Вся така шо куди там• Изменено 19 октября 2025

Ваше отношение к русскоговорящим?

Пыталась перейти на украинский и поняла, что все-таки намного лучше излагаю свои мысли на русском. А на украинском туплю, тяжело, пол года пыталась перейти. Не знаю странно ли будет полностью перейти на русский на работе тк раньше я говорила на украинском ?
Сундучок с каникулами• 20 октября 2025
Ответ дляОля_с_киркою
🤣 ви хоч почитайте,чому ми святкували Різдво сьомого січня. Позозорисько
Вот именно, не позорьтесь так настойчиво и тупо!
Оля_с_киркою• 20 октября 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
А ну ж розкажіть, як правильно?
вре_Динка• 20 октября 2025
я вільно спілкуюсь з україномовними українською, але коли в оточенні російськомовні, і вони спілкуються російською я не можу чомусь розмовляти українською, мій мозок не справляється, і починаю також розмовляти російською. з новими знайомими навіть якщо розмовляють російською вдається українською спілкуватись, а зі старими знайомими чомусь ні. тому я переписуюсь переважно українською, а розмовляю по всякому
Леди Г• 20 октября 2025
Ответ дляКавуся
Пофигистичное по отношению к другим русскоговорящим. Но сама в реальной жизни на русском не буду общаться - стыдно.
почему здесь не стыдно?
вре_Динка• 20 октября 2025
Ответ дляОля_с_киркою
не витрачайте свої сили на докази, воно всеодно до одного місця
Гжегож Бженчишчикевич• 20 октября 2025
Ответ длябЭйбА
Так прекратите направлять ’зброю’ на своих же. Вы и вам подобные этими лозунгами нанесли больше вреда популяризации украинского, чем русня.
Я нікого особисто не змущую ні до чого,це моя особиста думка про зброю,у мене ця зброя є,у когось немає. У мене свекруха російськомовна,але укр мову вчила,то чому я маю з нею переходити на рос,наприклад? Ми з нею одна одну розуміємо,я до неї укр,вона на рос або польською. Яка проблема? Поясніть чому україномовні повинні переходити на російську завжди? Ми нижчі на сходинкою? З бабусею чодовіка яка родом з россії я українською не розмовляю,бо вона мене не розуміє і англійської не знає.
Багиня• 20 октября 2025
Малороси вони
Продавчиня кіз• 20 октября 2025
Ответ дляВсіх підсаджую
Удалено администрацией...
Леди Г• 20 октября 2025
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Ставлюся як до домашнього одягу - використовую тільки в дуже вузькому колі.
Почала українську вчити вже підлітком, до цього не жили тут постійно.
Якщо до мене на вулиці звертаються російською, почуваюся некомфортно. Якщо в сфері обслуговування, взагалі харам, не скористаюся.
Українська на слух набагто безпечніша зараз.

