Дуже дуже вумна• 19 октября 2025
Лор інститут
Порекомендуйте лікаря в інституті, Зоологічна,3 і якщо є контакти самих лікарів для особистого запису, дякую.
сама себе прекрасная• 19 октября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Так
Могу дать, но в обычной больнице.
Дуже дуже вумна
• 19 октября 2025
Ответ длясама себе прекрасная
Могу дать, но в обычной больнице.
Якщо роблять операції , то давайте
Марс атакует• 19 октября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Якщо роблять операції , то давайте
А шо ще дать?
Дуже дуже вумна
• 19 октября 2025
Ответ дляМарс атакует
Рихтую носи
Удалено администрацией...
Марс атакует• 19 октября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Удалено администрацией...
Доктор Хаос• 20 октября 2025
На 4 этаже заведующий стационара Банас Володимир Анатольевич, оперирует
Дуже дуже вумна
• 20 октября 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Можливо, у вас є його контакти?
Доктор Хаос• 20 октября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Можливо, у вас є його контакти?
Есть, но тут наверное нельзя писать, как в личку написать вам?
Дуже дуже вумна
• 20 октября 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Вже знайшла і написала йому, яка ціна у нього за операцію?
Доктор Хаос• 20 октября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Ну ви цікава, операції ж різні бувають, як так можна сказати? Сходіть на консультацію, за консультацію каже «на ваш розсуд», і обговорите свій запит
Дуже дуже вумна
• 20 октября 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Ринопластика, септопластика.
Що ви робили?
Доктор Хаос• 20 октября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Ринопластика, септопластика.
Що ви робили?
Я не робила, ходила на консультацію. У мене кіста в пазусі, геть інше, так що тут не допоможу
Дуже дуже вумна
• 20 октября 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Її треба прибирати?
Доктор Хаос• 20 октября 2025
Ответ дляДуже дуже вумна
Її треба прибирати?
Ну от можна прибирати, можна не прибирати сказав, вона маленька. Взагалі її знайшли бо я хочу імплант ставити, і от сказав що якщо вона стоматологам не заважає, і мені не заважає, то можно з нєю жити. А якщо видаляти, то там треба весь ніс перепахать, щось там спочатку вирізати, щоб туді дістатись, потім саму кісту, сказав що це по суті 2 операції, загальний наркоз, 3 дні в стаціонарі, 25 тис. Але ж, повторюсь, перегородка і сам ніс, форма - все це не чипають в моєму випадку. Я вирішила не видаляти
Дуже дуже вумна
• 20 октября 2025
Ответ дляДоктор Хаос
Я вже зрозуміла, ціни напевно приблизно однакові(