Ду да ду да ду• 20 октября в 00:34

Оплата бензину

Дівчата, хочу почути вашу думку. Приятелька розлучилася, не хоче сидіти вдома. Активно кличе кудись, бажано по області на якісь локації. Мені це спілкування не буле цікаве, проте вона благала, плакала, я погодилася. Їздили далеченько - її вибір. По приїзду я попросила її написати, скільки я винна за проїзд. Вона відписала, вартість бензину і ще… за амортизацію. Що це за нах? Чи норм?
Я перевела кошти лише за бенз. Сподіваюсь, на цьому наше спілкування в такому форматі завершиться.
Prervana• 20 октября в 00:36
Шоооооо? А зачем вы вообще спрашивали? В такой ситуации вы ничего не должны - вы составили ей компанию в поездке.
автор Ду да ду да ду • 20 октября в 00:37
Ответ дляPrervana
Ні, мені поїздка - не компанія - дуже сподобалась. Я реально відпочила від міста. Сума немала. За бенз - це нормально.
Prervana• 20 октября в 00:40
Ответ дляДу да ду да ду
Да неважно. Вас просили составить компанию, вы согласились. Это ж не вы ей наседали на уши ’ну отвези меня куда-то подальше погулять, ну пожаааалуйста’
Мульйонерша• 20 октября в 00:42
Якщо людина все одно їхала в ту сторону, і сама хотіла туди їхати, то бенз на ній. Амортизація, це вже перебор.
автор Ду да ду да ду • 20 октября в 00:44
Ответ дляМульйонерша
Ні, сама б не поїхала. Пропонувала поїхати, не формулювала: запрошую. Вона мені не кавалер, локація була чудова, класні фото та обід. Але амортизація, я навіть засміялася, коли прочитала.
Червона калина• 20 октября в 00:48
Ответ дляДу да ду да ду
интересна мне сумма?
Мульйонерша• 20 октября в 00:49
Ответ дляДу да ду да ду
Ми їздили з друзями автомобілями в Одесу, не один раз. Ніяких амортизацій
Мульйонерша• 20 октября в 00:50
Ответ дляДу да ду да ду
Чому завчасно не запитали про вартість дороги?
автор Ду да ду да ду • 20 октября в 01:04
Ответ дляМульйонерша
Я не проти оплатити бенз. Про вартість я більш-менш розуміла, бо сама водійка. Ви б питали, чи є ще амортизація?)
Аbsurdus• 20 октября в 01:25
Ответ дляДу да ду да ду
Просто интересно, а что за локация?

Заплатили за бензин- молодец, достойно!
Амортизацию пусть проведет самостоятельно, и прежде в своих мозгах.
Дело не в деньгах, а в хитрожопости. Я бы такую ’ потеряла’.

Подруг вожу без амортизации и даже без платы за бензин. Порой даже и за обед в ресторане плачу.
автор Ду да ду да ду • 20 октября в 02:05
Ответ дляАbsurdus
Просто интересно, а что за локация?

Заплатили за бензин- молодец, достойно!

Та я теж) а їздили в Буки і ще трохи поруч
Шукаю стакан• 20 октября в 02:38
У нас на предприятии нанимают водителей со своим авто. Оплачивают зарплату+бензин+амортизацию. Стоимость амортизации вычисляется линейно. То есть (начальная стоимость-ликвидная стоимость)/ на месяцы эксплуатации. Обычно эксплуатируем 3 года, дальше новое авто. То есть в месяц водитель получает около 700- 800$ амортизационных,за машину начальной стоимостью 40000$,ликвидной 12-15000.
То есть в сутки это порядка 26$
Мульйонерша• 20 октября в 06:20
Ответ дляДу да ду да ду
Ні, бо це цирк
неДоЖиру• 20 октября в 08:41
а командировочные не попросила?
автор Ду да ду да ду • 20 октября в 09:35
Ответ дляМульйонерша
Може незрозуміло написала - я оплатила половину вартості за весь бенз.
Мульйонерша• 20 октября в 09:41
Ответ дляДу да ду да ду
Ну правильно все ви зробили
автор Ду да ду да ду • 20 октября в 09:41
Ответ дляШукаю стакан
То есть в сутки это порядка 26$
Мама сказала сметана, мама сказала в бідоні