Злива інформації• 19 октября 2025
Дівчата кому 40+ і в кого діти 1+ зайдіть плиз
Як ви знайомилися з чоловіками? Яка була реакція, що Вам 40 ( типу вже повинні бути дорослі діти), а тут маленькі дітки ( відповідальність!) у дорослої жінки. Чи взагалі не знайомилися з чоловіками жили для себе та дитини?
Гл. Амурная• 19 октября 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Якщо ви в 40 в незнайомця питали скільки вам років.то він ще дуже ввічливо відповів.Особисто я не уявляю,в кого взагалі таке можна попитати при здоровому глузді.Чи ви були під шофе?
Ну веселая обстановка, подсаживается для меня ребенок, хочет угостить
Я и спросила, может не надо, может мне тебя
Он говорит, что нет, угостит девушку
Ну и спросила, обычный разговор не о чем. Это нормальный вопрос тут
Он говорит, что нет, угостит девушку
Пригощаю кашею• 19 октября 2025
Ответ дляЗлива інформації
Производитель дальше пішов виробляти...
Тогда напрашивается только один вывод, что женщина рожая от такого производителя в 40, была уже не молодой слепой глупой, а вполне прагматично понимала от кого рожает, кому и зачем. Разве нет?
ХаДиДиШь• 19 октября 2025
Ответ дляПригощаю кашею
Звичайний біологічний донор.Жінка хотіла дитину,останній шанс.
пані Солоха• 19 октября 2025
Ответ дляГл. Амурная
Мне 40, сыну 17
Была в ночном клубе, но это за границей
Знакомились со мной четыре раза за вечер, один одногодка, но по внешности, турок
Сказала, что замужем
Трое остальных, были в районе 20-25 и явно младше меня ну намного
Одного спросила, как думаешь, сколько мне лет, он сказал, 25-27 😆
Другому показывала фото сына, он сказал, ну и что
Как то так
Была в ночном клубе, но это за границей
Сказала, что замужем
Как то так
Вы конечно прикалистка. У вас взрослый сын, а у автора манюня 1 годик. Как бы разница большая.
Пригощаю кашею• 19 октября 2025
Ответ дляЗлива інформації
Діти це щастя. Але коли чоловіки при знайомсиві думають, що в 40 уже дорослі діти, а тут бац манюня. Мені просто цікаво з досвіду жінок чи лякають чоловіків маленькі діти( чоловікам також десь +/- 40, у яких також вже дорослі діти, і навіть у деяких живуть окремо)
Вы в 40 лет не знаете как мужчины реагируют на чужих детей женщины? Будь ей 25 или 40?
Заставляличка• 19 октября 2025
автор - мені 40 а дитині 3 роки - з чоловіками знайомлюся (нечасто - не поток))) - ніколи не було поганого ставлення через дитину
головне - як ви сама всередині відчуваєте себе і своє положення) Я так думаю) Щодо себе - ніколи не мала упереджень щодо наявності дитини- навпаки я щаслива що є дитина- а я ще молода- все можна встигнути при бажанні
Великий сатирик• 19 октября 2025
В 40+ у кожного вже є своя історія,минулі стосунки,діти,і це нормально.Взагалі байдуже хто що подумає,думайте за себе і дитину,а нормального мужика таке не лякатиме .Перестанете шукати,швидше знайдеться)
Интимная• 19 октября 2025
Ответ дляЗлива інформації
Ні, точно не променади і куди діти. Звичайне знайомство для серйозних відносин
Гадаю, що якщо в 40+ чоловік хоче відносин, то дитиною його не спугнешь. Тим паче, якщо є свої, дорослі. Та і фінансово в 40+якось не в тягар дитина, яка в 20+.
Пригощаю кашею• 19 октября 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Мне кажется, что женщины с таким подходом, вопросами как в теме не задаются. У автора вопросы у брошенной молодой мамочки 22 лет. В 40+ женщина уже прекрасно в курсе как ее воспринимают мужчины, с ребенком или без, а главное для нее главное как она сама воспринимает мужчин.
100pudov• 19 октября 2025
Чего это должны? Кому должны? Зачем? Сейчас практически никто не рожает в 20, чтобы были взрослые дети. А всё больше после 30 и 35, и дети в 40+ у большинства ещё маленькие. А у кого-то ещё и нет их. Сейчас люди в таком возрасте ещё молодые, автор, а не умудренные матроны со взрослыми детьми. Вы ещё скажите, внуки уже должны быть
Злива інформації
• 19 октября 2025
Ответ дляХаДиДиШь
Який останній шанс? Який донор? Хто вас образив з жінок? Ми були одружені 10 років. Але він такий як Ви, мабуть, не ображайтесь, будь ласка...хоче тишини та спокою)
Злива інформації
• 19 октября 2025
Ответ дляПригощаю кашею
О, да! Золоті слова!
Крию матом страшно• 19 октября 2025
Ответ дляЗлива інформації
Це не чоловік вас вибирає. Це ви вибираєте, кого взяти у вашу родину. І це має бути не аби хто, тому вам треба вибирати прискіпливо. А він хай буде щасливий, що його прийняли в родину.
Злива інформації
• 19 октября 2025
Ответ дляКрию матом страшно
😘😘😘
Пописанная парта• 19 октября 2025
Ответ дляЗлива інформації
Ха.
Чоловіки бувають дивні.
Зі мною намагався познайомитися у Трускавці один. На вигляд 50-55 років. Мені 46 і я десь на свій вік і виглядаю.
То дуже здивувався, що у мене дитина неповнолітня (я йшла у табір до сина).
Я його взагалі добила, сказала, дітей аж двоє і обоє неповнолітні :)
Чоловіки бувають дивні.
Ленивица-красавица• 19 октября 2025
Мені 39, але син дорослий. Поки син був масіком, то нафік мені хтось? Тільки для развлєкухи . Впринципі син виріс так і залишилось, що мені ніхто не потрібен
Полюю на дрони• 19 октября 2025
Ответ дляЗлива інформації
в такому віці мало хто з чоловіків хоче маленьку дитину
Творческий типаж• 19 октября 2025
Все. Секса нет.
Женщина 40-ка лет превращается... превращается в молодую маму и в человека-невидимку для всех мужчин!
Если вам повезет, вы в отличной форме и у вас сложится в секс, то примите мои поздравления.
Можете лотерейный билет купить, раз вы такой везунчик по жизни.