Хоча, звісно, важливо, що саме кажуть, а не спосіб. Але ми ж про перше враження від спілкування із незнайомою людиною.
шо за вузьке коло? перша думка секс партнери ваші для оргій))
Сундучок с каникулами• 20 октября 2025
Ответ дляОля_с_киркою
А ну ж розкажіть, як правильно?
На особей, изначально настроенных агрессивно не хочу тратить свое время.
Леди Г• 20 октября 2025
Для мя проблемы ниразу не было, работа-улица литературный украинский язык, дома всегда только на чисто русском, в сексе сугубо русский либо английский, а то на мове в сексе это как то ..
Сундучок с каникулами• 20 октября 2025
Ответ дляОля_с_киркою
А ну ж розкажіть, як правильно?
Занимайтесь своим здоровьем самостоятельно, лечите свою беспочвенную обиду и придуманную ’ меншовартість’ у хороших врачей (если в стране еще остались профессионалы)
Дюйм оф о4ка• 20 октября 2025
Добре, що у нашому селищі на Київщині всі говорять українською, тому проблем немає 😊😊😊
Да, я блондинка!• 20 октября 2025
Ответ длявре_Динка
Ви раніше коли святкували? Якщо завжди 25, то питань немає. Всі ми в курсі, чому змінили дати. Але не в курсі, чому деякі чекали команди. Не знала жодної родини, яка святкувала 25. Зато тепер такі свідомі) А як нам це в житті допомогло, бачимо.
Леди Г• 20 октября 2025
Ответ длявре_Динка
Могу поддержать Вас ибо я решаю это многоязычием, меняю языки в зависимости от окружения и обстановки, если коротко то на улице и работе я украинка, дома русская, в постели русская или англичанка ohh shit!....
Ніколи не збрешу• 20 октября 2025
В 22 году практически перешла на украинский, но когда стали опять везде совать свою мову, принуждать, гнобить, вот это - чому не державною, принципиально вернулась к родному русскому и даже будучи на западной говорю исключительно на русском специально. Но правда за все эти годы не было никаких прецедентов, никто замечания не делал и не быковал. И музыка из машины всегда русская, никто не снимал, полицию не вызывал
Цветочница• 20 октября 2025
Я їх не розумію
Не розумію, чому вони так тримаються за той рашиський язик
Поки та срань не полізла на нашу землю, ми все прекрасно розуміли одні одних, як і зараз. Але тут швидше питання принциповості російськомовних, не для всіх принципово. Це й не зрозуміло, чому так
Але загалом аби людина була хороша
Моя улюблена страшко• 20 октября 2025
Ответ дляКавуся
и этот пост пишете , сгорая от стыда
Конфиденциальность• 20 октября 2025
Дратує, бо це частина російської культури і ще одне нагадування, що Росія імперська тоталітарна країна.
Поторописька• 20 октября 2025
Ответ дляВся така шо куди там
Ну просто я всегда говорила на украинском на работе, а тут вдруг перейду на русский. Плюс я у себя в голове думаю на русском, поэтому конечно намного тяжелее на украинском разговаривать и переключаться постоянно
А сни на рускам відітє, то тоді точно не переключайтесь
Моя улюблена страшко• 20 октября 2025
Ответ дляЛеди Г
почему здесь не стыдно?
а она тут в шапочке.
не видно, значит не стыдно
вонище от лицемерия только
Тану на сонці• 20 октября 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Цікаво, вони жестами розмовляють три роки? Чи мєждународним рускім?
Та знають там кілька слів їм вистачає, аби в магазині сказати дякую, чи попросити пакет для покупок. Маю знайомих в Польщі, Германії і Голандії, жоден з них за 3 роки не вивчив місцеву мову.
Сундучок с каникулами• 20 октября 2025
Ответ длякурасаны
Моё отношение к русскоговорящим в Украине это респект и уважуха
Родилась и живу в Киеве українську мову знаю і поважаю. Но мой родной язык русский. Ломать себя не собираюсь, под кого-то подстраиваться тоже.
К людям которые подстраиваются под режим уважения у меня нет
Моя улюблена страшко• 20 октября 2025
Ответ дляКонфиденциальность
тихо спрошу.
а сейчас у нас какой режим нарисовывается?
Сундучок с каникулами• 20 октября 2025
Ответ дляЗ вишневого садка
Принципиально разговариваю на русском - это моя поддержка растерзанной Конституции Украины.
Оф. Документы на украинском, читаю на украинском, вообще люблю этот язык.
Гжегож Бженчишчикевич• 20 октября 2025
Ответ дляЗ горіха зерня
Нормально відношуся.
Сама розмовляла все життя на українській , але з купую суржиків . Вчуся розмовляти на чисто українській. Дуже гарна мова, я закохалася. Чесно, чи то час по впливав , але зараз українська набагато гарніша за російську і приємніша . Я розумію російськомовних і мені байдуже , що вони російською розмовляють , хоча вуха ріже
Як вище написали, вчиться спочатку переписки українською вести, тоді слова краще запамʼятовуються . Не все зразу, звичайно комусь треба набагато більше часу. Але було б добре, щоб вже ваші діти вчилися українській , це краще буде для них самих. Але це треба починати з себе
Вони не хочуть вчитися) мозок людини лінивий і з зони комфорту виходити не хочеться,а дехто просто соромиться,бо українська то завжди була мова села,а ти що з села,ні...)))
вре_Динка• 20 октября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
в моїй сімєї святкували лише Новий рік, різдво ніколи окремо не святкували... для себе особисто я ще до війни і зміни вирішила що 25го, бо я не православна, мені ближче протистантизм
Distel• 20 октября 2025
Вони мені огидні...
бЭйбА• 20 октября 2025
Ответ дляПоторописька
Еще раз спрошу - что заставляет вас и вам подобных кривляться и коверкать язык? Вот эти вот ’рускам’, ’відітє’. Почему никто из рускоязычных не коверкает украинский и не передразнивает собеседника? Вы наверное считаете что это очень остроумно, но на самом деле такие кривляния от взрослых и вменяемых (?) людей просто показывают их уровень воспитания. Или его отсутствия
Сундучок с каникулами• 20 октября 2025
Ответ длявре_Динка
Ну у вас и семя то была ’ особенная’ как и отношения с мамой. И что? Это ж не свидетельство правильности!