Томатико• 18 октября в 21:12
Пролежни не заживают, глубокие, увеличиваются. Подскажите
Кто с таким сталкивался(ходит хирург,чистит рану,но идет дальше(очень глубокий пролежень на попе(уже не знаю,что делать(
Томатико
• 18 октября в 21:13
Или они уже не затянутся совсем?но что делать,чтобы дальше не шло хотябы?
Томатико
• 18 октября в 21:15
Ответ дляВумна вутка
Їх зашивають, але після операції на животі потрібно ,,жити,,
В Києві роблять таке?лікар нічого не говорить про такий метод (на животі взагалі не може лежати
Самая СоветЧиваЯ• 18 октября в 21:16
Мы папе почти вылечили глубокий с гноем , промывали хлоргексидином и заливали ежедневно мазью Вишневского , весь гной ушел и потом мазали диокзозолем ( по совету хирурга) ну и матрас был спасением
Прагматик флегма• 18 октября в 21:16
Співчуваю. Знаю, що постійно потрібно перевертати людину, щоб не було таких ускладнень, спеціальний матрас, обробка ран особлива. Бажано, щоб провітрювались рани від памперса.
Бринзолетта• 18 октября в 21:16
Ответ дляТоматико
Где конкретно находится пролежнь?
Насколько глубокий?
Человек сам хоть немного может двигаться?
Насколько глубокий?
Томатико
• 18 октября в 21:18
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Ми зараз промиваємо перекисью,потім діоксизоль,поки результату мало(замовили матрас,завтра приїде
Самая СоветЧиваЯ• 18 октября в 21:19
Ответ дляТоматико
Диоксозоль на чистую рану, если есть уже гной его надо убирать сначала.
Томатико
• 18 октября в 21:19
Ответ дляБринзолетта
Где конкретно находится пролежнь?
Насколько глубокий?
На попі,тільки сидить і лежить,якраз попа не рухається взагалі (см 5 вглиб
Бринзолетта• 18 октября в 21:21
Автор, лечение долгое.
Хороший перевязочный материал.
Раны даже до кости стягиваются.
В моей практики был пациент, это фильм ужасов.
Я ему часа 1,5 только обрабатывала.
Думала не жилец.
Я ушла с той работы в январе этого года, встретила этого пациента через 8 месяцев.
Раны затянулись, буквально пара мл, осталось на пятке
Хороший перевязочный материал.
Раны даже до кости стягиваются.
Я ему часа 1,5 только обрабатывала.
Думала не жилец.
Бринзолетта• 18 октября в 21:22
Ответ дляТоматико
Регулярно, каждые 3 часа, поворот на 30 град.
Смотрите за пятками
Кофе в лобби• 18 октября в 21:23
Ответ дляВумна вутка
Кому пролежні зашивають якщо це брудна рана ?
Вумна вутка• 18 октября в 21:23
Ответ дляКофе в лобби
Зашивають.
Идеальная оптимистка• 18 октября в 21:25
Автор, не памʼятаю назви, але крім того, що обробляли медичними препаратами для людей, хтось підказав, і купляли в ветаптеці мазь здається для коней( вже не памʼятаю точно для за живлення ран). Ми перепробували все, тому і наважилися на таке. Мазі чергували, і допомогло
Кофе в лобби• 18 октября в 21:25
Автор , матрас
Перевертати і тд
Чистити у хірурга
Аквацель , мазь з бетадином , грануфлекс - в залежності від стану рани
Лікування апаратами з тиском VAC - терапія
Перевертати і тд
Чистити у хірурга
Мастер Пис• 18 октября в 21:26
очень это было давно, к прочему еще говорили покупать угольные салфетки и запихивать в рану, чтоб вытягивали (впитывали) в себя заразу всякую. но сейчас не звучит тут, не знаю даже
Томатико
• 18 октября в 21:28
Ответ дляКофе в лобби
Автор , матрас
Перевертати і тд
Чистити у хірурга
Перевертати і тд
Чистити у хірурга
Це лікування апаратами і лікарнях роблять?ідома не зробиш таке,я так розумію?
Кофе в лобби• 18 октября в 21:29
Ответ дляТоматико
Ми робимо в стаціонарі
Але той апарат невеликий - то не знаю - може десь і можна орендувати , але в нас цим хірурги займаються - просимо на консультацію
Томатико
• 18 октября в 21:29
Ответ дляБринзолетта
Автор, лечение долгое.
Хороший перевязочный материал.
Раны даже до кости стягиваются.
Я ему часа 1,5 только обрабатывала.
Думала не жилец.
Хороший перевязочный материал.
Раны даже до кости стягиваются.
Я ему часа 1,5 только обрабатывала.
Думала не жилец.
Який саме краще перевʼязочний матеріал не підкажете?чим цю людину вилікували?
Томатико
• 18 октября в 21:30
Ответ дляКофе в лобби
Ми робимо в стаціонарі
Ви з Києва?ми біля живемо.містечко маленьке,такого і нас немає (
Кофе в лобби• 18 октября в 21:31
Ответ дляТоматико
Залежить від стану рани - питайте у хірурга - бо якщо глибокий дефект і почищено - то і аквацель закладають
Поверхневі / добре серветки зі сріблом
Без хірурга ніяк
Трохи про терапію ( перше ліпше посилання щоб зорієнтуватися )
Поверхневі / добре серветки зі сріблом
Без хірурга ніяк
Бринзолетта• 18 октября в 21:31
Что бы назначить правильное лечение, рану нужно видеть.
Единственное, что могу посоветовать
Для чистки раны Octenisept
Единственное, что могу посоветовать
Для чистки раны Octenisept
Кофе в лобби• 18 октября в 21:32
Ответ дляТоматико
Ні , працюю не в Україні
Якщо цукровий діабет - відрегулювати цукор обовʼязково
Чавонадо• 18 октября в 21:35
Автор, помимо обработки пролежней, ещё очень важно питание. Недостаток в питании очень замедляет процесс заживления
Томатико
• 18 октября в 21:36
Ответ дляБринзолетта
Рана сильно гноится?
Ні,не сильно (після того як почали закладати діоксизоль,рана чиста (але не затягується (а шкіра поряд двлі синіє,і рана нова наче починається
Кофе в лобби• 18 октября в 21:36
Ответ дляБринзолетта
Единственное, что могу посоветовать
Для чистки раны Octenisept
Единственное, что могу посоветовать
Для чистки раны Octenisept
Для глибоких ран не рекомендують октенісепт
Потребує стерильного препарату - це октенілін
Кофе в лобби• 18 октября в 21:37
Ответ дляТоматико
Автор , зробіть аналіз н на білки та альбуміни - часто ці показники низькі і рани не гояться
Є спеціальні добавки ( порошки типу протіфар) або нутрі дрінки - теж прискорюють загоєння - тому подивіться що з білками у людини
Томатико
• 18 октября в 21:39
Ответ дляКофе в лобби
Дякую,зробимо.А ще підкажіть може якісь таблетки пропити?