З царем в голові• 06 октября в 10:23

Питання до мамок доньок, особливо у віці 15—20 років

Або якщо вони старше— то згадайте якими вони були у такому віці? Як у них було з гормонами у такому віці? Маю на увазі там хлопці, можливо дівчата, стосунки? Гульки? Чи у когось це пройшло спокійно? Сиділи, навчались, закінчували школу, вступали в університет?
Оце потужно• 06 октября в 10:24
все девочки и вообще люди абсолютно разные
автор З царем в голові • 06 октября в 10:25
Ответ дляОце потужно
У вас як?
Залізна тьотя• 06 октября в 10:34
Ви подивіться на хлопців цього віку, ким там цікавитись? Мовчать та сидять у телефонах, навіть не вітаються. А якщо відкривають рота, то виявляється що це дебіл, краще б мовчав
Автопортрет нурофена• 06 октября в 10:35
В 16 лет всё началось, очень захотела и любви, и гулять-тусить) Но училась хорошо. В универ поступила и тоже училась хорошо, но гульки были постоянно и алко, ночёвки. В итоге всё ок.
Мяо мой мяо• 06 октября в 10:36
В моєї почалося в 15, гульки, незрозумілі компанії, перші інтимні стосунки в 16, алкоголь, куріння, повний набір.
Мяо мой мяо• 06 октября в 10:37
Ответ дляЗалізна тьотя
Далеко не всі
Чарівна патика• 06 октября в 10:39
15. Очень спокойная, ’правильная’. Две подруги, одна онлайн с редкими встречами, другая офлайн, мальчик во френдзоне. Все мысли об учебе и куда поступать, есть хобби. Подавляющее большинство ровесников ее не устраивает и интеллектуально, и эмоционально. Никаких психов, и дома, и с друзьями предпочитает спокойно выяснять отношения, если что не так. При перегрузе может поплакать, вообще приходится следить, чтобы не перегружалась, а то гиперответственная и тянет на себе.
Залізна тьотя• 06 октября в 10:40
Ответ дляМяо мой мяо
Далеко не всі
Звичайно, те що для однієї жах, для іншої може бути норм
Бибер-анонимер• 06 октября в 10:41
Ну, донька зараз в 10 класі, навчання далеко не в пріорітеті, але і не те щоб запустила, тверда хорошистка. Набирається хвостів, але сама їх і розрулює потім. Після 9 класу вступила у новий ліцей, з 300 бажаючих потрапила в 60 тих хто вступив. Хлопчик є, вже другий, взимку був один, 4 місяці прозустрічались, потім він поїхав закордон. Тепер з новим на побачення бігає, але вона не закохується так щоб по вуха, якщо її зве гуляти краща подружка і хлопчик одночасно - вона обирає подругу. Взагалі я думаю, що про гормональний вибух можна було казати в років 13, зараз трошки більше розуму додалося.
Мяо мой мяо• 06 октября в 10:42
Ответ дляЗалізна тьотя
Ви про що і про який жах? В моєї доньки був хлопець,якому 16, спортсмен, накачаний,виглядав і близько не на 16, навчався в ПТУ, сам себе забезпечував, красунчик, вихований, принаймні розумів як себе правильно поводити, де це потрібно
Почекуха• 06 октября в 10:43
Дочке-15, нормально все, за исключением того, что не особо хочет учиться
Папина дочка• 06 октября в 10:44
Ответ дляБибер-анонимер
Моя в подобном случае идёт с подругой, но мальчика берет с собой
Мальчун-задирун• 06 октября в 10:44
Моей 14,5, никаких психов, веселая, отношения у нас отличные, но учиться совсем не хочет, парень ухаживает, мне он нравится, ей нет. Гуляет с подружками все свободное время.
Люблю порядок• 06 октября в 10:45
Моя страшна була. З 16 років гульки, секс
( Не розгульний, але пару партнерів з ким зустрічалась)
Алкоголь, паління.
Зараз 23 зож ниця.
