Вся така шо куди там• Изменено 19 октября 2025
Ваше отношение к русскоговорящим?
Пыталась перейти на украинский и поняла, что все-таки намного лучше излагаю свои мысли на русском. А на украинском туплю, тяжело, пол года пыталась перейти. Не знаю странно ли будет полностью перейти на русский на работе тк раньше я говорила на украинском ?
Всіх підсаджую• 20 октября 2025
Ответ дляДжинци на Флісі
Они не могут долго обижаться на тех, кто их бесплатно содержит. Завтра рашка извинится и выдаст плюшки-они и туда побегут за халявой.
100%
Така ментальність гнила
Гжегож Бженчишчикевич• 20 октября 2025
Я нікого не примушую говорити зі мною українською, але післясмак залишається,бо відчуття що ми ніколи не звільнимося від рашки через це. Перейти на українську, на латиницю і для рашки буде страшним сном намагатися проводити у нас пропаганду, бо вони нас просто не розумітимуть.
Відморожена• 20 октября 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Расстрою вас, что за границей с теми же сербами, поляками, словаками, словенами - мы со своим русским и украинским на кириллице, в разговорном прекрасно друг друга понимаем, хоть у них и латиница)))))
Думайте дальше)
Всіх підсаджую• 20 октября 2025
Ответ дляПез Году Неделя
Если бы не шереметьево, они бы и сейчас ехали туда на заработки
Отож.
Група Отказнікі Шереметьево
Не знають, яким би вже боком-раком пролізти туди, як таргани. Денно й нощно літять і на полу в аеропорту сплять, тільки б пустили з намолених європ. Як взнали про маткапітали, виплати й сертифікати, безкоштовні готелі он-інклюзів для біженців.
А більшість не пускають - і добре. Катися у свою дерьмократію, насолоджуйся по повній
Група Отказнікі Шереметьево
Гжегож Бженчишчикевич• 20 октября 2025
Ответ дляВідморожена
Думайте дальше)
Не треба мене засмучувати. Я жила 2 роки у Лондоні,це мультинаціональне місто, жоден російськомовний (з росії) мене не розумів чи з Казахстану,Молдови,Литви і Латвії,Болгарії. Так і казали - прастите,я вас нєпанімаю. Зараз живу у Польщі і поляки просто нерозуміють і ставляться дивно до українців які не знають мови. Коли кажу що моя дитина ще не розмовляє по польськи, то одразу питання чи розмовляє українською.
Да, я блондинка!• 20 октября 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Давайте чесно? Я теж за кордоном, укр мову взагалі не чути. І Львів, і Чернівці прекрасно спілкуються російською.
Снідаю авокадо• 20 октября 2025
Ответ дляВідморожена
Я тоже из Киева, поэтому ситуацию понимаю как раз) И тошнит меня от показухи , а не от языка) Но понимаю , если они так делают, значит такие сейчас правила общества в Украине , люди подстраиваются под тенденции , чтобы не вызывать волну негатива. Когда эти друзья приезжают к нам ,они аж выдыхают и расслабляются - можно спокойно разговаривать , как удобно - в том числе и на улице между собой, не оглядываясь)
Таким скоро и дышать запретят, и они будут виновато ходить подстраиваться и оглядываться
Гжегож Бженчишчикевич• 20 октября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
І що що не чути, я ж пишу про місцевих і їх сприйняття. Ми теж були російськомовними,дитина народилася в війну,українську мову чудово знаємо,обрали її для себе основною. Навіщо прекрасно спілкуватися рос якщо можна прекрасно спілкуватися українською. Вчать німецьку,польську,англійську,а українську не можуть? Я, наприклад,не намагаюсь спілкуватися з поляками українською, бо це дивно.
Снідаю авокадо• 20 октября 2025
Ответ дляВідморожена
Ну вот - вы не хотите даже слушать другую сторону) Да, есть такие, кто хочет сознательно перейти на украинский, и искренне пытается.
Но в то же время есть и те, кто этого не хочет делать и не считает нужным, но вынужден приспосабливаться, так как не хочет лишнего негатива в свой адрес. Тут не про боязнь, а скорее ’не трогай г-но вонять не будет’, сори за такую грубую аналогию, но как есть)
Так завтра скажут прыгать всем с балконов, потому что так принято теперь в обществе, будете приспосабливаться?)
Просто в шоке от такого безволия, это ж надо так пресмыкаться. Кто они такие, почему их надо бояться? Чем они лучше? А они не думают, что в их сторону тоже может быть негатив? Еще бы я под каких-то клуш подстраивалась, чтобы их негатив не вызвать, да я им сама бы какой угодно негатив устроила, чтобы рот неповадно было открывать никогда.
Простецкая• 20 октября 2025
Ответ дляБешене сарі
Добре, на роботі німецькою. А німецька - це не була мова Гітлера? Скільки мільйонів людей він вбив? Це вже не важливо для вас? Це не ворожа мова? Нехай 80 років назад, але ж це було, чи не так? То чого ви на роботі німцям не кажете, якою мовою їм говорити?
По перше я в їх країні, так звісно сюр на який ніколи не очікував. Є і такі яких і на місце потрібно ставити, наприклад є один зі східної Німеччини, знає пару слів російською і при зустрічі їх каже, кажу що помилився адресою. Самих російськомовних намагаюсь уникати, це моє право бути ’не вихованою’.
Да, я блондинка!• 20 октября 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Просто російська більш поширена і це факт. Українська потрібна лише в Україні.
