Хочу на Балі• 20 октября в 18:36
Звільнення з військової служби
Всіх вітаю! Дівчата у кого чоловіки звільнялися з військової служби у звʼязку з інвалідністю дитини? Успішно? Як довго йшов сам процес оформлення?
Читаю що після прийняття ст. 26 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» та зміни, внесені Законом № 3633-IX). від 18 травня 2024 року вже не відпускають військових. Тобто на розсуд командира частини.
І от не впевнені з чоловіком чи варто взагалі починати щоб не було проблем.
Баба на горошині• 20 октября в 18:40
Если на усмотрение командира, то шо хочешь может быть. Они бывают лояльными, а бывают сами знаете какие.
Ваш муж знает своего командира? Какой он?
Попробовать всегда можно, шанс крохотный, но он есть
Хочу на Балі
• 20 октября в 20:50
Ответ дляЯ погнала
Буде відстрочка, не звільнення
Відстрочка була б якби він ще не служив. А так має бути саме звільнення. І вже надалі оформлювати відстрочку.
Хочу на Балі
• 20 октября в 21:17
Ответ дляБаба на горошині
Командир частини нормальний, а от безпосередній ще той мудак, вибачте. Але який б командир не був хороший, ніхто не хоче втрачати особовий склад. Тому великі сумніви. Бо відношення точно зміниться…
Престидижитатор• 20 октября в 22:17
Мій звільнявся
Але це було до прийняття закону 2024 р.
У знайомої така ж ситуація (маленька дитина з інвалідністю), то вже не відпускають...
Але це було до прийняття закону 2024 р.
Все знаю від і до• 21 октября в 08:46
Они будут затягивать, затягивать и затягивать, потом, ’терять’ документы и снова затягивать, и опять, а потом, вероятно, отправят на 0, в самое пекло, предварительно сделав доки, что мужчина в СЗЧ, что бы не платить, если погибнет.
Хочу на Балі
• 21 октября в 14:07
Ответ дляПрестидижитатор
Мій звільнявся
Але це було до прийняття закону 2024 р.
Дякую що поділилися досвідом!