Я на хвилинку• 19 октября в 22:08
Мами малюків підскажіть, може у вас було
Дитині 1.5 голова то гаряча, то нормальна. Чомусь вранці гаряча, але температури немає, ввечері пізно нормальна. Коли спить вдень голова інколи буває мокра і температура на 3 - 4 градуси нижча. Інколи, коли ввечері лягає спати також голова може бути мокра, але тоді, коли вже заснув. Потім проходить. Може хто мав таку ситуацію.
Стрекоза любви• 19 октября в 22:11
Терморегуляція у малюків недостатньо розвинута. Таке може бути.
Додатково інколи спітніла голова, руки, ніжки може свідчити про низький рівень вітаміну Д.
Прокачую сідниці• 19 октября в 22:15
В норме температура изменяется в течение суток. Если малыш все время потеет, одевайте его легче, проветривайте чаще, а во время сна хорошо держать форточку открытой. Не укутывайте его, не портите терморегуляцию.