Гжегож Бженчишчикевич• 20 октября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Можна розмовляти англійською. У чоловіка на роботі всі російськомовні але вони розмовляють англійською. Хоча він сказав що можете до мене рос,я буду англійською,ніхто на рос не перейшов.
Оля_с_киркою• 20 октября 2025
Ответ дляТАЗератти
Жесть. Я думала, такого вже не буває.
Абрістовича надивилась.
Да, я блондинка!• 20 октября 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так, англ. Але в реальному житті всі норм спілкуються рос.мовою. Це тільки на укр.форумах постійний срач. В місцевій групі 17000+українців, спілкування російською переважно.
курасаны• 20 октября 2025
Моё отношение к русскоговорящим в Украине это респект и уважуха
Родилась и живу в Киеве українську мову знаю і поважаю. Но мой родной язык русский. Ломать себя не собираюсь, под кого-то подстраиваться тоже.
К людям которые подстраиваются под режим уважения у меня нет
Оля_с_киркою• 20 октября 2025
Ответ дляТану на сонці
Ну не розповідайте казочки, більшість не знає ні німецьку, ні польську і т.д., навіть проживаючи в тих країнах 3 роки
Цікаво, вони жестами розмовляють три роки? Чи мєждународним рускім?
Відморожена• 20 октября 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
А какая у вас цель, я не пойму)) чтобы вас не понимали?)
Мне казалось всегда что цель языка, чтобы друг друга понимать. И люди учат иностранные языки, чтобы понимать друг друга . Я наоборот говорю на русском, чтобы меня понимали жители Казахстану,Молдови,Литви і Латвії,Болгарії , а у вас типа квест - как бы так сказать, чтобы никто ниче не понял?)) или что?)
У меня дети свободно говорят на языке страны, в которой мы и на родном ( русском) , и ни разу никого тут не интересовало , говорят ли они на укр - всем все равно.
Відморожена• 20 октября 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Понимаете в чем суть - вы осознанно выбрали для себя и своего ребенка украинский основным языком. И всем пофиг)) это ваше дело, вы имеете право. А я вот осознанно выбрала для своих детей основной язык русский ( свой родной). А мне пытаются сказать, что я этого права не имею, и замечания делают. Я могу свободно говорить с детьми на украинском, просто не хочу. Это мое личное дело, на каком языке мне говорить с детьми , особенно - в своей родной стране. Так вот за границей никто не тыкает, всем пофиг. А в Украине, у себя дома - тыкают. И вот такой парадокс, что за границей мне жить теперь комфортнее, чем у себя дома.
И с тем кол-вом налогов, которые я платила в Украине, то моя страна только проиграла, а не выгирала, с отъездом моей семьи)
Оля_с_киркою• 20 октября 2025
Ответ дляСундучок с каникулами
Прекрасное отношение! Уважительно отношусь к тем, кто не переходил на мову, не менял даты праздников в угоду полоумной зелени и не предал свои традиции!
🤣 ви хоч почитайте,чому ми святкували Різдво сьомого січня. Позозорисько
Гжегож Бженчишчикевич• 20 октября 2025
Ответ дляВідморожена
Чому ви вирішили що з казахами і іншими я спілкувалась українською? Російською або англійською, у мене немає з цим проблем. З українцями я російською не спілкуюся,ми всі ходили до школи наче.
Да, я блондинка!• 20 октября 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Мои родители и сейчас отмечают 7 числа. Всю жизнь у них Покрова 14, Рождество 7. Даже не обсуждалось как-то, так принято.
Відморожена• 20 октября 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
И что , что все ходили в школу. ’З українцями я російською не спілкуюся’ - ну то есть это ваша принципиальная позиция. Смысл в ней какой? Вы думаете, что от этого у вас отношения с людьми лучше станут?)
Или у вас цель со всеми посраться?)
Оля_с_киркою• 20 октября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Ваші батьки ,мабуть, народились після жовтневої революції?
Гжегож Бженчишчикевич• 20 октября 2025
Ответ дляВідморожена
Я вважаю що мова це зброя, от і все. А ви можете хоч на китайській розмовляти,мені всеодно. Я про те,що рашисти українську розуміють погано і це бонус для нас,а не мінус.
Да, я блондинка!• 20 октября 2025
Ответ дляОля_с_киркою
64, 65 лет. Это их право, так всю жизнь отмечали. Мы отмечаем дважды. Всю жизнь ездила к ним 6 января. И буду ездить.
Гжегож Бженчишчикевич• 20 октября 2025
Ответ дляВідморожена
Или у вас цель со всеми посраться?)
А чому я маю переходити на іншу мову якщо ми всі українську знаємо і я розмовляю у побуті українською,щоб що? Тобто я маю поступитися чи як? Поясніть мені логіку автоматичного переходу на російську між двома українцями.
бЭйбА• 20 октября 2025
Ответ дляОля_с_киркою
Вот после таких заявлений особенно сильно хочется перейти на украинский и начать ’святкувати по новому’ вместе с такими как вы, которым ’партия сказала’. Сами вы позорисько.
Оля_с_киркою• 20 октября 2025
Ответ дляДа, я блондинка!
Ви відповіли самі собі. Свята зміли свої дати, тому що ’ лєнін создал Україну’, більшовики захотіли випеднритись і все змінили
Оля_с_киркою• 20 октября 2025
Ответ длябЭйбА
Ой, скільки пафосу. Сесерії немає 33 роки, а деякі ще за ним стогнуть
бЭйбА• 20 октября 2025
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Так прекратите направлять ’зброю’ на своих же. Вы и вам подобные этими лозунгами нанесли больше вреда популяризации украинского, чем русня.