Вредняжка• 20 октября в 18:26
Як зняти набряк?
Підліток невдало впав, як резултат- сильний набряк на голеностопі. Знімок зробили- перелому немає, зв´язки цілі. Але набряк біля кісточки- як мій кулак.
Холод прикладає, вже двічі намазала діклофенаком. Може ще щось є дієве?
Мексиканочка• 20 октября в 18:33
Что-то типа синяк офф (с бодягой), капуста (слегка порубить ножом, чтоб лист пустил сок).
Кофе в лобби• 20 октября в 18:37
покой длительный, лангету на голеностоп и травматолог должен был порекомендовать состав для компрессов на ночь
Контрольница• 20 октября в 18:37
Ответ дляМексиканочка
Капуста мені теж допомагає.
Вредняжка
• 20 октября в 18:56
Ответ дляРомашкинная
А доктор что советовал?
Холод, спокій, пов´язку.
Усе зробила
Вредняжка
• 20 октября в 18:57
Ответ дляМексиканочка
Точно. Забула. Зараз ще капусту зроблю