Бандитка Сью• 19 октября в 07:48

Поділіться, будь ласка, потребую натхнення

Доброго ранку всім. Була вчора на одному тренінгу, щоб багато не писати, було питання про себе, як ми себе радуємо, балуємо, що нас заряджає енергією. І от поставили запитання, а я навіть не знайшлася , що відповісти. Розумію, що моя найбільша радість останнім часом, яку я можу собі організувати - то смачно поїсти. Ще так з рік назад намагалася хоча б раз на 3 місяці +/- ходити в театр, раз на тиждень в басейн, раз на місяць кудись вибартися в цікаве місце з дитиною. А зараз по буднях робота, з дому вихожу в 7-20, повертаюся з дитиною після гурткім +/- в той самий час, на вихідних курси по 3 години і зовсім мало вільного часу. Та й грошей бракує. Тож прошу поради, де і як ви берете натхнення, енергію. Живемо вдвох з дитиною, якій 9 років. Чоловіка немає, родичів поруч також. Всім гарного вихідного дня!!!
Сама купляю квіти• 19 октября в 07:52
Что вам дадут чужие истории ,если у вас нет свободного времени? Вместо тренинга сходили бы лучше в парк погулять. На театр тоже можно найти пару часов в субботу.
Злюка бобер• 19 октября в 07:59
В кожного своє.

Мене надихає спілкування: з природою, прогулянки, велосипед, помилуватися заходом сонця чи світанком, послухати спів пташок, поспілкуватися позитивними людьми. Раніше кімнаті рослини, розмноження, садівництво. смачна їжа мене зараз не наповнює енергією.
Час від часу читаю книжки по саморозвитку, теж цікаво. Дуже люблю музеї, от мене наповнюють місця, речі людей на нашій місцевості дохристиянського періоду
Когось наповнює творчість, когось волонтерство то це не про мене
Творческий типаж• 19 октября в 08:05
Природа
Клептоманка• 19 октября в 08:09
Чтение, природа, зажженая свеча, дневник веду, куда записываю те мелочи, за которые благодарна сегодня.
Жирафовое варьенье• 19 октября в 08:26
если не говорить про хобби, то в повседневной жизни меня вдохновляют мои маленькие победы над собой: прошла мимо сладкого и не закинула его в рот, сильно разозлилась на ребенка, но не накричала, а успокоилась и толко потом поговорила и тд
Elena_Kiev_Solomenskiy• 19 октября в 08:56
Есть конкретный совет оп вдохновению. Но это на какое-то дело. Имеется ввиду ваш талант.. может быть вы рисуете или пишете книгу, изобретаете бомбу, тогда поможет. Есть предостережение: вдохновение может прийти в любую минуту- нужно записать. Если игнорировать вдохновение, оно уходит. Это практические рекомендации из личного опыта. А теперь сам материал- психоактивная музыка- Jeffrey Thompson Creative mind. Можно слушать из ютуба, но в каких-то приличных наушниках или из приличного динамика.
Дайте вподобайок• 19 октября в 09:46
я вже якось писала, що згідно даних дослідження, люди в більшості отримують радість від простих речей, типу чиста постіль, котик, пінна ванна, прогулянка, розмова з подругою. так мені зразу ж обозлені совєтчиці напихали - і пральний порошок дорого, і котик дорого, і гаряча вода дорого і сама я дура)).

але я теж от роздумувала, що мене особисто радує і таки багато є речей, які доступні кожному - гарно зроблений проєкт, чистота вдома, цікава книжка. сітки от я плету, це взагалі моя медитація.
Дайте вподобайок• 19 октября в 09:50
у всіх дійно свої джерела натхнення, дуже часто це хоббі, це спорт, природа, хтось любить красиву архітектуру (я), хтось театр, хтось товариство, хтось навіть покупки або секс або догляд за собою.
для цього всього завжди знайдеш час, і необхідно знаходити час, інакше дуже скучно і невиносімо.