Тільки підозрюю що сексом займається аж гай шумить
Але то вже таке. Не моя справа
Мальчун-задирун• 06 октября в 10:46
Ответ дляПапина дочка
И моя также, они в подругами гуляют и он с ними.
Папина дочка• 06 октября в 10:49
Ответ дляЗалізна тьотя
Более чем, даже во внешнем виде
Залізна тьотя• 06 октября в 10:50
Ответ дляМяо мой мяо
Ага, тіки мені не 16 років, щоб у цю маячню вірити. У цьому віці усі хлопці пісюни газовані
Ви хоч почитайте що ви пишете у сусідніх коментах: дочка бухає і курить, а хлопець спортсмен. Запезділася
Мяо мой мяо• 06 октября в 10:54
Ответ дляЗалізна тьотя
Хочете я вас ще доб´ю? Моя теж спортсменка, майстер спорту. Ви якась геть необізнана щодо молоді. Я добре знаю що я пишу, і точно я знаю, як все було, не ви точно. Ви можете відповідати виключно за себе і своїх дітей. Якщо вашій донці трапляються якісь додікі, ну то я тут до чого
Папина дочка• 06 октября в 10:55
Ответ дляЛюблю порядок
Алкоголь, паління.
Зараз 23 зож ниця.
Але то вже таке. Не моя справа
Ну а в чем проблема что в 23 занимается сексом? С вами живёт?
Луноликая Вика• 06 октября в 10:55
Ответ дляЗалізна тьотя
Чему лише хлопці ?
А дівчата всі адекватні?
В підлітковому віці гормони, про таке не чули?
Ну і виховання батьків ніхто не відміняв.
Мяо мой мяо• 06 октября в 10:55
Ответ дляЛюблю порядок
Алкоголь, паління.
Зараз 23 зож ниця.
Але то вже таке. Не моя справа
Освіту отримала? Я от надіюся, що моя вже своє відгуляла і вдало закінчить вуз
Королева краси• 06 октября в 10:58
Ответ дляМальчун-задирун
Она приводит его домой?
Залізна тьотя• 06 октября в 10:58
Ответ дляМяо мой мяо
Ну зараз дуже дивні речі вважаються спортом. Майстер спорту із шахів дійсно може бухати та курити. А у нормальному спорті, типу легкої атлетики, буде ці цигарки їсти, якщо тренер спалить
ВсеПроВсехЗнаю• 06 октября в 10:59
Ответ дляЗалізна тьотя
Я вчера шла домой и передо мной шла компания 2 девочки и 2 мальчика, им всем 13-14 лет (судя из разговора одноклассники все) и вот мальчики ну просто дети по сравнению с девочками. Девочки уже сформированные, накрашенные, духи, сумочки, маникюр, все дела) и 2 хлопчика-горобчика чисто, один ниже их на голову, второй прятал лицо за длинные грязные волосы и шел так, что ноги заплетались. Такой наглядный пример, что девочки созревают раньше) И вот в кого там влюбляться?)) Я помню свое отрочество и мы гуляли и влюблялись в старшнеклассников, потому что с однгодками было вообще не интересно)
Мяо мой мяо• 06 октября в 10:59
Ответ дляЗалізна тьотя
Зі спортивної гімнастики
Бритоножка• 06 октября в 11:02
Ответ дляЗалізна тьотя
Навіщо Ви знецінюєте спортсменів? Яких вершин досягли самі? Сподіваюсь, що не нижче ніж МСМК?
Папина дочка• 06 октября в 11:03
Ответ дляВсеПроВсехЗнаю
Я у дочери какой-то спрашивала, тоже говорит ужас в целом.
Рву и мечу• 06 октября в 11:03
Ответ дляЗалізна тьотя
Це ваші такі?
Ух яка ж Я• 06 октября в 11:04
Ответ дляЗалізна тьотя
А вам какое дело до молодых парней?
Мальчун-задирун• 06 октября в 11:06
Ответ дляКоролева краси
Она приводит его домой?
Да, летом заходили пару раз, знакомила, пили чай.