12:39
Ответ дляПомогалочка
Всі повинні платити податки. Все.
Правильно, шоб було шо з бюджету розкрадать, створювать непотрібні міністерства типу єдності, а потім платить їм дурні зарплати. До речі цей міністр і досі зп з наших податків отримує.
Вітаміни косметика• 18 октября в 12:41
хто працює офіційно нема чього боятися ітак усе бачить податкова і якщо треба то здере усе що не треба
Біле пальто• 18 октября в 12:43
Ответ дляРадостина
Наша голова БК буде в шоці.
Цікаво ще буде це заднім числом, чи з 1 січня.
Чекаємо роз´яснень.
заднім як і ще деякі закони
Попа как у Кардашьян• 18 октября в 12:49
Я думала все давно пооткрывали фопы, кто работает на этих площадках
Помогалочка• 18 октября в 12:50
Ответ дляМалявка ще та
Все не вкрадуть, а країну будувати і утримувати-потрібні гроші. Тому платити податки повинні всі,хто це має робити за законом.
Чомусь ті хто поїхав по світу все чітко платять,і не створюють хитрожопих схем, бояться що під зад ногою викинуть з країни.А в Україні анархія,схеми всілякі і т.ін.
автор Радостина • 18 октября в 12:51
Ответ дляПопа как у Кардашьян
Питання про перекази з картки на карту, а не про торгові площадки. Це можуть бути перекази, як я навела приклад, за екскурсію одній людині від 20 людей. Чи подрузі переказали. Як доводити, що це продажі, чи не продажі?
Помогалочка• 18 октября в 12:53
Ответ дляРадостина
За одну екскурсію вам ніхто нічого не скаже. Пишіть призначення платежу. Все можна перевірити в разі чого.
А якщо вам щодня на екскурсії скидатися будуть,то звісно це зацікавить.
Викачую яйцями• 18 октября в 12:54
Ответ длялюблю_тортики
І супер . Хоч паржом
Ржака
Мяо мой мяо• 18 октября в 12:56
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Усі виїдуть
Можна ржати далі і здогадайтеся, хто їде першим
Україна уже втратила 40% працездатного населення — Мінсоцполітики
Триндичіха Байрактар• 18 октября в 12:57
Ответ дляМяо мой мяо
А в мире что мужчины уже закончились?
Мяо мой мяо• 18 октября в 12:57
Ответ дляПомогалочка
Платили, якби не крали, а так всі і все бачать.
Мяо мой мяо• 18 октября в 12:58
Ответ дляТриндичіха Байрактар
А в мире что мужчины уже закончились?
А світ тут до чого?
Триндичіха Байрактар• 18 октября в 12:58
Ответ дляМяо мой мяо
А світ тут до чого?
Подумайте.
Мяо мой мяо• 18 октября в 13:00
Ответ дляТриндичіха Байрактар
Подумайте.
Це вас стосується.
Такі втрати не компенсуються вже.
Триндичіха Байрактар• 18 октября в 13:01
Ответ дляМяо мой мяо
Це вас стосується.
Такі втрати не компенсуються вже.
Мы такое уже слышали после ВМВ