Ms. Похвала• 19 октября 2025

Хірурги отоларингологи

Швець Світлана Вікторівна
Зарицька Ірина Юріївна
Назарчук Владислав Іванович
Павлик Борис Іванович
Будь Богдан Назарович
Єльдар Оафаилович

Хто знає цих ЛОРів, які у них ціни на операції - на Носу
Вредняжка• 19 октября 2025
Податкова?
автор Ms. Похвала • 19 октября 2025
Ответ дляВредняжка
Податкова?
Ні, по тел ніхто не признається, а до всіх йти - не дешево
Вредняжка• 19 октября 2025
Ответ дляMs. Похвала
То Ви хочете щоб люди на відкритому форумі написали, скільки вони цим лікарям до кишені кладуть?
Ви хоч би відкрилися,може хто в особисті і написав би.
автор Ms. Похвала • 19 октября 2025
Ответ дляВредняжка
Є багато відгуків з цінами, шукаю саме цього року.
Точу ляси• 19 октября 2025
К Павлыку Борису Ивановичу сходите. У него самый большой опыт. Я у него рино повторку сделала за 500 у.е. Но было это ещё до войны) Очень хороший ответственный доктор. И все его уважают .
ПлюшкамиБалуюсь• 19 октября 2025
Варіантів, аніж йти до кожного на консультацію з КТ, немає.
автор Ms. Похвала • 19 октября 2025
Ответ дляТочу ляси
А що робили КТ чи рентген до операції?

Може є його контакти?
Точу ляси• 19 октября 2025
У меня уже ничего не осталось. У него был секретарь,через которую мы связь держали. О цене лучше с самим врачом договариваться. Секретарь мне выше цену озвучила. Я уже не помню,если честно. На Зоологической делали мне что-то перед операцией. И консультация была ещё с другим врачом. Перегородка у меня тоже была искривлена немножко.
автор Ms. Похвала • 19 октября 2025
Ответ дляТочу ляси
У мене є направлення на септопластику, а я хочу саме риносепто, як його знайти , дзвонити в реєстратору?
Точу ляси• 19 октября 2025
Ответ дляMs. Похвала
Мне кажется, что он там не работает уже. Думала,он перешёл в другую клинику. В регистратуре ,конечно, лучше узнать.